Działka budowlana Łódź

Stoki, Łódź, łódzkie

  • 210 000 zł
  • 690 m²
  • 304,35 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz

Skontaktuj się

Działka budowlana Łódź

Stoki, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
11 maja 2026

210 000 zł

690 m²

304,35 zł/m²

Działka budowlana Łódź

Zaktualizowane: 11 maja 2026

210 000 zł 690 m² 304,35 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 210 000 zł (304,35 zł/m²)
  • Media: prąd, gaz
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 11.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Polecam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę, media w drodze, gaz w realizacji, prąd i woda w ulicy, sąsiedztwo domów jednorodzinych,spokojna, cicha ,zielona okolica, niedaleko sklepów, Szkoły Podstawowej nr 139 na ul. Giewont, w sąsiedztwie Parku im. Mariusza Zaruskiego, przedszkola, przystanków komunikacji miejskiej, ok. (...)

Agent

Dariusz

512 564...

512 564 665

512 564 665

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dariusz

512 564...

512 564 665

512 564 665

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: