dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 016 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 016 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pasjonistów

Bałuty,Łódź

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 16 września! *dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pasjonistów 12 z balkonem. *Ogrzewanie miejskie, 38m2, 4 piętro. Wyposażenie: *pokój 1: do własnej aranżacji. *Pokój 2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Rokicie,Łódź

289 000 zł53 m² 5 423,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,29 m znajdujące się na parterze 3-piętrowego bloku na łódzkim Nowym Rokiciu. Opis mieszkania: mieszkanie do generalnego remontu. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagajnikowa

Marysin,Łódź

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy! Do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 46 m 2 , położone na V piętrze nowego apartamentowca z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

335 000 zł53 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie położone na pierwszym piętrze. Powierzchnia mieszkania to 53m2. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, bardzo dużej kuchni a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Doły

Doły,Łódź

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Niezwykłe mieszkanie łódź Nowoczesne mieszkanie po kompleksowym remoncie. Przeprowadzono gruntowną modernizację elektryki, hydrauliki. Wnętrza zostały zaprojektowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

255 000 zł44 m² 5 795,45 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja gwarantuje nam bezproblemowe korzystanie z uroków miasta. W pobliżu liczne punkty handlowo usługowe, tereny zielone, doskonale rozwinięta komunikacja miejska. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tatrzańska

Górna,Łódź

449 000 zł62 m² 7 189,75 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Łódzka giełda nieruchomości.ATRAKCYJNA CENA NIERUCHOMOŚCI OPIS NIERUCHOMOŚCI: Do sprzedania apartament na ulicy Tatrzańskiej 111 w nowym apartamentowcu z 2012r. Apartament trzy pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagajnikowa

Marysin,Łódź

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy! Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46 m 2 , położone na parterze nowego apartamentowca z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

319 000 zł43 m² 7 418,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz idealnego mieszkania dla siebie? Mamy dla Ciebie niezwykłą propozycję! Sprzedajemy mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, na osiedlu Widzew. To świetna okazja dla każdego, kto szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczytowa

Stoki,Łódź

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym, zadbanym bloku z cegły na Stokach w okolicy Ul. Szczytowej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowym apartamentowcu przy ul. Pienistej 46. *Nowy lokal w wysokim standardzie, świetnie zlokalizowany. *Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tatrzańska

Górna,Łódź

449 000 zł62 m² 7 189,75 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

339 000 zł38 m² 8 851,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż pięknie wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3m2 zlokalizowane przy ul. Marysińskiej. Doskonała lokalizacja sprawia że mieszkanie świetnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Tymienieckiego! Do wynajęcia przestronne mieszkanie o pow. ok. 50 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha i spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Polesie

Polesie,Łódź

392 719 zł40 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji i bez podatku pcc, proponuję Państwu świetne mieszkanie na inwestycję, jest to pokój dzienny z aneksem i balkonem oraz sypialnia przedpokój i łazienka. Cena brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

279 000 zł42 m² 6 577,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie o powierzchnie 42,42 położone na 1 piętrze na Radogoszcze. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz korytarza. Do mieszkania przynależna komórka lokatorska. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zarzew

Zarzew,Łódź

1 400 zł52 m² 27,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,5 m 2 znajdującego się w Łodzi w dzielnicy Widzew Zarzew. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku, niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefa

Widzew,Łódź

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe ,rozkładowe, przestronne mieszkanie na parterze w niskim bloku z cegły przy ul Józefa(przy Piłsudskiego) W mieszkaniu został przeprowadzony generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

280 000 zł48 m² 5 835,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się obok szpitala im. M. Kopernika. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w wieżowcu. Dostępna jest winda. Na mieszkanie składają się: przedpokój, zamknięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołębia

Śródmieście-Wschód,Łódź

290 000 zł37 m² 7 925,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta prywatna, bez pośredników. Na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 36.59m2 usytuowane na trzecim piętrze w 4 piętrowym bloku na Księży Młynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Księży Młyn,Łódź

290 000 zł37 m² 7 925,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Unikalna oferta - Dwupokojowe ognisko na Księżym Młynie Gotowe na nowe historie. Kusi powierzchnią 36.59m i układem pomieszczeń, które wabią swoim przytulnym urokiem. Na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Katedralna,Łódź

