dowolna

Lokale użytkowe Łódź – na sprzedaż i na wynajem w Łodzi

374 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

374 ogłoszenia

1 320 000 zł124,60 m² 10 593,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż restauracja-lokal użytkowy na Retkini Łódź, ul. wyszyńskiego 67 obiekt inwestycyjny, lokal użytkowy homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 775 zł52,55 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy o powierzchni 52,55 m , zlokalizowany w budynku H, w III etapie inwestycji Art Modern w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 105 zł84,01 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy o powierzchni 84,01 m , zlokalizowany w budynku H, w III etapie inwestycji Art Modern w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 105 zł66,01 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy o powierzchni 66,01 m , zlokalizowany w budynku H, w III etapie inwestycji Art Modern w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

277 777 zł62,78 m² 4 424,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z potencjałem na Twój biznes + wyremontowana kawalerka w pakiecie! Szukasz miejsca, które można urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Szukasz miejsca, które zapewni komfort Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł3 376 m² 1 170,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu trzech budynków o przeznaczeniu biurowym, magazynowych oraz produkcyjnym. Budynki znajdują się na foremnej, prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

83 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal o powierzchni 30 m2 na ul. Wojska Polskiego (łódź-Bałuty). Atuty oferty: - lokal widoczny z często uczęszczanej drogi (darmowa reklama firmy) - po kapitalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

3 500 000 zł2 788 m² 1 255,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwukondygnacyjny podpiwniczony obiekt produkcyjno-hotelowy o powierzchni 2 788 m2: 1. z częścią produkcyjną w parterze - 919 m2, rozładunek: poziom "0" 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 752 zł77,49 m² 10 824 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

W nowych Sadach 85 oferujemy nowoczesny lokal położony na parterze, z dużymi i bezpiecznymi witrynami o powierzchni 77,49 m . Cena standardowego niezależnego miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 504 501 zł353,99 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

W nowych Sadach 85 oferujemy nowoczesny lokal położony na parterze, z dużymi i bezpiecznymi witrynami o powierzchni 353,99 m . Cena standardowego niezależnego miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł1 804 m² 3 325,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy obiekt usługowo- rozrywkowy w Nowosolnej. Na sprzedaż atrakcyjny, wolnostojący obiekt usługowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1850 mkw, położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

43,21 zł/m²161,99 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż

Na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 161,99 m , po generalnym remoncie, urządzony bardzo nowocześnie i fukcjonalnie. Położony na parterze bloku mieszkalnego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²14 m² 896 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy po remoncie składający się z 1 pomieszczenia o powierzchni 14 m2 na 2p. Zadbany budynek w samym centrum miasta (ok. Al. Kościuszki). Jest idealnie połączony.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²115 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow 115 mkw, w cenie 5000 zł/mies + media wg zużycia (ogrzewanie, woda miejskie z sieci). Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²21 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biura od 20m2 do 264m2, usytuowane w budynku biurowo-magazynowym. Wykończenie: ściany- gładź, na podłodze-płytki/wykładzina, duża witryna okienna. Najemcy mogą korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²268 m² 7 504 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal/hala usługowy/produkcyjny/handlowy o powierzchni 268 m 2 w zachodniej części Łodzi - tzw. Nowe Sady, na parterze w nowoczesnym obiekcie handlowo-biurowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł34,78 m² 4 169,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Numer oferty W biurze: sl/36/2012 Do sprzedaży pawilon handlowy o powierzchni 34,78 m2 w Łodzi przy ul. Senatorskiej. Lokal o charakterze usługowo- handlowym, na parterze, stan.

Szczegóły ogłoszenia

52,38 zł/m²21 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę dwa słoneczne lokale użytkowe o powierzchni 21 m każdy. Lokale znajdują się obok siebie na parterze odnowionej i monitorowanej kamienicy. Istnieje możliwość wynajęcia ich.

Szczegóły ogłoszenia

27,61 zł/m²398,40 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ciekawa oferta dla poszukujących miejsca na siedzibę firmy, biuro, pracownię czy kancelarię. Oferujemy do najmu piętro w zabytkowej, odnowionej kamienicy w centrum Łodzi, zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz przestrzeni dla swojego biznesu w dobrej lokalizacji? Jesteś w dobrym miejscu. Biuro Sulma Real Estate ma do zaoferowania lokal na Widzewie w zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

48,03 zł/m²40,60 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia biura W bardzo dobrej lokalizacji W śródmieściu, ścisłe centrum. Do wynajęcia lokale o charakterze biurowym zlokalizowane na czterech kondygnacjach. Miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

