dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Górna

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

411 094 zł42 m² 9 856 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

729 000 zł296 m² 2 462,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:988 m²

Gotowi na dom w lokalizacji, która naprawdę robi wrażenie? To jedno z tych miejsc, gdzie właściciele bardzo rzadko decydują się na sprzedaż, bo tu po prostu dobrze się mieszka. Okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

325 000 zł36 m² 9 052,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 35,9 m , położone na 1. piętrze w bloku z 1970 roku, w zielonej części Górnej - jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przybyszewskiego

Górna,Łódź

1 190 zł20 m² 59,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni umeblowana i funkcjonalna kawalerka przy ul. Przybyszewskiego 19 w Łodzi, idealna dla jednej lub dwóch osób, które cenią centralną lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaseczna

Górna,Łódź

245 000 zł35 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 35,28 m , położone na 1 piętrze kameralnego budynku z 2002 roku, zlokalizowanego przy ul. Piasecznej w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostocka

Chojny,Łódź

529 000 zł72 m² 7 347 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z dodatkowym lokalem użytkowym - gotowiec inwestycyjny | Łódź, okolice ul. Białostockiej Cena: 529 000 zł Powierzchnia działki: 120 m Typ zabudowy: segment (zabudowa szeregowa) Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

290 000 zł38 m² 7 647,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,92 m2 na Górnej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w wieżowcu z dwiema windami. W jego skład wchodzą: -pokój, -pokój, -kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łódź

Górna,Łódź

1 077 300 zł3 780 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa inwestycyjna- plan miejscowy bez prowizji od kupującego Mamy Państwu do zaoferowania, do sprzedaży nieruchomość gruntową, niezabudowaną o powierzchni 3780 mkw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Górna,Łódź

270 000 zł39 m² 6 852,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Klimatyczne mieszkanie na Dąbrowie! Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w dzielnicy Łódź Górna, w południowo-wschodniej części miasta. Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lokatorska

Górna,Łódź

279 000 zł43 m² 6 459,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy dla Państwa propozycję zakupu miłego, widnego i ciepłego mieszkania bardzo dobrze skomunikowanego z całą Łodzią, również z samym centrum, urzędami i uczelniami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Łódź

Górna,Łódź

400 zł12 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

WE speak english call us 786x467x060 for more information Zarzewska 18 mieszkanie na pokoje dla studentów i młodych osób pracujących Do wynajęcia pokój w świeżo wyremontowanym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Instrukcja obsługi mieszkania. Model: politechnika za rogiem Stan: działa Ryzyko: polubisz za szybko Krok 1: lokalizacja Kilka minut pieszo od Politechniki Łódzkiej. Spokojnie, zielono, park za rogiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

501 150 zł54 m² 9 284 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie 37 m Górna | Dla tych, którzy mają wizję (i młotek) Jeśli szukasz mieszkania pod klucz, z walizką w ręku i kawą na gotowo to nie tutaj. Jeśli natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

408 693 zł42 m² 9 768 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Górna,Łódź

415 000 zł52 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż - Łódź, górna Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Górnej. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łódź

Górna,Łódź

886 350 zł3 110 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa inwestycyjna- plan miejscowy bez prowizji od kupującego Mamy Państwu do zaoferowania, do sprzedaży nieruchomość gruntową, niezabudowaną o powierzchni 3110 mkw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

398 256 zł41 m² 9 636 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

400 792 zł42 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rudzka

Górna,Łódź

310 410 zł34 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Specjalna oferta - mieszkanie z rabatem blisko 20 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,32 m2 z balkonem, położone w nowoczesnej inwestycji w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

562 283 zł59 m² 9 482 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

437 712 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

341 699 zł33 m² 10 252 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

292 512 zł28 m² 10 560 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Łódź

Chojny,Łódź

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji! Na wynajem magazyn Rzgów obok Łodzi (łódź tylko 2,9 km) o całkowitej powierzchni 13 0045 m, który posiada wydzielone pomieszczenia z kontrolowaną temperaturą - mroźnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

390 743 zł41 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

458 727 zł52 m² 8 866 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Górna,Łódź

317 000 zł64 m² 4 956,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! 3 pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy, blisko centrum - z zamkniętym podwórkiem z możliwością parkowania, przy zielonej, spokojnej ulicy w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przybyszewskiego

Górna,Łódź

890 zł13 m² 68,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni wyposażone, kompaktowe studio o powierzchni 12,5 m , zlokalizowane na 2. piętrze przy ul. Przybyszewskiego 19 w centrum Łodzi. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Piaseczna

Górna,Łódź

116 000 zł20 m² 5 864,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 19,78 m , zlokalizowany w budynku z 2002 roku przy ul. Piasecznej w Łodzi. Nieruchomość idealna pod działalność usługową, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

491 825 zł52 m² 9 460 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasień

Górna,Łódź

566 185 zł67 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy! *** wyjątkowa oferta promocyjna! *** Marzysz o przestronnym, komfortowym mieszkaniu w spokojnej części Łodzi, z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Poznańska

Górna,Łódź

1 220 zł13 m² 93,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia urokliwe studio przy ul. Poznańskiej 29 z ogrzewaniem miejskim, w zadbanej kamienicy z własnym podwórzem, idealne dla singla lub pary i przyjazne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

354 417 zł36 m² 9 834 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podmiejska

Górna,Łódź

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

55 m2 / 3 pokoje / rozkładowe / wolne od zaraz Do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe, wyposażone mieszkanie w bloku z lat 70-tych. Lokal znajduje się na 3 - cim piętrze i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

371 234 zł38 m² 9 834 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

289 397 zł28 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

399 250 zł41 m² 9 812 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

270 064 zł26 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025