dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Górna

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Górna,Łódź

1 740 zł53 m² 32,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie Waleriana Łukasińskiego 4 *nowoczesne osiedle Arboretum *pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Poznańska

Górna,Łódź

990 zł15 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne studio w wyremontowanej kamienicy na ul. Poznańskiej 29 *powierzchnia 15m2, 2 piętro *niski czynsz dzięki miejskiemu podgrzaniu wody oraz ogrzewaniu *cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

106 500 zł15 m² 7 264,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka - 14,66 m., w kamienicy w oficynie na parterze. Odrębna własność z kw. W kamienicy zarządza wspólnota. Ul. Pabianicka. Jest prąd i woda. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Górna,Łódź

43 200 zł2 160 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia parterową halę magazynową o pow. 2 160 m2 (istnieje możliwość najmu części tej powierzchni bądź dobrania powierzchni większej). Stan techniczny i wizualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sanocka

Górna,Łódź

900 zł29 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *wynajmę kawalerkę z balkonem - Sanocka 22, łódź - Górna - okolice Ronda Lotników Lwowskich i Szpitala im. Kopernika *powierzchnia 29 m2, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Górna,Łódź

2 950 zł54 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić trzypokojowy apartament mieszczący się na osiedlu Stacja Łódź. Położony w części miasta Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Finansowa

Górna,Łódź

170 000 zł44 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji lokal nr 5 Do ceny lokalu należy doliczyć koszty adaptacji części wspólnych : 30 000 zł. Cena lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

40,25 zł/m²236 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal biurowy obejmujący całe piętro o powierzchni 236 m2 w kameralnym budynku biurowym. Powierzchnia obejmuje dużą otwartą przestrzeń, pięć osobnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Górna,Łódź

308 000 zł45 m² 6 844,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 45m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Media miejskie Czynsz 600zl na osobę Loggia ,piwnica Usytuowanie pomieszczeń jest następujące. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Trybunalska

Górna,Łódź

2 390 000 zł450 m² 5 311,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Łodzi o łącznej powierzchni 1540 m2 zabudowaną : budynkiem mieszkalno-usługowym o pow. użytkowej 411 m2, budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

352 500 zł47 m² 7 465,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - 3 pokoje na Dąbrowie tuż obok Parku Podolski. Opis szczegółowy: mieszkanie położone na 3-cim piętrze w czteropiętrowym bloku. Na powierzchnię 47,22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

379 000 zł40 m² 9 594,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Łodzi, w dzielnicy Górna i usytuowane na pierwszym piętrze cztero-piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołowa

Górna,Łódź

390 000 zł52 m² 7 875,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni [metraż] m , znajdujące się na 4. piętrze w bloku (4/4). Mieszkanie składa się z osobnych pokoi, kuchni, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Górna,Łódź

229 000 zł26 m² 8 700,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Idealne Miejsce na Start - Kawalerka z doskonałą lokalizacją! Marzysz o własnym kącie w sercu dynamicznej Łodzi? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę sprzedaży kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

900 zł20 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne studio przy ul. Pabianickiej *pełne wyposażenie i umeblowanie *powierzchnia 20m2, III piętro *centralne elektryczne *mieszkanie znakomicie zlokalizowane - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łukowa

Górna,Łódź

1 827 704 zł205 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:335 m²

Komfortowy skrajny segment na terenie zamkniętego, kameralnego osiedla z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku (przed domem można dodatkowo zaparkować dwa samochody).Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leszczyńskiej

Górna,Łódź

857 000 zł106 m² 8 071,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, przestrzennego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 106 m , który ma w sobie prawdziwą duszę i cudowną energię. To miejsce, które urzeka nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwietniowa

Górna,Łódź

619 000 zł106 m² 5 839,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:517 m²

Marzysz o klimatycznym domku w zielonej okolicy? Jeśli tak, to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Dom jest zlokalizowany przy ul. Kwietniowej w Łodzi na osiedlu domków jednorodzinnych. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne dla tych, którzy szukają: _bezpiecznej inwestycji w doskonałej lokalizacji -przytulnego miejsca z możliwością aranżacji według własnego gustu -spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

1 550 zł28 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia mieszkanie 1- pokojowe z loggią w bloku oddanym w 2017 r. (kuchnia z oknem, łazienka wyposażona w prysznic, pralka,. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ruda Pabianicka,Łódź

699 000 zł240 m² 2 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zamieszkaj w przestronnym klasycznym domu zlokalizowanym na osiedlu domów jednorodzinnym na ul. Kwaterunkowej na Rudzie Dom 4 kondygnacyjny, zbudowany w technologii tradycyjnej, ocieplony, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chojny,Łódź

