dowolna

Nowe mieszkania i domy Bałuty, Łódź - Nieruchomości z rynku pierwotnego Bałuty

38 ogłoszeń

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, Bałuty

Bałuty,Łódź

596 300 zł134 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Elitarny Julianów - Marysin to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi. Łączy w sobie wszelkie korzyści mieszkania w centrum przy jednoczesnym zachowaniu spokojnego życia i relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

550 000 zł68 m² 8 102,53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja: prezentujemy apartament w inwestycji Drewnowska 43 jednego z wiodących polskich deweloperów- atal S.A. Budynek oddany do użytku w 2022 roku. - przemyślana koncepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bema

Bałuty,Łódź

536 250 zł65 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Oferta bezpośrednio od Właściciela, mieszkania dostępne od ręki. Bardzo interesujący apartament o powierzchni 65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Teofilów

Teofilów,Łódź

418 500 zł41 m² 10 207,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu kolejny projekt zrealizowany przez nest Pracownię- projekt Wood & Marble- 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 do pierwszego zamieszkania na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Bałuty,Łódź

629 000 zł69 m² 9 116 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Uwaga Drzwi Otwarte sobota 28.05.2022 od godz.10 tej do 15 tej Jesteś zainteresowany ? Zadzwoń Zapraszamy serdecznie Oaza spokoju, ukojenie dla duszy, odpoczynek dla ciała. Tak właśnie czujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Bałuty

Bałuty,Łódź

720 000 zł133 m² 5 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą hot. Ostatni dom! Dom w zabudowie szeregowej, wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów z przemyślanym układem pomieszczeń. Trzy pokoje, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

849 000 zł132 m² 6 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Czy "daleko stąd dom, ja w sercu mam go, woła mnie dom, daleko stąd" .słyszymy w piosence Cleo.ale ten dom może jest już bliżej niż myślisz, a może już go znalazłeś, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bałuty-Centrum

Bałuty-Centrum,Łódź

499 000 zł52 m² 9 596 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

"Aleją gwiazd, aleją gwiazd biegniemy Pod niebem gwiazd, pod niebem gwiazd żyjemy Aleją gwiazd. " śpiewa Anna Karwan a my właśnie chcemy zapewnić Państwu, że tak się właśnie można poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Bałuty,Łódź

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkania ul. Sierakowskiego - Rynek Pierwotny i podatku. Inwestycja posiada doskonałą lokalizację niedaleko 2 parków przy ul. Hipotecznej i Parku im. Adama Mickiewicza. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Bałuty,Łódź

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rynek Pierwotny ul. Sierakowskiego. i podatku. Inwestycja posiada doskonałą lokalizację niedaleko 2 parków przy ul. Hipotecznej i Parku im. Adama Mickiewicza. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Bałuty,Łódź

279 000 zł43 m² 6 488,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sierakowskiego

Bałuty,Łódź

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

148 080 zł18 m² 8 047,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły inwestycji Wysoki zwrot z najmu powyżej 6% rocznie (wraz z kosztami zarządzania!) Ceny za stan deweloperski już od 138.000,00 PLN za lokal! W pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Marysin

Marysin,Łódź

310 000 zł58 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

O% od kupującego: strona kupująca nie płaci wynagrodzenia w przypadku kupna tej nieruchomości. Biuro Metr Kwadratowy reprezentuję Sprzedającego. Prezentacja nieruchomości odbywa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

249 999 zł44 m² 5 681,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie do odbioru już we wrześniu 2020. Proponujemy Państwu do kupna dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,92 m2 zlokalizowane na 4 piętrze! w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 250 000 zł183 m² 6 820,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:771 m²

Atrakcyjny dom w ekskluzywnej części Łodzi, położony w w otulinie pięknych, starych drzew.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

238 000 zł40 m² 5 880,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie, w świetnej lokalizacji bez pcc!główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z wykończeniem pod klucz bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Srebrna

Bałuty,Łódź

3 500 000 zł1 440 m² 2 430,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:2 103 m²

Łódź - Bałuty, willa miejska z 1905 roku o powierzchni 1.440m2 na działce o powierzchni 2.100 m2 Oferujemy do sprzedaży zabytkową willę miejską fabrykanta Karola Buhle, usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Srebrna

Bałuty,Łódź

3 500 000 zł1 440 m² 2 430,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biegańskiego

