dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Górna

537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

537 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Piękna

Górna,Łódź

930 zł12 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 12 m , zlokalizowana na parterze budynku przy ul. Pięknej 16, idealna dla studenta, osoby pracującej lub pary. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górna,Łódź

504 000 zł52 m² 9 690,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Niektórzy mówią, że szczęście to stan umysłu. Inni, że to dobry parking. A prawda jest taka, że szczęście to mieszkanie na pierwszym piętrze przy Broniewskiego. Dlaczego? Bo to ten punkt na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

595 604 zł62 m² 9 548 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Górna,Łódź

485 000 zł39 m² 12 435,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Własny ogródek w bloku? Brzmi jak żart z kategorii urban legends? A jednak to nie kolejny clickbait, tylko prawdziwa okazja. Na Nowych Sadach w Łodzi czeka na Ciebie mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

450 000 zł38 m² 11 783,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym | Art Modern Łódź Funkcjonalne i gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,19 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

506 486 zł59 m² 8 602 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

270 064 zł26 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potulna

Chojen,Łódź

405 000 zł62 m² 6 532,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży przestronne i ustawne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, zlokalizowane na terenie cichego i zadbanego osiedla na Chojnach. Dlaczego warto: * atrakcyjna cena *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

357 371 zł36 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Górna,Łódź

279 000 zł34 m² 8 205,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Łodzi - dzielnicy Górna. Lokal o powierzchni 34m2.znajduje się na 9 piętzre w wieżowcu. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

326 629 zł34 m² 9 724 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

348 212 zł35 m² 9 966 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Górna,Łódź

1 550 zł37 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 37m2 na 2 pietrze w wiezowcu z winda Mieszkanie posiada balkon w pelni umeblowane Bardzo dobra lokalizacja Koszt 1550zl +czynsz ok 500zl +prad/gaz ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

431 288 zł42 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

595 604 zł62 m² 9 548 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

297 792 zł29 m² 10 198,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

491 825 zł52 m² 9 460 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025