Działka budowlana
Szafrańska, Widzew, Łódź, łódzkie
- 456 000 zł
- 1 547 m²
- 294,76 zł/m²
Joanna Wróblewsk...
Skontaktuj się
Działka budowlana
Szafrańska, Widzew, Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
29 kwietnia 2026
Działka budowlana
Zaktualizowane: 29 kwietnia 2026
456 000 zł 1 547 m² 294,76 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 456 000 zł (294,76 zł/m²)
- Forma własności: akt własności ziemi, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 547 m²
- kształt: prostokąt; długość: 46m; szerokość: 33m; teren płaski, pusta, zabudowana
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: COSY FLAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 29.04.2026
- numer ogłoszenia: COSY-GS-114
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Szafrańska, Widzew, Łódź, łódzkie
- Otoczenie: działki zabudowane, las
- umiarkowanie głośno
- W pobliżu: dworzec kolejowy
Opis nieruchomości
REZERWACJA!
Zamieszkaj w miejscu, gdzie czas płynie wolniej!
Prezentowana nieruchomość gruntowa, położona jest we wschodniej części Miasta Łodzi, przy ul. Szafrańskiej 24, to obszar dzielnicy Widzew.
Obrzeża miasta to obszar z mniejszym ruchem, jednocześnie dobrze skomunikowany, z szybkim dojazdem do autostrady A1 oraz bardzo dobrym połączeniem ŁKA. W pobliskiej odległości znajduje się Dworzec Łódź Andrzejów. (...)