dowolna

Lokale użytkowe Łódź Górna

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy na 1. piętrze o powierzchni 30 m2. Lokal składa się z trzech pomieszczeń oraz wc. Możliwość adaptacji pod swoje potrzeby. Czynsz najmu wynosi 1200 zł.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł128,13 m² 3 551,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Składamy Państwu propozycję zakupu po atrakcyjnej cenie lokalu użytkowego składającego się z kilku pomieszczeń o powierzchni całkowitej 128 m2, który znajduje się na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

64,66 zł/m²74,24 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 74 m , położony przy ul. Śląskiej w Łodzi (dzielnica Górna), w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji mieszkaniowej ecomłynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł3 376 m² 1 170,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu trzech budynków o przeznaczeniu biurowym, magazynowych oraz produkcyjnym. Budynki znajdują się na foremnej, prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

10,47 zł/m²45,10 m² 472 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia jasny lokal biurowy 45 m południe Łodzi, okolice Górniaka Oferujemy na wynajem przestronny i dobrze doświetlony lokal biurowy o powierzchni 45 m , położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

14,27 zł/m²24,50 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Proponujemy do wynajęcia lokal biurowy położony w południowej części Łodzi, w rejonie skrzyżowania ulic Wólczańskiej i Pabianickiej, niedaleko Targowiska Górniak. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²76 m² 3 572 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia Państwu atrakcyjny, słoneczny lokal biurowy z klimatyzacją o ogólnej powierzchni 82 m2, składający się z trzech pomieszczeń, usytułowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²87 m² 4 176 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz prestiżowej lokalizacji w centrum Łodzi dla swojej firmy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na wynajem oferujemy klimatyczny, przestronny lokal użytkowy o powierzchni 87 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²160 m² 7 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pragniemy zaoferować Państwu atrakcyjny lokal do wynajęcia przeznaczony na gabinety lekarskie o ogólnej powierzchni 196 m2, położony na parterze budynku B, zlokalizowanym w w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²180 m² 9 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pragniemy zaprezentować Państwu nowoczesne i funkcjonalne lokale biurowe zlokalizowane w samym sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276b, w budynku B czterokondygnacyjnego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²236 m² 11 328 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy atrakcyjny lokal o ogólnej powierzchni 236 m2, położony na parterze budynku D, zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276. Sąsiednie inwestycje takie jak Echo Fuzja, czy Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²56 m² 2 632 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy atrakcyjny lokal o ogólnej powierzchni 56 m2, położony na II piętrze w trzykondygnacyjnym budynku C, zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276 C. Do czynszu najmu należy.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²180 m² 9 360 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pragniemy zaoferować Państwu atrakcyjne lokale użytkowe do wynajęcia. Znajdujemy się przy najbardziej reprezentacyjnej ulicy Łodzi, a zarazem jednej z najdłuższych ulic handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²246 m² 11 808 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy atrakcyjny lokal o ogólnej powierzchni 246 m2, położony na I piętrze budynku D, zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276d. Sąsiednie inwestycje takie jak Echo Fuzja,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Milionowa

Górna,Łódź

70 zł/m²203 m² 14 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalne i komfortowe biuro to nieodzowny element nowoczesnej firmy. Proponujemy Państwu wynajem powierzchni biurowej o wysokim standardzie, w nowym biurowcu "nowa Milionowa", mieszczącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Milionowa

Górna,Łódź

70 zł/m²315 m² 22 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Górna,Łódź

3 490 000 zł351 m² 9 943 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej okazji inwestycyjnej to ta alternatywa spełni oczekiwania. Hotel świetnie prosperujący z olbrzymim potencjałem i dodatkowymi możliwościami poszerzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Górna,Łódź

69 zł/m²99 m² 6 831 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję do wynajęcia powierzchnię użytkową w nowym kompleksie handlowym. Budynek odebrany w 2025 roku. Kompleks osiada wybrukowany parking na 18 samochodów osobowych. Na terenie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Skrzywana

Górna,Łódź

37 zł/m²110 m² 4 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Masz dość biur z kasetonami na suficie i wykładziną w kolorze smutku? Mamy na to lekarstwo. Oto 84 m czystego loftu (plus 26 m udziału w częściach wspólnych), które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Łódź

Górna,Łódź

36,56 zł/m²84 m² 3 071 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szukasz biura, które nie wygląda jak kolejne biuro? Ten lokal może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Do wynajęcia 64 m industrialnej przestrzeni biurowej z dodatkowym 19 m udziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Senatorska

Górna,Łódź

85,31 zł/m²47 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal usługowy do wynajęcia | Górna | Nowy budynek 2022 | Wykończenie pod Najemcę. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 47 m , zlokalizowany na parterze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zapolskiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

