dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 017 ogłoszeń

2 300 zł42 m² 55 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z miejscem parkingowym przy Galerii Sukcesja, obok Politechniki - ul. Wołowa w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 42 m2, znajduje się na 8 -.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł54,79 m² 10 494,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Ciekawe mieszkanie przy samym lesie Janów, widzew. Szukasz miejsca, w którym po intensywnym dniu w końcu poczujesz prawdziwy spokój? To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 55.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,46 m² 49,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you are interested in this offer - please contact us Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego (54,46m2) mieszkania na prestiżowym osiedlu Barciński Park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 254 zł50,60 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. witam, proponuję Państwu piękne dwu pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i oddzielna kuchnią w super miejscu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł42 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Łódź, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy Widzew przy ul. Sobolowej. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

300 000 zł35,56 m² 8 436,45 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego W łodzi, dzielnica górna, oś. Nowe rokicie Mieszkanie o pow. 35,56 m kw. położone jest na IX piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowym centrum Łodzi, przy ulicy Tramwajowej (osiedle Primo). Lokal dostępny od 1 czerwca 2026. Prezentowany lokal mieście się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł45,59 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji, w nowo wybudowanym w 2022r. apartamentowcu. Nowocześnie zaaranżowana I wyposażona kuchnia, łazienka w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 087 zł42,59 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 42,59 m - idealne do życia lub pod inwestycję | Łódź Szukasz mieszkania, które łączy komfort, świetną lokalizację i wysoki potencjał wzrostu wartości? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł38,52 m² 9 086,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Murapol Agosto, ul. 6 sierpnia 19a. Lokal z balkonem o powierzchni 4,5 mkw oraz ekspozycją południową, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta nr: mw-974 2 pokoje | 58 m | balkon garaż | Barciński Park - Łódź Śródmieście Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o pow. 58 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 017 zł32,83 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prawie gotowa inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

418 500 zł41,86 m² 9 997,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie z 2 antresolami i klimatyzacją - Rewolucji 1905 r. Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Opis lokalizacji: apartament znajduje się w centrum Łodzi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,33 m² 7 919,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 45,33 m2, usytuowane na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z 2000 r. (4 kondygnacje, bez windy). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł51,60 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

nowoczesny duży 2 pokojowy apartament na ładnym, ogrodzonym, nowoczesnym osiedlu fuzja, z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,15 m² 7 837,48 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-3, położonego W łodzi, dzielnica polesie, oś. Retknia. Mieszkanie o pow. ca 38,15 m kw., położone jest na V piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł48,28 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

To mieszkanie robi wrażenie od pierwszej chwili, ale jego największą siłą jest miejsce, w którym się znajduje. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł42,42 m² 8 015,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Popiełuszki w Łodzi. Lokal jest jasny, ustawny i posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł43,49 m² 7 588 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na łódzkich Bałutach przy ulicy Rybnej. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku, ma powierzchnię 43,49 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł37,30 m² 10 053,62 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł49,50 m² 13 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić niezwykłe mieszkanie w samym centrum Łodzi, na ul. Nawrot. Całe wyposażenie w cenie! Luksusowe mieszkanie z bezpośrednim wejściem do parku! Samo centrum.

Szczegóły ogłoszenia

379 999 zł43,19 m² 8 798,31 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

~~~ Ta nieruchomość jest objęta pakietem vero protect - zyskujesz 12 miesięcy ochrony w cenie! ~~~ To mieszkanie to prawdziwa perełka na mapie Łodzi, która udowadnia, że standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49,16 m² 7 119,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Kto gra w kolory? Są mieszkania, które próbują udawać eleganckie, nowoczesne i grzeczne. To nie jest jedno z nich. To M3 na Starych Bałutach wygląda, jakby właściciel pewnego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,10 m² 8 438,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej i spokojnej okolicy, w dzielnicy bałuty - centrum! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł40,20 m² 6 592,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

<b>2 oddzielne pokoje do remontu | 40,2 m | Łódź Dąbrowa, przy Rondzie Broniewskiego</b><br/>chcesz urządzić mieszkanie dokładnie tak, jak lubisz od A do Z i nie przepłacać za.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł60,12 m² 4 640,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Cena obniżona z 299 000 zł na 279 000 zł. To ostatnia obniżka oferta ważna tylko do 14 maja. Jeśli do tego dnia mieszkanie się nie sprzeda, zostaje wycofane z rynku. Najważniejsze parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47,41 m² 5 905,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnym punkcie komunikacyjnym , w Śródmieściu ,w centrum Łodzi na ul. Kilińskiego 105 o metrażu 47.41 m 2. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł32 m² 8 281,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Łodzi, ul. Targowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o układzie salon z aneksem kuchennym + sypialnia, łazienka oraz korytarz, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 2 pok. mieszkanie o pow. około 60 mkw. położone przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi, róg ul. Tuwima. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, doświetlonego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,00 m2, położone na pierwszym piętrze, czteropiętrowej kamienicy z cegły, zlokalizowanego w Łodzi na ul. Senatorskiej. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,57 m² 6 627,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje | 1 piętro | Dąbrowa | ul. Staffa | do kapitalnego remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,57 m , położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,70 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Tylko u nas! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, łódź Dąbrowa - 37,7 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,7 m , zlokalizowane w popularnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 37,73 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Tuwima, nieopodal centrum Łodzi. * miejsce postojowe W garażu podziemnym *.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 zł22 m² 62,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Łagiewnickiej 96a w Łodzi. Nieruchomości: powierzchnia 23 m2. 2 piętro. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37,55 m² 42,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 37,55 m , położonego na parterze niskiego bloku przy ulicy Kosmonautów. Idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł44 m² 9 295,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do wyjątkowych i atrakcyjnych inwestycji. Mieszkania i domy już do odbioru. Zakup bez prowizji i bez podatku pcc. Powierzchnie od 29 do ponad 200 m2. Lokalizacje to sama esencja.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy apartament o powierzchni 36m2 usytuowany na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w inwestycji "wiszące Ogrody" - przy ul. Tuwima. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49,44 m² 7 888,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum, które pozwala korzystać z życia miasta, ale daje ciszę i prywatność po powrocie do domu? M39 w Zielona Residence to 2-pokojowe mieszkanie z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł36,74 m² 6 941 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Dąbrowie w okolicach ulic podhalańska/zbaraska. Lokal bez balkonu, położony na 3 pierze w niskim bloku. Układ mieszkania; -salon z wejściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63,91 m² 5 632,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z 1943 roku. Lokal po generalnym remoncie gotowy do wprowadzenia.