dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Łódź - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Bałuty

Bałuty,Łódź

130 000 zł70 m² 1 866,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja! Do sprzedaży lokal użytkowy (69,65 m2) z dużą witryną i wejściem od ulicy, położony na parterze w bloku z cegły. Lokalizacja Łódź- bałuty, ul. Organizacji W.I.N. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

346 000 zł89 m² 3 887,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| lokal użytkowy składający się z trzech pomieszczeń oraz toaletę o łącznej powierzchni około 89m2, powierzchnia sprzedażowa od strony ulicy z wydzielonym pomieszczeniem biurowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Polesie

Polesie,Łódź

1 500 000 zł450 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| budynek produkcyjno-magazynowy w bardzo dobrej lokalizacji, blisko trasy katowice - gdańsk z możliwością adaptacji na salon sprzedaży. Pow. 450m2, na działce 1500m2. W ostatnich latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

520 000 zł103 m² 5 064,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| mieszkanie po generalnym remoncie, we wszystkich pokojach na podłodze panele podłogowe z dwudziestoletnią gwarancją, na ścianach gładzie gipsowe, drzwi wewnętrzne i wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 500 000 zł784 m² 1 913,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| media: energia elektryczna, woda, gaz, kanalizacja, ogrzewanie: własne, olejowe. Oświetlenie: jarzeniowe, halogenowe. Na podłogach: wykładzina pcv i wykładzina biurowa. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

340 000 zł73 m² 4 626,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy do zaoferowania Państwu w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,49 m2 z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy, w rejonie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

240 000 zł121 m² 1 990,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rozkładowe, przestronne mieszkanie na drugim pietrze w kamienicy w Łodzi, w dzielnicy Śródmieście. Cztery pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na inne budynki. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Przybyszewskiego

Górna,Łódź

525 000 zł146 m² 3 595,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o dowolnym przeznaczeniu (handlowy, usługowy, biurowy). Lokal mieści na parterze w budynku na ulicy Przybyszewskiego w rejonie o dużym natężeniu ruchu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

485 881 zł45 m² 10 768,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta objęta programem „0 % od Kupującego” szanowny Kliencie, przedstawiamy najnowszą realizacje szanowanej w branży nieruchomości firmy projektowej Studio 3 - Apartamentowiec Solaris.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

2 984 962 zł277 m² 10 768,60 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Łódź

850 000 zł551 m² 1 543,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowo-magazynowy lub nowa zabudowa (po uprzednim wyburzeniu istniejących budynków). Oferuję do sprzedaży nieruchomość składającą się z działki gruntu o powierzchni 1142m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

483 512 zł45 m² 10 768,60 zł/m²

 

 

 

Zarzew,Łódź

24 000 zł16 m² 1 548,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy do zaoferowania Państwu garaż o powierzchni ok. 15,5 m2 na Zarzewie. W garażu na podłodze terakota, ściany malowane, docieplone drzwi hormann z napędem, półki, oświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łódź

Zarzew,Łódź

24 000 zł16 m² 1 548,39 zł/m²

 

 

 

Zarzew,Łódź

27 000 zł16 m² 1 741,94 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Łódź

350 000 zł118 m² 2 966,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego przy ul. Piotrkowskiej, na Manhattanie. Świetna lokalizacja, duży ruch pieszych, samo centrum miasta. Lokal jest dwupoziomowy (parter + Ip.), nadaje się pod każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

816 694 zł76 m² 10 768,60 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Łódź

591 414 zł55 m² 10 768,60 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Łódź

1 522 364 zł141 m² 10 768,60 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Łódź

731 622 zł68 m² 10 768,60 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Łódź

487 712 zł45 m² 10 768,60 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Łódź

819 386 zł76 m² 10 768,60 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Łódź

487 066 zł45 m² 10 768,60 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Łódź

730 760 zł68 m² 10 768,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Przybyszewskiego