35,12 zł/m²484 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia duży lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 484m2, położony przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Łodzi. Nieruchomość składa się z pełni.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu usługowo handlowego położonego na Stokach nieopodal ulicy Morskie Oko. Nieruchomość o powierzchni około 100m2 w którym przez ostatnie 20 lat prowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²233,50 m² 23 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy w części deptakowej ul. Piotrkowskiej! Powierzchnia ok. 233,5 mkw, z dwoma wejściami - jedno bezpośrednio z ul. Piotrkowskiej. Lokal położony jest parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł95,12 m² 8 305,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz bezpiecznej przystani dla kapitału z gwarancją wzrostu wartości? A może idealnego, widocznego miejsca na własną działalność? Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na flagowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²130 m² 4 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nowoczesna powierzchnia biurowa do wynajęcia 130 m , Łódź Śródmieście Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową zlokalizowaną w samym sercu Łodzi w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł128 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nr oferty eks-ms-15521 Sprzedaż lokalu ul. Piotrkowska parter front! Obecnie lokal mieszkalny , w trakcie przekształcania na lokal użytkowy Odcinek Piotrkowskiej za Centralem- przejezdny dla aut.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia 2 lokale - parter i piętro - razem lub osobno osiedle Retkinia obok centrum handlowego lokale nadają się na usługi w tym medyczne, kosmetyczne, kancelarie, biura, na handel -.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł74,98 m² 4 334,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 74,98 m , położony na parterze kamienicy przy ul. Próchnika 19 w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia duży, reprezentacyjny lokal handlowo usługowy w jednej z najbardziej perspektywicznych części centrum Łodzi przy ul. Żeligowskiego 32/34. To przestrzeń, która daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 160 zł43,01 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji i podatku pcc! Do sprzedania piękny, wysoki lokal usługowy z dużymi witrynami, położony w prestiżowej lokalizacji, obok Dworca Fabrycznego, ec1 i Bramy Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł35 m² 6 286 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w budynku bliźniaczym przy osiedlu bloków i przy rynku. Lokalizacja w dobrym punkcie, na osiedlu, przy ruchliwej ulicy Felińskiego róg Kruczkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²246 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

homfi ma przyjemność przedstawić ofertę lokalu biurowo-usługowego w otoczeniu historycznej zabudowy fabrykanckiej z końca XIX wieku, ewenement w skali całej Łodzi. Lokalizacja Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²165 m² 5 775 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Łodzi, przy ul. Nawrot jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w centrum miasta. Lokal o powierzchni 165.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²58 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

DO wynajęcia lokale użytkowe (razem lub oddzielnie) na przemysłowym widzewie - okolice al. Piłsudskiego/niciarnianej. Ogrzewanie miejskie. Bardzo dobrze skomunikowane, przy trasie W-Z , blisko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

44,10 zł/m²16 m² 706 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

W przepięknej odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta dostępne sa powierzchnie biurowo-usługowe na I pietrze (16 m2)oraz na II pietrze (38 m2-dwa pokoje w amfiladzie);stawka czynszu to 10.

Szczegóły ogłoszenia

37,88 zł/m²66 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz funkcjonalnego biura do wynajęcia? Ta nieruchomość ma powierzchnię 66 m i znajduje się na parterze w ścisłym centrum Łodzi tuż przy Placu Wolności w Łodzi i ul.

Szczegóły ogłoszenia

69,99 zł/m²63,38 m² 4 436 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale pod małe gabinety medyczne lub usługowe O powierzchni: gabinet nr 2: 7,11 m2 gabinet nr 4: 10,94 m2 gabinet nr 5: 7,42 m2 gabinet nr 6: 9,33 m2 gabinet nr 7: 10,84 m2 przeznaczenie:pięć.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²205 m² 5 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe w zabytkowej kamienicy klasy A, z windą, w prestiżowej lokalizacji, przy ul. Piotrkowskiej. Lokal 205m2 , na 2p., w oficynie. Układ gabinetowy.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²85 m² 5 355 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o nietuzinkowym wnętrzu w prestiżowej lokalizacji. DO wynajęcia od zaraz. Oferujemy do najmu lokal w zabytkowej, odnowionej kamienicy w centrum Łodzi, zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł128,13 m² 3 551,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Składamy Państwu propozycję zakupu po atrakcyjnej cenie lokalu użytkowego składającego się z kilku pomieszczeń o powierzchni całkowitej 128 m2, który znajduje się na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²181 m² 19 005 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy jednopoziomowy w części deptakowej ul. Piotrkowskiej! Powierzchnia ok. 181 mkw. Lokal na parterze, w odrestaurowanej kamienicy, z wejściem od frontu,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²303 m² 15 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia zlokalizowana na 1 piętrze w biurowcu Centrum Biznesowe Kopcińskiego przy ul. dr. Stefana Kopcińskiego 77 w Łodzi. Lokalizacja przy skrzyżowaniu dwóch głównych arterii Łodzi:.