dowolna

Domy na sprzedaż Łódź - Oferty sprzedaży domów

225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

225 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Nowosolna

Nowosolna,Łódź

575 000 zł129 m² 4 457,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

2253/D Biuro Futuro oferuje do sprzedaży nowy(2015 rok), energooszczędny dom 129 m2 w wysokim standardzie, parterowy z poddaszem użytkowym położony na działce ok.1700 m2 w Nowosolnej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Złotno

Złotno,Łódź

470 000 zł220 m² 2 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Szeregowiec skrajny ładna duża działka 497 m2 Budynek z 1986r , solidnie zbudowany z pustaka Maxx i cegły czerwonej. . Okna pcv. