dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Górna

534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

534 ogłoszenia

419 000 zł47,22 m² 8 873,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Gotowe do wprowadzenia! 3 pokoje po remoncie na ul. Zbaraskiej Szukasz mieszkania, w którym standard do zamieszkania nie jest tylko pustym hasłem? Przy ul. Zbaraskiej czeka na Ciebie wnętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Górna,Łódź

380 940 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Bez podatku pcc! | Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do kontaktu telefonicznego, jestem dostępna w godzinach 9:00-19:00. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chojny-Dąbrowa,Łódź

315 000 zł37 m² 8 573,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Podolskim idealne dla pary lub małej rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 36,74 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Milionowa

Górna,Łódź

70 zł/m²203 m² 14 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalne i komfortowe biuro to nieodzowny element nowoczesnej firmy. Proponujemy Państwu wynajem powierzchni biurowej o wysokim standardzie, w nowym biurowcu "nowa Milionowa", mieszczącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Milionowa

Górna,Łódź

70 zł/m²315 m² 22 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

260 000 zł41 m² 6 280,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania do remontu! Lokalizacja: kadłubka/nałkowskiej Dlaczego to mieszkanie? Pełen rozkład - 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc Balkon typu loggia - trwa remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta

Górna,Łódź

285 000 zł38 m² 7 539,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,8 m przy ul. Piasta, łódź Górna- blisko politechniki Lokal jest idealny dla studentów oraz par i osób starszych. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Górna,Łódź

245 000 zł37 m² 6 639,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie częściowo rozkładowe, położone na I piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Śmigłego Rydza 86 na osiedlu Dąbrowa. Przed blokiem miejsca parkingowe tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lokatorska

Górna,Łódź

328 000 zł43 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy dla Państwa propozycję zakupu miłego, widnego, umeblowanego i ciepłego mieszkania, bardzo dobrze skomunikowanego z całą Łodzią, również z samym centrum, urzędami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gościniec

Górna,Łódź

423 000 zł1 595 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta obejmuje sprzedaż działki budowlanej o pow. 1595m2 w Łodzi w rejonie ulicy Gościniec. Na działce prąd, zaś woda i gaz w drodze dojazdowej wydane warunki podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łączna

Górna,Łódź

344 900 zł44 m² 7 838,64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje | 44 m | 11 piętro | widok na panoramę Łodzi | ul. Łączna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

990 zł12 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio przy ul. Pabianickiej 35 w Łodzi, idealne dla jednej osoby, ciepłe i słoneczne z miejskim ogrzewaniem. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Górna,Łódź

398 164 zł47 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które naprawdę ułatwia codzienne życie, a nie tylko dobrze wygląda na rzucie? M4 w Nowej Granitowej to 47,12 m zaprojektowane z myślą o wygodzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Ekonomiczna

Górna,Łódź

5 950 000 zł9 667 m² 615,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Strategiczny kampus przemysłowo-logistyczny - łódź, dzielnica górna Wyjątkowa oferta na rynku komercyjnym w Łodzi: kompleks gruntowo-budynkowy o łącznej powierzchni blisko 1 hektara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Górna,Łódź

799 999 zł71 m² 11 267,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie całkowitą ucieczkę od codziennego chaosu. Twój poranek zaczyna się na prywatnej trawie. To nie jest po prostu kolejne nudne mieszkanie. To starannie zaprojektowana, dwustrefowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Górna,Łódź

329 000 zł37 m² 8 976,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania po remoncie, położonego w dzielnicy Górna - w spokojnej i zielonej okolicy. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 000 zł13 m² 75,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Pabianickiej 34. Kawalerka o powierzchni 13,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Górna,Łódź

1 350 000 zł381 m² 3 543 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 770 m²

Jeśli szukasz dużego domu z potencjałem dla rodziny bądź pod działalność gospodarczą - to ta alternatywa jest dla ciebie. Lokalizacja: łódź okolice ul. Ruchliwej (górna-Ruda). Dobra cena! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Górna,Łódź

299 000 zł37 m² 8 059,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku w okolicy ul. Kadłubka. Nieruchomość o powierzchni 37,1 m2, z pokoju wejście do kuchni, drugi pokój oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