Górna,Łódź

625 000 zł146 m² 4 280,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

2 310 000 zł660 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam lub wynajmę lokal handlowo-usługowy (pawilon Handlowy) w centrum handlowym Atut w Łodzi przy ul. Maratońskiej 111 (róg Maratońskiej i Popiełuszki). Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

150 000 zł150 m² 1 002,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal w Centrum Handlowo-Usługowym ,piaski w Łodzi przy al. Kardynała Wyszyńskiego 7a. Powierzchnia użytkowa 150m2, pierwsze piętro, jest wspólna winda towarowa z dostępem do rampy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wysockiego

Łódź,łódzkie

80 000 zł24 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam boks na Czerwonym Rynku bis z klimatyzacją, hala zamykana na noc roletami. Teren monitorowany. Bardzo dobra lokalizacja. Cena do negocjacji. Sklep jest wyposażony w lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy parter, front, podjazd parking. Własność hipoteczna ,pow użytkowa 53 m -oddany do użytku w 2010r. Na podłodze gresy, na ścianach gładzie, sufity podwieszane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Górna

Górna,Łódź

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| lokal znajduje się na parterze w bloku mieszkalnym w centrum osiedla, lokal doskonale doświetlony światłem dziennym dzięki dużej witrynie wystawowej od strony ulicy, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

390 000 zł118 m² 3 305,08 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Łódź

35 000 zł21 m² 1 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam nowy,wyremontowany pawilon handlowy o powierzchni 21,20m2 w Łodzi(róg Kilińskiego a Pomorskiej) za 35.000zł+ z wyposażeniem( regaly,chlodnia,lada,wagi itp.) Pawilon jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Maratońska

Retkinia Zachód-Smulsko,Łódź

39 500 zł17 m² 2 271,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedania lokal urzytkowy mieszczacy sie w łodzi przy ul Maratońskiej 24/32 Hala1 Lokal numer 54( obecnie w niedziele oidbywa sie tam łks) Lokal cały wyłożony płytkami z umywalką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Górna

Górna,Łódź

364 000 zł91 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam własnościowy funkcjonujacy lokal użytkowy .Sklep mieści sie w bloku. Rozwazam też inne propozycje.Wszelkie informacje pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ejsmonda

Chojny-Dąbrowa,Łódź

100 000 zł90 m² 1 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal położony w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu bloki mieszkalne, szkoły itp. Dużym atutem nieruchomości jest możliwośc jej powiększenia do 90m2, opłaty dzierżawy to 700zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Dworzec Karolew

Polesie,Łódź

380 000 zł146 m² 2 602,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

= negocjuj cenę = zadzwoń= negocjuj cenę = Do sprzedania lokal użytkowy na pierwszym piętrze w budynku handlowym, powierzchnia użytkowa wynosi 146 m2. W lokalu znajdują się 4 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Górna

Górna,Łódź

420 000 zł500 m² 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Witam posiadam do sprzedaży budynek o powierzchni 500 metrow 3 kondygnacyjny gdzie na pierwszej i drugiej Kondygnacji znajduje sie częsc magazynowa,420 metrow, a na 3 kondygnacji(poddasze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Billewiczówny

Janów,Łódź

205 956 zł46 m² 4 489,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy lokal handlowo - usługowy w stanie deweloperskim, w nowym budynku wielorodzinnym, z bezpośrednim dostępem z ulicy, z dużą witryną. Przed lokalem 2 miejsca postojowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

495 000 zł132 m² 3 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

= negocjuj cenę = zadzwoń= negocjuj cenę = Do sprzedania przestronne 4 pokojowe mieszkanie w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest duże i przestronne posiada wygodny rozkład pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

75 m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam Oferuje do sprzedania parową myjnię samochodową - kompleksowa autokosmetyka autospa. Swiadczę usługi parowego mycia, sprzątania, woskowania, prania tapicerki, auto detailingu - ogólnie wszystko.