85 000 zł16 m² 5 424,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż 2 garaże Łódź, górna (dąbrowa), ul. Gabrieli Zapolskiej 47 Lokalizacja Na sprzedaż oferujemy dwa murowane garaże zlokalizowane w dzielnicy Łódź Górna (osiedle Dąbrowa), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Białostocka

Chojny,Łódź

529 000 zł133 m² 3 977,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** Lokal użytkowy z najemcą + mieszkanie | Łódź, okolice ul. Białostockiej Cena: 529 000 zł Powierzchnia działki: 120 m Typ zabudowy: segment (zabudowa szeregowa) Rok budowy: 2003 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

76 zł/m²92 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek wolnostojący z przeznaczeniem na warsztat samochodowy > o powierzchni 91,53 m2 > usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 809 m2. Budynek i teren wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Milionowa

Górna,Łódź

45 zł/m²35 m² 1 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wolne powierzchnie w Centrum Biznesowym Stanley w Łodzi przy ul. Milionowej 21 Oferta bezpośrednio od właściciela - wysokość czynszu do negocjacji Biuro o powierzchni 35 m2 w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Rzgowska

Chojny,Łódź

640 000 zł84 m² 7 619,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 84 m | parter + piętro | witryna | parking | ul. Rzgowska, łódź. Są miejsca, w których biznes po prostu ma sens. Tu klienci pojawiają się naturalnie - każdego dnia, przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Ujście

Górna,Łódź

35 zł/m²135 m² 4 725 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy Lokal Biurowo-Usługowy na Wynajem Ujście 11 (135 m ) Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 135 m , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Białostocka

Chojny,Łódź

525 000 zł72 m² 7 291,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** Lokal użytkowy z najemcą + mieszkanie | Łódź, okolice ul. Białostockiej Cena: 525 000 zł Powierzchnia działki: 120 m Typ zabudowy: segment (zabudowa szeregowa) Rok budowy: 2003 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Górna,Łódź

31,17 zł/m²385 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia ok. 385 m Ekspozycja, magazyn, parking, witryny Proponujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni ok. 385 m , który łączy część biurowo-ekspozycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Suwalska

Górna,Łódź

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia oferujemy przestronne pomieszczenie garażowe, idealne na warsztat, magazyn lub garażowanie pojazdów. Główne atuty: trzy oddzielne bramy wjazdowe: uchylne, zapewniające wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kurczaki

Chojen,Łódź

350 000 zł77 m² 4 545 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa atrakcyjna cena! Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna chojny/kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kilińskiego

Górniak,Łódź

32 zł/m²279 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem najmu są: opcja nr 1: pomieszczenia biurowe wraz z zapleczem socjalnym o powierzchni 273 m2. Cena najmu - 9000 zł/miesiąc Opcja nr 2: biura z opcji nr 1 + magazyn 402 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, aleja Władysława Bartoszewskiego

Górna,Łódź

2 300 000 zł1 038 m² 2 215,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż Kompleks użytkowy z częścią biurowo-socjalną, łódź Górna Proponujemy do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w południowej części Łodzi, w dzielnicy Górna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rzgowska

Górna,Łódź

62,97 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Opis lokalizacji: lokal przy placu Niepodległości. Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 39,7 m2 przy ul. Rzgowskiej 18. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Tuszyńska

Górna,Łódź

1 150 000 zł170 m² 6 764,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Mówi się, że szczęście sprzyja lepszym, ale czasem na rynku pojawia się okazja, która po prostu zmienia wszystko. Przeszukiwanie ofert bywa jak mozolne grzebanie w ziemi, gdzie trudno odsiać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Tuszyńska

Górna,Łódź

59,13 zł/m²104 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Parter, witryna, skrzyżowanie ulic- lokal użytkowy do wynajęcia Łódź, górna, ul. Tuszyńska bez prowizji od najemcy Mamy Państwu do zaoferowania, do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Piaseczna

Górna,Łódź

116 000 zł20 m² 5 864,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 19,78 m , zlokalizowany w budynku z 2002 roku przy ul. Piasecznej w Łodzi. Nieruchomość idealna pod działalność usługową, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Górna,Łódź

23,87 zł/m²70 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy. Powierzchnia to 70,38 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze z windą. Posiada parking za opłatą 100 zł netto miesięcznie jedno miejsce. Opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Łódź

Górna,Łódź

35,12 zł/m²484 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia duży lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 484m2, położony przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Łodzi. Nieruchomość składa się z pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kołowa

Chojen,Łódź

697 000 zł229 m² 3 044 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ciekawa alternatywa - dwa budynki z potencjałem pod działalność bądź mieszkalno-usługowe. Lokalizacja: łódź - Górna (chojny - Dąbrowa) okolice ul. Broniewskiego ta oferta tylko U nas!.