780 000 zł68 m² 11 430,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która stworzy dla Ciebie przestrzeń pełną komfortu i harmonii. To mieszkanie na parterze, usytuowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granitowa

Górna,Łódź

395 000 zł51 m² 7 719,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, 51m2, 2. piętro w spokojnej okolicy, a jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Górna,Łódź

850 000 zł137 m² 6 204,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupoziomowe o rzeczywistej powierzchni 137 m agencyjnej! Apartament znajduje się na bezpiecznym i kameralnym osiedlu zapewniając wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 090 zł24 m² 45,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Pabianickiej 34 *mieszkanie znakomicie zlokalizowane - bardzo blisko Górniaka i Ronda Lotników Lwowskich *mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Górna,Łódź

395 000 zł51 m² 7 719,37 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Oferujemy przestronne wygodne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na drugim piętrze bloku z windą przy ulicy Granitowej, w dzielnicy Górna. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zamojska

Rokicie,Łódź

980 000 zł74 m² 13 243,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane w apartamentowcu na ul. Zamojska 20a w dzielnicy Łódź-Rokicie na osiedlu Lawendowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górna,Łódź

255 000 zł29 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Będąc tak wysoko jak tu czyli na 11 piętrze, kiedy zdarzy się mgła za oknem, ty będziesz widział jej cień z tej wysokości. Witam, stan : -mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2018 roku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Beczkowa

Górna,Łódź

780 000 zł80 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania piękny, duży apartament na osiedlu Beczkowa w Łodzi. 80 m2 powierzchni na drugim piętrze w niewielkim bloku, w miłym sąsiedztwie, wśród zieleni, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przybyszewskiego

Górna,Łódź

1 170 zł15 m² 78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2024-09-25! *kawalerka przy ul. Przybyszewskiego 19 w Łodzi *miejskie ogrzewanie,15 m2, 3 piętro *mieszkanie świeżo po generalnym remoncie *pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Felsztyńskiego

Górna,Łódź

930 zł13 m² 71,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *studio przy ul. Felsztyńskiego 19 *centralne ogrzewanie podłogowe *parter, 13m2 powierzchni *pełne wyposażenie agd *całkowicie wyremontowana kamienica z cegły *zamykana, strzeżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Górna,Łódź

25 zł/m²500 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję do wynajęcia odnowiona halę z częścią biurową. Hala została wyposażona w nowe, szklane wejścia piesze, okna oraz wrota segmentowe. Część biurwo-socjalne zostanie przygotowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Finansowa

Górna,Łódź

140 000 zł35 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji lokal nr 3 Do ceny lokalu należy doliczyć koszty adaptacji części wspólnych : 35 000 zł. Cena lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

310 000 zł35 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Już dziś masz możliwość zatopić się w marzeniu z przeszłości, które może być teraźniejszością. Gdy tylko przekroczysz próg mieszkania na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyszkole

Górna,Łódź

2 000 zł44 m² 45 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Przyszkole 13. Mieszkanie znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzgowska

Górna,Łódź

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ciepłe mieszkanie z cegły usytuowane na wysokim parterze nad garażami. Składa się z: - dwóch pokoi - duży salon (26 m) z balkonem (~8 m) + przytulna sypialnia (12 m) - przestronnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

540 000 zł1 333 m² 405,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1333 mkw położoną w dzielnicy Łódź Górna na Rudzie Pabianickiej. Działka znajduje się zaledwie 1 km od Rudzkiej Góry, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

245 000 zł20 m² 12 045,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna i komfortowa kawalerka przy Politechnice| 20m2| dobra komunikacja| do wprowadzenia| dla klientów indywidualnych | gratka dla inwestora Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Łódź

Górna,Łódź

33,43 zł/m²359 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję do wynajęcia lokal o powierzchni 359 m2 obejmujący przestrzeń na parterze 154 m2 oraz na piętrze 206 m2. Parter jest podzielony na pięć pomieszczeń. W większości z nich jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Demokratyczna

Ruda Pabianicka,Łódź

483 820 zł57 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Budynek oddano do użytku, można odbierać klucze! promocja - 8500zł/m2 Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,92 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Górna,Łódź

1 190 zł25 m² 47,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe, małe przytulne mieszkanie w kamienicy *na wyposażeniu sprzęt agd i rtv( pralka, lodówka, mikrofalówka, czajnik, telewizor) *w pobliżu: hala Targowa,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij