dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Górna

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

270 064 zł26 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

270 064 zł26 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

354 417 zł36 m² 9 834 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Będzińska

Górna,Łódź

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w Łodzi, w dzielnicy Górna przy ul. Będzińskiej. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego lokum w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pustynna

Górna,Łódź

825 000 zł83 m² 9 939,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości Osiedle pustynna to kameralny zespół domów jednorodzinnych w zabudowie niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

346 211 zł34 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

362 996 zł37 m² 9 856 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

506 486 zł59 m² 8 602 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

354 417 zł36 m² 9 834 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

309 816 zł30 m² 10 428 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosenna

Kurak,Łódź

1 200 000 zł270 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

Łódź, ul. Wiosenna 9 | Dom z potencjałem - 270 m2 | Działka - 366 m2 Przestronny, dwukondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy położony w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

400 792 zł42 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

399 250 zł41 m² 9 812 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaolziańska

Górna,Łódź

329 000 zł36 m² 9 083,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o łącznej powierzchni 36,22 mkw, zlokalizowane przy ul. Zaolziańskiej w dzielnicy Łódź-Górna. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

289 397 zł28 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

366 348 zł37 m² 9 856 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pryncypalna

Górna,Łódź

417 565 zł36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 36,31 m , położonego w nowoczesnym budynku o eleganckiej, minimalistycznej architekturze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

400 792 zł42 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

421 909 zł49 m² 8 558 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

354 417 zł36 m² 9 834 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

452 119 zł53 m² 8 558 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

583 493 zł62 m² 9 460 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

277 782 zł27 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

289 397 zł28 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

297 792 zł29 m² 10 198,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

341 699 zł33 m² 10 252 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

1 649 000 zł300 m² 5 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:642 m²

Szukasz przestrzeni, która łączy w sobie komfort mieszkalny z potencjałem biznesowym? Oto oferta, która spełni Twoje oczekiwania! Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży piętrowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Społeczna

Chojny,Łódź

355 000 zł51 m² 6 956,69 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy do sprzedaży jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51 m usytuowane na 1 piętrze wieżowca na spokojnym osiedlu Chojny ul. Społeczna. Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

350 279 zł35 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Łódź

Górna,Łódź

7 000 €2 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny magazyn do wynajęcia do 20 000 m | moduły od 2 000 m | projekt "szyty na miarę" Poszukujesz powierzchni magazynowej idealnie dopasowanej do potrzeb Twojej firmy? Oferujemy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

595 604 zł62 m² 9 548 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Chojny,Łódź

444 000 zł50 m² 8 867,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia ulokowanym na 3 piętrze w niskim bloku przy ulicy Mieszczańskiej. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 50,07m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

395 145 zł41 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

292 512 zł28 m² 10 560 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

444 630 zł51 m² 8 756 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

354 417 zł36 m² 9 834 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025