Działka budowlana, ul. Podchorążych

Podchorążych, Złotno, Łódź, łódzkie

  • 690 000 zł
  • 1 410 m²
  • 489,36 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Ksyta

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Podchorążych

Podchorążych, Złotno, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
5 maja 2026

690 000 zł

1 410 m²

489,36 zł/m²

Działka budowlana, ul. Podchorążych

Zaktualizowane: 5 maja 2026

690 000 zł 1 410 m² 489,36 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 690 000 zł (489,36 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 410 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 44m; szerokość: 31m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną na atrakcyjnym osiedlu Złotno w Łodzi przy ul. Podchorążych.

Działka o powierzchni 1410m2 położona w sąsiedztwie nowych domów oraz działek niezabudowanych. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

Wjazd na działką odbywa się poprzez drogę wewnętrzną ( udział). Działka znajduje się około 40mb od Podchorążych. (...)

Agent

Paweł Ksyta

600 808...

600 808 775

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

600 808...

600 808 775

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości