dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Osiedle Koziny

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Koziny,Łódź

380 000 zł59 m² 6 492,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie na Polesiu, o powierzchni 58,53m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym niskim bloku. Składa się z: salonu z balkonem, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Koziny,Łódź

380 000 zł59 m² 6 492,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie z możliwością stworzenia trzeciego pokoju na Polesiu, o powierzchni 58,53m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym niskim bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Koziny,Łódź

565 000 zł58 m² 9 748,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń i skorzystaj z limitowanej oferty płatności 20/80! Zacznij zarabiać na wynajmie! Najtańsze trzypokojowe mieszkanie, doskonałe pod inwestycję! Mniej niż 10.000/m2! Kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Koziny,Łódź

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Najtańsze dwupokojowe mieszkanie, doskonałe pod inwestycję! Zadzwoń i skorzystaj z limitowanej oferty płatności 20/80! Zacznij zarabiać na wynajmie już za rok! Kupujesz bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Koziny,Łódź

319 500 zł45 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie po remoncie, blisko Manufaktury, gotowe do własnej aranżacji! Sprzedam jasne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe (45 m ) na 1. piętrze niskiego, ocieplonego bloku na ul. Długosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Koziny,Łódź

315 000 zł52 m² 6 072,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,87 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Łodzi - przy ul. Okrzei, zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Koziny,Łódź

359 000 zł45 m² 7 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie w centrum z klimatyzacją. Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? A może planujesz inwestycję pod wynajem? Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gazowa

Koziny,Łódź

445 000 zł48 m² 9 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zlokalizowane przy ul. Gazowej. Powierzchnia mieszkania to 48m2. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Koziny,Łódź

429 000 zł48 m² 8 845,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 48,5 m , położonego na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na łódzkich Kozinach! [w pigułce]: 3 pokoje [salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Koziny,Łódź

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 44 m2 w Łodzi na Kozinach. Mieszkanie rozkładowe w bardzo dobrym stanie. Całkowicie wyposażone we wszystkie niezbędne meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wapienna

Koziny,Łódź

1 200 zł36 m² 33,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Mieszkanie dostępne od 1.03.2026 r. Można już oglądać i podpisać umowę. Preferowany najem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Koziny,Łódź

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - idealne dla studentów, singli lub par | Łódź Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Koziny,Łódź

380 000 zł57 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla Ciebie! Szukasz miejsca, które możesz nazwać domem? Mam coś dla Ciebie! Przytulne, słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapienna

Koziny,Łódź

259 000 zł38 m² 6 771,24 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Łódzka giełda nieruchomości. Atrakcyjna lokalizacja obok manufaktury. Opis nieruchomości: mieszkanie w super rozkładzie , znajduje się na szóstym piętrze w jedenasto piętrowym Wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Łódź

Koziny,Łódź

20 zł/m²33 m² 658 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*** tylko W home park nieruchomości! *** Wynajmę lokal 32,90m2 (z oknem) w biurowcu przy ul. Ogrodowej 72/74 - blisko Manufaktury! Obok niedługo stacja metra. Biurowiec z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Koziny,Łódź

349 000 zł37 m² 9 346,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam przytulne i ciepłe mieszkanie na 1p., z balkonem, typu M-3 na Os. Koziny! Całkowity metraż to 37,34m2. Mieszkanie w półamfiladzie (wejście z pokoju do kuchni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Łódź

Koziny,Łódź

20 zł/m²45 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** tylko W home park nieruchomości! *** Wynajmę lokal 45m2 w biurowcu przy ul. Ogrodowej 72/74 - blisko Manufaktury! Obok niedługo stacja metra. Biurowiec z całodobową ochroną, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Koziny,Łódź

675 000 zł81 m² 8 360,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko W home park bez prowizji Szukasz przestronnego mieszkania z dobrym dojazdem do centrum? Mamy ofertę dla Ciebie. Na sprzedaż apartament 3-pokojowy (obecnie 3 pokoje z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Koziny,Łódź

675 000 zł81 m² 8 360,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko W home park bez prowizji Szukasz przestronnego mieszkania z dobrym dojazdem do centrum? Mamy ofertę dla Ciebie. Na sprzedaż apartament 3-pokojowy (możliwość przywrócenia 4 pokoi) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Koziny,Łódź