378 999 zł48 m² 7 863,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3 pokojowe, zadbane mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie ma 48,24m2 , znajduję się na 6 piętrze w bloku (10 pięter). Budynek jest ocieplony, zadbany, a w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smocza

Górna,Łódź

1 800 zł51 m² 35,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*******ofera przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*************** Oferujemy do wynajęcia przytulne w pełni wyposażone mieszkanie. Lokal znajduje się przy ul. Smoczej 5/7 na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

266 000 zł38 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 38 m - idealne do zamieszkania lub jako gotowa inwestycja na wynajem. Układ mieszkania: -salon z aneksem kuchennym i balkonem, -sypialnia / pokój dziecięcy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze kamienicy z centralnym ogrzewaniem. Lokal składa się z: -salonu, -osobnej kuchni, -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

950 zł17 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne i funkcjonalne studio przy ul. Kilińskiego 227 w Łodzi (górna). Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 17 m znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 900 zł43 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi na Dąbrowie przy ul. Łącznej 33/51. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Chojny,Łódź

2 090 zł102 m² 20,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne i w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m przy ul. Grażyny 10 w Łodzi. -Nieruchomość- przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Górna,Łódź

3 490 000 zł351 m² 9 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 760 m²

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej okazji inwestycyjnej to ta alternatywa spełni oczekiwania. Hotel świetnie prosperujący z olbrzymim potencjałem i dodatkowymi możliwościami poszerzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Górna,Łódź

948 000 zł250 m² 3 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Więcej informacji: 511*014*820 Dom parterowy wolnostojący w bardzo cichej i kameralnej okolicy w sąsiedztwie innych nowo powstałych domów wolnostojących w okolicy ul. Faszynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chojny-Dąbrowa,Łódź

279 000 zł37 m² 7 541 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Cisza, zieleń, komfort to nie marzenie, to Twoje nowe mieszkanie! Zadzwoń i umów się na prezentację takie okazje nie czekają długo! Więcej informacji: 511*014*820 Lokalizacja: łódź - Górna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rokicie,Łódź

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Alternatywa dla osób szukających mieszkania z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Łodzi lub blisko uczelni. Lokalizacja: łódź- górna (rokicie) okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 950 zł55 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Joachima Lelewela 17. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przybyszewskiego

Górna,Łódź

1 030 zł15 m² 68,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni wyposażone studio przy ul. Przybyszewskiego 19 w Łodzi, zaledwie 100 m od Ulica Piotrkowska i Placu Reymonta, położone w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogozińskiego

Rokicie,Łódź

565 000 zł71 m² 7 907,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: doskonała lokalizacja na spokojnym i zielonym osiedlu Nowe Rokicie, z pełną i rozbudowaną infrastrukturą miejską. Ulice zostały niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Górna,Łódź

448 000 zł52 m² 8 613,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Podgórnej 58 w Łodzi Górnej. To doskonała propozycja dla osób, które szukają mieszkania w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Górna,Łódź

3 490 000 zł351 m² 9 943 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pustynna

Rokicie,Łódź

775 000 zł83 m² 9 337,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z tarasem | 83 m | Górna - Rokicie Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 mkw, z osobną kuchnią oraz dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

344 900 zł44 m² 7 838,64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jasne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 11. piętrze w budynku z windą, na osiedlu Czerwony Rynek. Z salonu można podziwiać piękne wschody słońca, natomiast kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

310 000 zł43 m² 7 165,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 43,26 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi na osiedlu Dąbrowa, cenionym za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chojny,Łódź

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o pięknym, gotowym do zamieszkania mieszkaniu, gdzie możesz po prostu wejść i poczuć się jak u siebie? Zatrzymaj się tutaj i spójrz na tę alternatywę! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

240 000 zł27 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowe 27 m | Parter | Gotowe do zamieszkania | Tatrzańska 108 Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m , zlokalizowane przy ul. Tatrzańskiej 108 w Łodzi. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wiskitno,Łódź

669 000 zł64 m² 10 490,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:706 m²

Cena do negocjacji! Na prezentowaną nieruchomość składają się: - ogrodzona działka nr 545/1 o powierzchni 706m2 - dom 1-poziomy o powierzchni użytkowej 63,77m2 - wiata garażowa - altana Na.