dowolna

Lokale użytkowe Łódź Górna

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rzgowska

Górna,Łódź

25,70 zł/m²323 m² 8 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Część piętra od 323 m / całe piętro 754 m idealne dla lekkiej produkcji Łódź Górna Proponujemy do wynajęcia całe, niezależne piętro budynku, doskonale przystosowane do lekkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Białostocka

Chojny,Łódź

525 000 zł72 m² 7 291,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** Lokal użytkowy z najemcą + mieszkanie | Łódź, okolice ul. Białostockiej Cena: 525 000 zł Powierzchnia działki: 120 m Typ zabudowy: segment (zabudowa szeregowa) Rok budowy: 2003 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Senatorska

Chojny,Łódź

25 zł/m²8 m² 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Dzień dobry Do zaproponowania Mam box rowerowy który znajduje się w parkingu podziemnym (poziom -1)w apartamentowcu na ulicy Senatorskiej 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Łódź

Górna,Łódź

36,02 zł/m²236 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal biurowy obejmujący całe piętro o powierzchni 236 m2 w kameralnym budynku biurowym. Powierzchnia obejmuje: dużą otwartą przestrzeń, pięć osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Górna,Łódź

740 000 zł229 m² 3 231 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ciekawa alternatywa - dwa budynki z potencjałem pod działalność bądź mieszkalno-usługowe. Lokalizacja: łódź - Górna (chojny - Dąbrowa) okolice ul. Broniewskiego ta oferta tylko U nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Łódź

Górna,Łódź

37,40 zł/m²478 m² 17 859 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia 477,5 m2 (niezależne skrzydło, biuro 450 m2 + 27,5 m2 części wspólne) w pięknie odnowionej fabryczce. W skład oferowanej powierzchni wchodzą: open space, gabinety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Piotrkowska

Górna,Łódź

49 zł/m²200 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro / Showroom ok. 200 m unikalny klimat ul. Piotrkowska (południe) Proponujemy do wynajęcia lokal o niepowtarzalnym klimacie, położony w rejonie południowej części ul. Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy

Ruda Pabianicka,Łódź

82 zł/m²92 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu do wynajęcia budynek wolnostojący z przeznaczeniem na warsztat samochodowy > o powierzchni 91,53 m2 > usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 809 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kurczaki

Chojen,Łódź

380 000 zł76 m² 4 968 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna chojny/kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko u nas! Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rzgowska

Górna,Łódź

25 zł/m²784 m² 19 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Całe piętro 754 m idealne dla lekkiej produkcji Łódź Górna Proponujemy do wynajęcia całe, niezależne piętro budynku, doskonale przystosowane do lekkiej produkcji, lub usług. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

329 000 zł96 m² 3 415,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu niestandardową nieruchomość znajdująca się w oficynie przy ul. Pabianickiej 44 w Łodzi. Nieruchomość składa się z dwóch mieszkań: pierwszy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Granitowa

Górna,Łódź

649 757 zł152 m² 4 275 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Rezerwacja, ale posiadamy inny lokal usługowy w Łodzi przy ul. Zielonej 17. Szukasz bezobsługowej inwestycji, która od razu generuje dochód? Lokal przy Granitowej 13 to prosperujący biznes -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Łódź

Górna,Łódź

37,50 zł/m²160 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielna nieruchomość handlowa z działką | Łódź Górna osiedle mieszkaniowe Proponujemy do wynajęcia samodzielną nieruchomość komercyjną położoną w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kurczaki

Chojen,Łódź

380 000 zł76 m² 4 968 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Górna,Łódź

43,78 zł/m²87 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Oferuję Państwu na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 86,79 m2 zlokalizowany na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal może być przeznaczony pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Górna,Łódź

299 999 zł47 m² 6 397,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: lokal usługowo-handlowy w nowym apartamentowcu Łódź Górna Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o powierzchni 46,89 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piotrkowska

Górniak,Łódź

360 000 zł250 m² 1 439,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu poddasza do adaptacji w kamienicy w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Poddasze ze skosami o całkowitej powierzchni 250, 17 m2, powierzchnia użytkowa 185 m2, liczona od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Łódź

Górna,Łódź

39 zł/m²200 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję do wynajęcia parter w budynku biurowym zaraz przy dużym osiedlu mieszkaniowym. Do wnętrza prowadzą trzy wejścia bezpośrednio z parkingu (bez barier architektonicznych). Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łódź

Górna,Łódź

890 000 zł350 m² 2 542,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie polecamy! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem o charakterze usługowo-mieszkalnym. Budynek został zbudowany w 1994 r w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kurczaki

Chojen,Łódź

380 000 zł76 m² 4 968 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Śląska