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2. piętrze w bloku, zlokalizowane na Kozinach w Łodzi. Rozkład pomieszczeń: -salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Łódź

Koziny,Łódź

30 zł/m²39 m² 1 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

*** tylko W home park nieruchomości! *** Wynajmę 2-pokojowy lokal o powierzchni 39m2 w biurowcu przy ul. Ogrodowej 72/74 - blisko Manufaktury! Obok niedługo stacja metra. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Łódź

Koziny,Łódź

235 000 zł24 m² 9 966,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy na Kozinach. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Koziny,Łódź

255 000 zł37 m² 6 967,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

*** Tylko w Home Park *** Mieszkanie na 2 piętrze/2 w budynku położonym w okolicach Manufaktury, blisko planowanego przystanku przesiadkowego w Łodzi. Idealne jako inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Koziny,Łódź

368 350 zł53 m² 6 940,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na Polesiu / Koziny! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduję się w bardzo spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koziny,Łódź

349 000 zł37 m² 9 379,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się ze świetną ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni ponad 37m2 położonego na łódzkich Kozinach! [w pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koziny,Łódź

325 000 zł46 m² 7 030,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - spokojny rejon Kozin, świetna lokalizacja Chciałbym zaproponować przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ossowskiego

Koziny,Łódź

1 650 zł52 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Ossowskiego 6 w Łodzi. Nieruchomość: mieszkanie ma powierzchnię 52 m i znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Koziny,Łódź

469 000 zł54 m² 8 743,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w centrum z komórką lokatorską. Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? A może planujesz inwestycję pod wynajem? Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Koziny,Łódź

359 000 zł56 m² 6 376,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przedmiotem ogłoszenia jest rozkładowe mieszkanie trzypokojowe położone na parterze w bloku z cegły na Kozinach. Składa się z salonu, dwóch mniejszych pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wapienna

Koziny,Łódź

498 000 zł64 m² 7 757,01 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 4 pokojowe, po generalnym remoncie do wprowadzenia, przy ul. Wapiennej, polesie. Polecam przestronne czteropokojowe spółdzielcze-własnościowe z kw mieszkanie zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Koziny,Łódź

385 000 zł48 m² 7 994,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem ogłoszenia jest dwupokojowe mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w bloku z cegły na Kozinach. Składa się z: salonu, sypialni, łazienki z wc, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Koziny,Łódź

355 000 zł54 m² 6 559,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie 54 m przy Manufakturze - idealne do remontu! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 3. piętrze wieżowca w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna

Koziny,Łódź

355 000 zł53 m² 6 689,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż - Łódź, koziny Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Kozinach. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wapienna

Koziny,Łódź

498 000 zł64 m² 7 757,01 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Koziny,Łódź

399 999 zł57 m² 7 017,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż bardzo ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 usytuowane na łódzkich Kozinach! [w pigułce] 3 niezależne pokoje + oddzielna kuchnia 5 piętro w bloku z windą Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Koziny,Łódź

398 000 zł52 m² 7 678,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania, w którym możesz zamieszkać od razu, a z czasem urządzić po swojemu? Miejsca funkcjonalnego i w świetnej lokalizacji? Bingo! To może być Twój nowy adres. CO, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gandhiego

Koziny,Łódź

549 000 zł56 m² 9 766,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni od właściciela- bez prowizji! Unikatowe mieszkanie z potencjałem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji , blisko centrum Łodzi dostępne od zaraz! Szanowni Państwo, zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górna

Koziny,Łódź

368 500 zł53 m² 6 944,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 53,06 m na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku w atrakcyjnej lokalizacji i dobrej cenie! Mieszkanie składa się z: 3 ustawnych pokoi (możliwość dowolnej aranżacji),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna

Koziny,Łódź

280 000 zł37 m² 7 501,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,66 m , zlokalizowane przy ul. Górna (dzielnica Koziny). Lokal znajduje się na parterze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ossowskiego

Koziny,Łódź

325 000 zł36 m² 9 022,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Opiekun oferty: tel: mieszkanie dostępne od zaraz. Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy na Kozinach. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Koziny,Łódź

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zgrabna i tania kawalerka z balkonem blisko Manufaktury na Kozinach do wynajęcia od zaraz. Tylko u nas. Pomieszczenia: # Pokój z wyjściem na balkon (stół, krzesła, biurko, łóżko.