dowolna

Domy na sprzedaż Łódź - Oferty sprzedaży domów

225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

225 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Polesie

Polesie,Łódź

574 000 zł150 m² 3 826,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

665 000 zł170 m² 3 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:745 m²

Dom wolnostojący Bałuty - Marysin Numer oferty w biurze: ds-743 Do sprzedania wolnostojący dom o pow. użytkowej 170 m 2. Wybudowany w 1979 r, po kapitalnym remoncie w 2015,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jasieniec

Jasieniec,Łódź

539 000 zł149 m² 3 617,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Witam Serdecznie! Do sprzedania dom z sześcioma pokojami o powierzchni 140 m.kw w pełni rozkładowy w bliźniaku. Parterowy budynek mieszkalny posiada własny ogród z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jasieniec

Jasieniec,Łódź

590 000 zł141 m² 4 187,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

500 000 zł284 m² 1 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dwupiętrowy dom w zabudowie szeregowej z dwoma wejściami -z jednym od frontu, drugim od szczytu domu. Parter: garaż, przedpokój, mały pokój przechodni (poczekalnia), gabinet, dwa wiatrołapy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

639 000 zł138 m² 4 630,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Złotno

Złotno,Łódź

560 000 zł127 m² 4 409,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 687 m²

Dom Złotno 120m2 z 1995 roku do wprowadzenia bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż piękny, wyposażony dom wolno stojący, zlokalizowany za osiedlu Złotno w urokliwej i cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stokowska

Widzew,Łódź

749 000 zł127 m² 5 920,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

- dom w zabudowie szeregowej, czteropokojowy z ogrodem o powierzchni 240 mkw Osiedle ogrodzone, strzeżone całodobowo. Poziom I: salon z częścią jadalną oraz aneksem kuchennym ok 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górna

Górna,Łódź

1 700 000 zł203 m² 8 374,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 903 m²

Dom z piękną działką i basenem w Rudzie Pabianickiej Numer oferty w biurze: ds-219 Do sprzedaży wolnostojący parterowy dom murowany z 2001 roku zbudowany z trzech warstw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolumny

Górna,Łódź

600 000 zł164 m² 3 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Dwurodzinny bliźniak o pow. użytkowej 164m2 - Górna! Numer oferty w biurze: ds-218 Do sprzedaży bliźniak o pow. użytkowej 164m2 zbudowany z pustaka i suporexu, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górna

Górna,Łódź

698 000 zł178 m² 3 921,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nr oferty w biurze ldr-ds-260 Nowy Dom Łódź-Górna, osiedle Rokicie, 6 km od Centrum Do sprzedania dom jednorodzinny w spokojnej okolicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

590 000 zł153 m² 3 856,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:989 m²

Nr oferty w biurze ds-257 Do sprzedania Bliźniak dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 153 m2, usytuowany na działce 989 m2. Posiada własną klatkę schodową, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

1 290 000 zł280 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Piękny dom 280m2, łagiewniki bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż piękny, luksusowy dom, zlokalizowany w okolicach lasu Łagiewnickiego. Dom posiada powierzchnię mieszkalną 280m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Polesie

Polesie,Łódź

400 000 zł140 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dom złotno! Super oferta! Numer oferty w biurze: ds-626 Do sprzedania 6-pokojowy dom-bliźniak, niepodpiwniczony o powierzchni całkowitej 140 m2 (pow. zabudowy 110 m2)usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Nowosolna,Łódź

1 200 000 zł225 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. 225,90 m2, usytuowany na rogowej działce o pow. 2011 m2, mieszczący się w willowej okolicy Łódź-Bukowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Bałuty,Łódź

529 000 zł125 m² 4 232 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 690 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu parterowego wolnostojącego na pograniczu Łodzi i Zgierza Powierzchnia prezentowanej nieruchomości to: 124,8 m2 plus poddasze nieużytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zdrowie

Zdrowie,Łódź

470 000 zł162 m² 2 901,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom 162m2, działka 532m2 Zdrowie bez prowizji od kupującego! Do sprzedania dom o powierzchni 162m2 , położony na Zdrowiu. Dom wolnostojący, z 1975roku , z garażem na dwa samochody. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

465 000 zł128 m² 3 632,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Radogoszcz/julianów. Segmenty o nowoczesnej, prostej architekturze w doskonałej lokalizacji. Segmenty gotowe do sprzedaży, po odbiorze. Powierzchnia całkowita 128 m2. Parter: (44 m2) w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zdrowie

Polesie,Łódź

680 000 zł156 m² 4 358,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:785 m²

Rejon Parku na Zdrowiu. Dom 156 m2, na działce 785m2, w atrakcyjnej lokalizacji, sąsiedztwo parku i komunikacji. Oferta dla większej rodziny, a także do rozbudowy np. na siedzibę firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czytelnicza

Górna,Łódź

69 000 zł60 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:223 m²

Na sprzedaż pół domu w okolicy ulicy Rzgowskiej.1/2 udziałów w działce o powierzchni 545m2. W ramach udziałów prawo do wyłącznego użytkowania domu położonego bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

609 000 zł250 m² 2 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment tuż przy lesie łagiewnickim, blisko przystanek (100 m), ciche spokojne osiedle, blisko stadnina, golf, do centrum 10 km. Nowa Gdynia 4 km. Szybki dojazd do autostrady (12 km). Sauna, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wycieczkowa

Bałuty,Łódź

360 000 zł140 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Do sprzedaży mamy dom wolnostojący położony na Bałutach w poszukiwanych okolicach ulicy Wycieczkowej. Budynek II kondygnacyjny o powierzchnii 140m2. Działka ok.760m2 Na I kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tkacka

Widzew,Łódź

880 000 zł200 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący, idealnie nadający się zarówno na cele mieszkalne jak również na prowadzenie działalności w zakresie usług prawnych, notarialnych itp. [b]kilka minut do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szelburg-Zarembiny

Widzew,Łódź

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

DO sprzedaży wolnostojący dom. Parterowy dom Z garażem 2-stanowiskowym W najbliższej okolicy domy wolnostojące oraz wille. Na parterze domu znajduje się salon z kominkiem, kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolumny

Górna,Łódź

600 000 zł164 m² 3 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górna

Górna,Łódź

1 700 000 zł203 m² 8 374,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 903 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Widzew

Widzew,Łódź

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wolnostojący, 5 pokoi, 150 m2, parterowy! Nr oferty w biurze: ds-223 Do sprzedaży wolnostojący dom o pow. ok. 150m2 zbudowany w latach 70 tych z nowo wybudowaną częścią budynku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Polesie

Polesie,Łódź

1 450 000 zł405 m² 3 580,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Dom-rezydencja na Starym Złotnie! Numer oferty w biurze: ds-712 Do sprzedaży wolnostojący piętrowy dom o pow. użytkowej 352 m2 wraz z działką o powierzchni 1066m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Feliksińska

Widzew,Łódź

810 000 zł445 m² 1 820,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Dom Z możliwością działalności gospodarczej Numer oferty w biurze: ds-523 Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 445 m2 wybudowany z cegły ( ocieplony), usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Polesie

Polesie,Łódź

650 000 zł345 m² 1 884,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Wolnostojący dom w rejonie ulic: złotno, huta Jagodnica Numer oferty w biurze: ds-619 Do sprzedaży wolnostojący, murowany dom (odbiór w 2005r.) o powierzchni użytkowej 180m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Polesie

Polesie,Łódź

650 000 zł345 m² 1 884,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Wolnostojący dom w rejonie ulic: złotno, huta Jagodnica Numer oferty w biurze: ds-701 Do sprzedaży wolnostojący, murowany dom (odbiór w 2005r.) o powierzchni użytkowej 180m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 100 000 zł442 m² 2 488,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piękny dom o powierzchni ok 442m2, powierzchnia działki 600m2. Ogrzewanie olejowe, piec Buderus. Na parterze salon, sypialnia, łazienki oraz dwa pomieszczenia słuzbowe. Na piętrze 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górna

Górna,Łódź

698 000 zł178 m² 3 921,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Polesie

Polesie,Łódź

350 000 zł73 m² 4 794,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom 73m2 wolnostojący na Karolewie, do odświeżenia! bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż miły domek o powierzchni 73m2, zlokalizowany na spokojnej i cichej części Karolewa. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

499 000 zł219 m² 2 276,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Dom na granicy Łodzi i Zgierza! Super oferta! Nr oferty w biurze ldr-ds-593 Do sprzedaży wolnostojący dwukondygnacyjny dom, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 176 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Złotno

Polesie,Łódź

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 999 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący. [b]w rozliczeniu może być 3-pokojowy apartament na złotnie lub W W innej dzielnicy łodzi/b] wolnostojący, parterowy, z garażem, nowocześnie wykończony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 990 000 zł348 m² 5 718,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom w wysokim standardzie na Bałutach Numer oferty w biurze: ds-144 Do sprzedaży wolnostojący dom z cegły z czterema kondygnacjami o pow. użytkowej 348 m2 wraz z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czołgistów

Polesie,Łódź

1 588 000 zł352 m² 4 511,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje do sprzedania duży dom w typie rezydencjonalnym na Starym Złotnie w Łodzi. Dom o powierzchni 352 m2 mieści się na działce o pow. 1066 m2. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cyganka

Złotno,Łódź

355 000 zł80 m² 4 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Wolnostojący dom na działce 1090m2 na Złotnie w atrakcyjnej cenie! Nr oferty w biurze: ds-189 Do sprzedaży: parterowy, wolnostojący dom o pow. ok. 80m2 usytuowany w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Polesie

Polesie,Łódź

340 000 zł179 m² 1 899,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Rogowy bliźniak na Smulsku Numer oferty w biurze: ds-479 Do sprzedaży dwupiętrowy rogowy bliźniak z 1998 roku zbudowany z cegły dziurawki typu Max o pow. użytkowej 177,9 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Polesie

Polesie,Łódź

400 000 zł140 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:396 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij