dowolna

Nowe mieszkania i domy Bałuty, Łódź - Nieruchomości z rynku pierwotnego Bałuty

38 ogłoszeń

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fiołkowa

Rogi,Łódź

1 290 000 zł149 m² 8 636,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Polecam Państwu ukończoną już, nową inwestycję w Łodzi na prestiżowym osiedlu Rogi przy ul. Fiołkowej 10. Indywidualna strona inwestycji: www. fiolkowa10. pl Rozkład Apartamentu 2D, apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Bałuty,Łódź

427 200 zł45 m² 9 499,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polna Residence, nowa inwestycja deweloperska w Łodzi na Bałutach w świetnej lokalizacji, blisko parku, w okolicy bloków o niskiej zabudowie. Polna Residence to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Bałuty,Łódź

880 000 zł103 m² 8 506,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecam Polną Residence, nową inwestycję deweloperską w Łodzi na Bałutach w świetnej lokalizacji, blisko parku, w okolicy bloków o niskiej zabudowie. Polna Residence to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smugowa

Doły,Łódź

451 000 zł46 m² 9 797,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Termin oddania - inwestycja oddana Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Łodzi, przy ul. Źródłowej i Parku Helenów zabytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

417 700 zł49 m² 8 548,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt: proszę o kontakt telefoniczny w godzinach 7-20 każdego dnia w celu umówienia na spotkanie lub w razie pytań. tel: promocja: cena: 417753zł Cena za m2: 8550zł rabaty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

334 500 zł34 m² 9 695,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Najtaniej na rynku! Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię 34,42m2 oraz dodatkowo balkon 4,50m2 + Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Bałuty,Łódź

427 160 zł36 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w stanie deweloperskim - kawalerka (1 pokój) , 36,24 m z balkonem 9 m . Jest możliwość wydzielenia sypialni, kupując kawalerkę możemy mieć dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cedry

Teofilów,Łódź

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Najtaniej na rynku! Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię 45,77m2 oraz dodatkowo balkon 4,50m2 + Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Liściasta

Julianów,Łódź

675 000 zł71 m² 9 493,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od dewelopera brak prowizji brak pcc W promocji wiele mieszkań O różnych układach - koniecznie zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cedry

Grabieniec,Łódź

569 459 zł72 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kontakt: proszę o telefon codziennie w godzinach 8-20 tel: zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Najniższa cena: 7950zł/m2 rabaty na miejsca postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

563 000 zł71 m² 7 944,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kontakt: proszę o telefon codziennie w godzinach 8-20 Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Najniższa cena: 7950zł/m2 rabaty na miejsca postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bema

Bałuty,Łódź

530 000 zł64 m² 8 281,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta bezpośrednio od Właściciela, mieszkania dostępne od ręki. Bardzo interesujący apartament o powierzchni 67 m2, w którym mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Urzędnicza

Bałuty,Łódź

495 000 zł58 m² 8 530,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy nowe, mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,03 m , zlokalizowane na piątym piętrze nowoczesnego, sześciopiętrowego budynku przy ul. Urzędniczej w Łodzi. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńcowa

Teofilów,Łódź

614 000 zł48 m² 12 813 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam wyjątkowe, wykończone pod klucz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,92 m , położone w prestiżowej inwestycji Art Teo w zielonej części Teofilowa, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Łagiewniki,Łódź

799 000 zł103 m² 7 722,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przykładowy projekt Domena 150C. Domy budowane na obszarze Wzniesień Łódzkich w okolicy nowych Łagiewnik. Termin realizacji II kwartał 2025 Lokalizacja: działki znajdują się na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Bałuty,Łódź

530 000 zł64 m² 8 281,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńcowa

Teofilów,Łódź

604 000 zł48 m² 12 628,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 47,83 m , położone w prestiżowej inwestycji Art Teo w zielonej części Teofilowa, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

346 000 zł38 m² 9 143,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliz u znajdują się z łobki, przedszkola, szkoły, basen, ośrodek sportu oraz dom kultury. Nie bez znaczenia tez jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Liściasta

Julianów,Łódź

675 450 zł71 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy jest to idealna oferta dla Ciebie! Na spacer możesz wyjść przez furtkę osiedlową lub do najpiękniejszego parku w Łodzi im.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię 35m2 oraz dodatkowo balkon 4,50m2 + Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

332 497 zł37 m² 8 986,41 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! Najniższa cena na rynku! Cena: 332497zł Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię ok37m2 oraz dodatkowo taras zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Bałuty-Centrum,Łódź

589 000 zł63 m² 9 300,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wygodne trzypokojowe mieszkanie w ciekawym kameralnym apartamentowcu przy ul. Sierakowskiego w pobliżu alei Włókniarzy. Nowoczesny budynek z 2023 roku, 15 minut do centrum, teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przedwiośnie

Julianów,Łódź

1 150 000 zł137 m² 8 374,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą nieruchomość na prestiżowym osiedlu jakim jest Julianów. Inwestycja i okolica Julianów zawsze był ekskluzywną częścią Łodzi w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teresy od Dzieciątka Jezus

Julianów,Łódź

1 344 150 zł93 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle ciekawą propozycję do zamieszkania w niezwykle prestiżowym osiedlu jakim jest Julianów. To co wyróżnia tą inwestycje To zdecydowanie lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

516 420 zł60 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Mieszkanie ma 3 pokoje i powierzchnię 60,40m2 oraz dodatkowo 2 balkony 16,21m2 i 5,52m2 + Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cedry

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

332 497 zł37 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! Cena: 332497zł Cena za m2: 9050zł Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię 36,74 m2 oraz dodatkowo taras zielony (15,60m2). +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Smugowa

Bałuty,Łódź

459 901 zł42 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie w Zabytkowej Okolicy - Bez Prowizji i pcc! Marzysz o zamieszkaniu w sercu tętniącej życiem Łodzi, ale jednocześnie pragniesz spokoju i zieleni? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wycieczkowa

Łagiewniki,Łódź

1 542 000 zł157 m² 9 845,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom znajduje się na nowoczesnym osiedlu w otulinie lasu Łagiewnickiego oraz rzeki Sokołówki. W ogrodzie możesz rozkoszować się czystym powietrzem. Ulica Wycieczkowa słynie z pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Adwokacka

Bałuty,Łódź

539 550 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

!Idealne miejsce dla Ciebie jeśli lubisz być w centrum miasta! W bliskim sąsiedztwie inwestycji mieści się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa oraz społeczna m.in. szpital.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teresy od Dzieciątka Jezus

Julianów,Łódź

415 150 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Liściasta

Julianów,Łódź

423 890 zł44 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ustawne mieszkanie na parterze , z dużym balkonem, który pomieści meble wypoczynkowe. Piękne nowe osiedle usytuowane obok Włókniarzy/ Zgierskiej w pobliżu najpiękniejszego łódzkiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

980 000 zł82 m² 11 987,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż eleganckie, dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 81,75 m , idealne do pierwszego zamieszkania, wykończone pod klucz. Ten wyjątkowy apartament znajduje się na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnicza

Marysin,Łódź

570 000 zł44 m² 12 954,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z balkonem blisko centrum - Twoja idealna przystań! Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego mieszkania o powierzchni 43,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

850 000 zł67 m² 12 713,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy loft znajdujący się w zabytkowym kompleksie Drewnowska 77, tuż przy Manufakturze w Łodzi. To niezwykła oferta sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierakowskiego

Bałuty-Centrum,Łódź

452 700 zł47 m² 9 700,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wygodne dwupokojowe mieszkanie w ciekawym kameralnym apartamentowcu przy ul. Sierakowskiego w pobliżu alei Włókniarzy. Nowoczesny budynek z 2023 roku, 15 minut do centrum, teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bema

Julianów,Łódź

2 590 000 zł243 m² 10 658,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Domy na Bema to koncept nowoczesnego, ekskluzywnego, a zarazem kameralnego, zamkniętego osiedla w prestiżowej dzielnicy Łodzi- julianów. Stanowi on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

454 118 zł56 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj już dziś! nowoczesne mieszkanie bez pcc!kontakt Z doradcą W godzinach 8-20 poniedziałek-sobota! zadzwoń aby umówić spotkanie! wsparcie W uzyskaniu kredytu!szeroki wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kogucia

Bałuty,Łódź

1 049 000 zł114 m² 9 201,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio Nowoczesny, nowy, wygodny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim z ładną działką w super lokalizacji. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Łagiewniki,Łódź

699 000 zł93 m² 7 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Przykładowy projekt Archon Kosaćce 2n. Domy budowane na obszarze Wzniesień Łódzkich w okolicy nowych Łagiewnik. Termin realizacji II kwartał 2025 Lokalizacja: działki znajdują się na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

558 000 zł69 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji na Teofilowie Ta wyjątkowa lokalizacja apartametowca zapewni życie.