Bałuty,Łódź

520 000 zł101 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Już dziś możesz stać się posiadaczem nowoczesnego apartamentu na Julianowie.Nieruchomość złożona z: salon 24,5 m.kw łazienka 11,9 m.kw sypialnia 13,7 m.kw sypialnia 10,1 m.kw komunikacja 19,6 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

520 652 zł116 m² 4 507,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

.Oferta Świąteczna - domy W cenie mieszkania! Wyjątkowa oferta na łódzkim rynku nieruchomości. Dom o pożądanych , niewielkich metrażach 115 m, na niedużej działceod 186,90 m. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

454 600 zł95 m² 4 765,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Stan deweloperski - oddany 30.12 2018 R. Możliwość rezerwacji do 22 lutego 2018 R. ( pow. 95,4,5 m-, w tym 19,30 jednostanowiskowy garaż, działka 137 m.). Stan deweloperski. Rozkład domu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Julianów

Julianów,Łódź

670 950 zł89 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od Kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Inwestycja w trakcie realizacji. Planowany termin oddania - ostatni kwartał 2016/pierwszy kwartał 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czcibora

Bałuty Zachodnie,Łódź

499 000 zł247 m² 2 020,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Osiedle domów jednorodzinnych Czcibora to kameralna inwestycja zaprojektowana przez nas głównie z myślą o osobach aktywnych zawodowo, pragnących zamieszkać we własnym domu z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 245 000 zł220 m² 5 659,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Najważniejsze zalety: - solidna lokalizacja w prestiżowej dzielnicy, z komfortowym dostępem do usług, edukacji, komunikacji publicznej, lasu Łagiewnickiego oraz wyjazdu w kierunku a1/a2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Doły

Doły,Łódź

147 000 zł48 m² 3 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie mieści się w kompletnie i gruntownie odnowionej kamienicy. Budynek został docieplony, wymieniono wszystkie instalacje (wodna, kanalizacyjna, elektryczna). Budynek stoi na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Bałuty,Łódź

351 000 zł90 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

1. Oferujemy Państwu mieszkanie w bloku z cegły na 3 piętrze w dzielnicy Bałuty w Łodzi. Mieszkanie składa się z 4 pokoi z aneksem kuchennym w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzezińska

Bałuty,Łódź

575 000 zł150 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Do sprzedania dom w stanie deweloperskim zamkniętym z częściowym wykończeniem w Łodzi w okolicy Nowosolnej. Działka na której powstanie dom znajduję się w małym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

405 610 zł86 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament na Julianowie, i - piętro, stan developerski z możliwością wykończenia "pod klucz". Budynek ogrodzony, monitorowany, z efektowną aranżacją. W budynku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

414 240 zł86 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament na Julianowie, II - piętro, stan developerski z możliwością wykończenia "pod klucz". Budynek ogrodzony, monitorowany, z efektowną aranżacją. W budynku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

304 000 zł61 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

172 645 zł40 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania, o powierzchni użytkowej ok 40 m2, położonego w doskonałej lokalizacji w okolicy teofilów/złotno w Łodzi. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

590 000 zł153 m² 3 856,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:989 m²

Nr oferty w biurze ds-257 Do sprzedania Bliźniak dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 153 m2, usytuowany na działce 989 m2. Posiada własną klatkę schodową, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

465 000 zł128 m² 3 632,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Radogoszcz/julianów. Segmenty o nowoczesnej, prostej architekturze w doskonałej lokalizacji. Segmenty gotowe do sprzedaży, po odbiorze. Powierzchnia całkowita 128 m2. Parter: (44 m2) w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

590 000 zł153 m² 3 856,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:989 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Julianów

Julianów,Łódź

825 750 zł110 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Julianów

Julianów,Łódź

471 600 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od Kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Inwestycja w trakcie realizacji. Planowany termin oddania ostatni kwartał 2016/pierwszy kwartał 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Romanowska

Bałuty,Łódź

795 000 zł153 m² 5 196,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wykończonego pod klucz domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita to 153mkw w tym garaż 18mkw w bryle budynku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Romanowska

Bałuty,Łódź

950 000 zł183 m² 5 191,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedażny wykończonego pod klucz domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 183mkw, działka 840mkw, zlokalizowanego w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sasanek

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

1 900 000 zł300 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do kupna piękny dom na Julianowie! Dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 300 m2, wybudowany w 2013 roku. Dom usytuowany na działce o pow. 1200 m2, w pobliżu.