dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 017 ogłoszeń

380 000 zł34,87 m² 10 897,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: to spokojne, zielone osiedle o niskiej zabudowie, idealne dla osób ceniących komfort i codzienną wygodę. W kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,14 m² 6 576,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47, 14 m2 lokalizacja Łódź - Górna, ul. Sieradzka 9 Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W "home park nieruchomości" Bardzo atrakcyjna oferta wynajmu mieszkania na Bałutach - Teofilów. Przedstawiam Państwu, mieszkanie o pow. 38 m2, na 4 p. w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

445 000 zł50,53 m² 8 806,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50,53 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku na Starych Chojnach - spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 648 zł38,36 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł38,60 m² 9 196,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis lokalizacji: mieszkanie na Bałuckich Kozinach blisko Manufaktury. Świetna lokalizacja! Szybki dojazd do centrum i uczelni. Opiekun oferty: monika Bistuła tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 820 zł32,94 m² 9 739,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Budynek gotowy na IV kwartał 2026 roku. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Oferta ograniczona czasowo. Idealna propozycja zarówno jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem (m.in. dla studentów Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł31 m² 16 451,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Apartament inwestycyjny | off Piotrkowska | Roosevelta 9 | 31,03 m Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 31,03 m , położony na 4. piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł54,22 m² 6 916,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem ogłoszenia jest dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły nieopodal Piotrkowskiej oraz kampusu Politechniki Łódzkiej. Składa się z: salonu, sypialni z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 zł44,85 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 44,85 m2, położonego w sercu Łodzi na ul. Gdańskiej 141, dzielnica Polesie. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 660 zł51,70 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle, które składa się z czterech budynków (3 budynki 4 piętrowe oraz 1 budynek 10 piętrowy) umiejscowione w przepięknej scenerii ze starannie zaaranżowaną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł36,76 m² 7 236,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku przy ul. Kamińskiego 3/5. Na powierzchnię 36,79 m składają się 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Układ jest rozkładowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje do wynajęcia - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 na Bałutach ulica Krawiecka. Mieszkanie w pełni rozkładowe, składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 594 zł36,44 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, kompaktowe mieszkanie o powierzchni 36,44 m , położone na 6 piętrze nowoczesnego budynku z windą, w ścisłym centrum miasta. Idealne zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł43,53 m² 9 878,24 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi, na popularnym osiedlu Manhattan, które zapewnia wygodny dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 776 zł36,77 m² 9 158,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. 6 sierpnia w Łodzi - 400m od ul. Piotrkowskiej ( częśc deptakowa ) oraz 200m od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego metra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,68 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie z klimatyzacją znajduje się na IV piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka II" tuż przy Galerii Łódzkiej oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,75 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł40,65 m² 9 815 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,65 m2 znajdujące się na VII piętrze w nowo oddanej inwestycji Argentum przy ul. Srebrzyńskiej 12/14. Lokale dostępne do wykończenia od.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł54 m² 11 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - przestronny loft w prestiżowej lokalizacji przy ul. Mikołaja Kopernika 62 w Łodzi (tobaco Park). Informacje o mieszkaniu: metraż: 54.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 421 zł66,31 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w świetnie skomunikowanej części miasta - promocyjna cena! Przemyślany układ i komfort codziennego życia Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł38,99 m² 10 900,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkanie w stanie deweloperskim, parter z ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym, w nowoczesnej inwestycji z 2026 r. (księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł46 m² 12 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie ma jeden problem. Nie udaje niczego. Nie próbuje być neutralne. Nie gra w bezpieczny beż. Nie pyta, czy na pewno wiesz, czego chcesz bo i tak daje Ci wybór. Nowe Miasto Polesie. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 627 zł36,73 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Wykończenie mieszkania od 890 zł / m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł84,94 m² 11 644 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: apartament w Śródmieściu przy ul. Rewolucji 1905 roku w odnowionym budynku z cegły z lat 50. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł39,43 m² 8 090,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu lokal mieszkalny położony w dzielnicy Bałuty, na Dołach, na 2 piętrze zadbanego, cichego, czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest całkowicie rozkładowe, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł42,98 m² 8 585,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Polesie. W pobliżu dostępne są przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51 m² 7 431,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-964 ważne: mieszkanie czyste, stan techniczny mieszkania pozwala na zamieszkanie bez dodatkowych nakładów, na życzenie kupującego wszystkie meble, sprzęt rtv i agd oraz wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 460 zł48,99 m² 8 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera witam, proponuję Państwu fajne dwu pokojowe mieszkanie w super miejscu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł49 m² 9 979,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim bloku. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, dwóch sypialni, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

573 000 zł43,47 m² 13 181,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie - Apartamenty Aurum Chojny Na sprzedaż nowoczesne, jasne i przytulne mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w apartamentowcu Aurum.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całkowicie nowe, umeblowane i w pełni wyposażone, nowoczesne mieszkanie - ul. Telefoniczna, łódź, - 2 pokoje, 45 m , - miejsce parkingowe, klimatyzacja. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł45,53 m² 9 993,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie - Łódź Widzew Przedstawiam ofertę sprzedaży eleganckiego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 45,53 m , zlokalizowanego przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54,50 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak English! If you are interested in this offer - please contact us Mieszkanie dostępne od września Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,04 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,78 m² 54,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

PO remoncie | 4 piętro | komórka Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32,78 m 2 , położone na 4 piętrze wieżowca usytuowanego przy ul. Retkińskiej na osiedlu Retkinia. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł36,74 m² 6 804,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: monika Bistuła tel.:   Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość położona jest w południowo-wschodniej części miasta w dzielnicy Widzew, na osiedlu Zarzew (rejon ul.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z potencjałem dla tych, co nie boją się wyzwań! Lokalizacja: ul. Walerego Przyborowskiego , Łódź Piętro: 4 (ostatnie, bez windy darmowy fitness gwarantowany!) Powierzchnia: 36.

Szczegóły ogłoszenia

324 990 zł44,76 m² 7 260,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o rozkładowym układzie, położone na parterze idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł49,04 m² 12 805,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie typu M-3, o powierzchni 49,04m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym apatramentowcu na osiedlu Nowe Złotno. Mieszkanie wykonane jest wg projektu architekta z należytą.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł42,76 m² 11 435,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,76 m2 w nowym budownictwie z ogródkiem. Lokal znajduje się na parterze w apartamentowcu. Nieruchomość składa się z: - salonu.