Działka budowlana, ul. Feliksińska

Feliksińska, Andrzejów, Łódź, łódzkie

  • 259 000 zł
  • 1 123 m²
  • 230,63 zł/m²

Zdjęcie

Paulina Bednarcz...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Feliksińska

Feliksińska, Andrzejów, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
13 maja 2026

259 000 zł

1 123 m²

230,63 zł/m²

Działka budowlana, ul. Feliksińska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

259 000 zł 1 123 m² 230,63 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 259 000 zł (230,63 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 123 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 35m; szerokość: 32m; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: MUVON Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1765/13397/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PILNE: JEDYNA DZIAŁKA W OKOLICY Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ!

To ostatnia szansa na zamieszkanie w tej prestiżowej, zielonej części Łodzi. Podczas gdy okoliczne tereny zostały objęte nowym planem miejscowym, który zakazuje dalszej zabudowy, ta działka jako ostatnia posiada wydane Warunki Zabudowy (WZ). To czyni ją unikatową ofertą jeśli tu nie kupisz, w tej bezpośredniej okolicy przy lesie nie wybudujesz się już nigdzie indziej. (...)

Agent

Paulina Bednarczyk

609 906...

609 906 607

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paulina Bednarczyk

609 906...

609 906 607

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paulina Bednarczyk

Zostaw telefon, oddzwonimy