449 000 zł62 m² 7 242 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

e-mail: doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać w samym "sercu miasta" Łodzi - ciesząc się dostępem do atrakcji i infrastruktury centrum miasta. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górna

Górna,Łódź

255 000 zł44 m² 5 795,45 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zakup za gotówkę! Do sprzedania mieszkanie w okazyjnej cenie! Atutem nieruchomości jest przede wszystkim ciche i spokojne otoczenie przy jednoczesnym zapewnieniu bliskości niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Teofilów,Łódź

285 000 zł45 m² 6 390,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w niskim budynku w okolicy ulic Łanowej oraz Traktorowej. W mieszkaniu znajduje się salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stoki,Łódź

270 000 zł46 m² 5 870 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Więcej informacji: jeśli szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy - to znaleźliśmy dla Ciebie alternatywę. Super cena! oferta tylko dla klientów gotówkowych. Lokalizacja: łódź-Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowe, stylowe i bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 na trzecim piętrze w inwestycji central park przy ulicy Gdańskiej 147a. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koplowicza

Widzew,Łódź

380 000 zł50 m² 7 664,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 49,58m2| 2 pokoje| do remontu| Widzew Nieruchomość położona na 2. piętrze w 4_piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, przestronny korytarz i funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalskiego

Widzew,Łódź

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rocha Kowalskiego 2. *Miejskie ogrzewanie, 51 m2, 4 piętro. Wyposażenie: *pokój 1: rozkładana sofa, stół, krzesła, fotele, szafa, komoda. *Pokój 2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Górna,Łódź

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-849 uwaga, oferta promocyjna ceny najmu - 3 miesiące 1800 zł./m-c - czynsz najmu przez pierwsze 3 miesiące trwania umowy 1900 zł./m-c - czynsz najmu od czwartego miesiąca umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta obejmuje sprzedaż 2 pokojowego mieszkania o pow. 54mkw na 4 pietrzę w niskim bloku na Radogoszczu Wschodzie. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe. Do nieruchomości przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 100 zł47 m² 23,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia od 1 Października 2023 r. mieszkanie za 1 000 zł./ m-c + opłaty, położone na 1 piętrze zadbanego wieżowca. Mieszkanie jest całkowicie rozkładowe, dwustronne, ma dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska

Bałuty,Łódź

344 000 zł45 m² 7 622,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Ładne mieszkanie na osiedlu pojezierska (bałuty) - ul. Gdyńska cena: 344.000 zł Podstawowe informacje: - 45,13 m2 - 2 rozkładowe pokoje + kuchnia - stan lokalu: do zamieszkania, wymienione instalacje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Widzew,Łódź

270 000 zł46 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po remoncie, o powierzchni około 46 mkw. zlokalizowaną przy ul. Powstańców Śląskich w dzielnicy Widzew. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

275 000 zł42 m² 6 482,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie położone na Retkini przy ul. Wyszyńskiego w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość o powierzchni 42,42 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z osobnym wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odolanowska

Żubardź,Łódź

454 000 zł54 m² 8 330,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 położone w budynku z 2009 roku na ul. Odolanowskiej. Lokal znajduje się na drugim piętrze budynku, dostępna jest winda. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koziny

Koziny,Łódź

265 000 zł38 m² 7 029,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przestawiam gotowy produkt inwestycyjny. Kawalerka o powierzchni 37,70 m2 w bloku z cegły na Kozinach z możliwością przearanżowania na dwa pokoje. Obecnie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Widzew

Widzew,Łódź

2 250 zł47 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji na Widzewie! Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 900 zł53 m² 35,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament w okolicach nowego centrum Łodzi! Komórka lokatorska i Miejsce postojowe w garażu podziemnym! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 53 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

2 200 zł47 m² 46,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: nowoczesne mieszkanie z balkonem! Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46 m 2 położone na 3 piętrze apartamentowca w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

255 000 zł44 m² 5 795,45 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, znajdującego się w Lodzi przy ul. Paderewskiego 43/45, na ósmym piętrze w wieżowcu, w dzielnicy Łódź-Górna. Mieszkanie składa się.