Górna,Łódź

65 zł/m²47 m² 3 055 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale handlowo - usługowo - biurowe w nowym budynku przy ul. Śląskiej w Łodzi! Lokale w wysokim standardzie - nowoczesny, parterowy budynek, zakończenie budowy Czerwiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Górna,Łódź

30 zł/m²190 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia handlowo- usługową 190 m2. Hala znajduje się w ramach większego kompleksu usługowo-handlowego. Świetna lokalizacja przy rozpoznawalnym skrzyżowaniu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kurczaki

Chojen,Łódź

380 000 zł76 m² 4 968 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

370 000 zł110 m² 3 363,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży lokalu handlowo-usługowego w Łodzi! Lokalizacja: łódź, dzielnica Dąbrowa, z bezpośrednim wejściem od ulicy. Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Patriotyczna

Górna,Łódź

3 500 000 zł351 m² 9 972 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej okazji inwestycyjnej to ta alternatywa spełni oczekiwania. Hotel świetnie prosperujący z olbrzymim potencjałem i dodatkowymi możliwościami poszerzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

539 990 zł78 m² 6 931,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz nietuzinkowego miejsca łączącego funkcjonalność mieszkania i lokalu użytkowego, ten wyjątkowy obiekt o powierzchni 77.9 m w Łodzi - Górna, spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Łódź

Górna,Łódź

55 zł/m²130 m² 7 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal o niepowtarzalnym klimacie. Zwracają uwagę czerwona cegła na ścianach oraz drewniane belki na suficie. Dodatkowym autem są duże okna ze szprosami. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kurczaki

Chojen,Łódź

380 000 zł76 m² 4 968 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Senatorska

Górna,Łódź

80 zł/m²125 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale handlowo - usługowo - biurowe w parterze apartamentowca przy ul. Senatorskiej w Łodzi! Lokal w wysokim standardzie typu open space - nowoczesny, parterowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łomżyńska

Górna,Łódź

35 zł/m²340 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal na poddaszu z potencjałem biznesowym Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu dużego lokalu na poddaszu o powierzchni 340 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stocka

Górna,Łódź

58 zł/m²26 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie pod działalność gospodarczą o powierzchni 23 m2+3 m2 wc. Składa się on z jednego pomieszczenia z bezpośrednim wejściem z ulicy. Duże okna zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wólczańska

Górna,Łódź

20 zł/m²46 m² 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale biurowe blisko centrum miasta | Doskonały dojazd Do wynajęcia lokale biurowe o pow. 46 m 2 położone na 1 piętrze centrum handlowo-usługowego zlokalizowanego w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stocka

Górna,Łódź

999 000 zł162 m² 6 167 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal użytkowy znajdujący się w Łodzi u zbiegu ulicy Stockiej i Przybyszewskiego. Lokal o powierzchni całkowitej 162m2 jest po generalnym remoncie. Ściany pokryto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kurczaki

Chojen,Łódź

380 000 zł76 m² 4 968 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Zygmunta

Górna,Łódź

20 zł/m²1 700 m² 34 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis szczegółowy nieruchomości 1. Teren o powierzchni 10 311 m.kw. Teren ogrodzony składa się z trzech połączonych działek o powierzchni: 1618 m2, 1628 m2, 7064 m2. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Łódź

Górna,Łódź

49 zł/m²415 m² 20 335 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal o niepowtarzalnym klimacie. Zwracają uwagę czerwona cegła na ścianach, drewniana podłoga oraz drewniane belki na suficie. Dodatkowym autem są duże okna. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Śląska

Górna,Łódź

75 zł/m²50 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale handlowo - usługowo - biurowe w nowym budynku przy ul. Śląskiej w Łodzi! Lokale w wysokim standardzie - nowoczesny, parterowy budynek, zakończenie budowy Grudzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rzgowska

Górna,Łódź

38,78 zł/m²98 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 98 m2 położony jest na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego z lokalami użytkowymi. Budynek wybudowany został w 2012 roku. Położony jest blisko centrum Łodzi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Wróblewskiego

Rokicie,Łódź

1 120 000 zł334 m² 3 353,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O przetargu na sprzedaż nieruchomości Zarząd Spółki turboservice Spółki z o.o. siedzibą w Łodzi ogłasza pisemny przetarg ofertowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zygmunta

Chojny,Łódź

17,60 zł/m²1 534 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia budynek produkcyjno-biurowy o powierzchni - 1534 m2 położony w Łodzi , przy ul. Zygmunta 64. Cena najmu całego budynku (1534 m2) - 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Suwalska

Górna,Łódź

51 zł/m²143 m² 7 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia duży lokal biurowo-użytkowy w kamienicy z całodobową recepcją przy ulicy Suwalskiej 16 (górna) Składa się z pięciu pomieszczeń biurowych, wewnętrznej recepcji, kuchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij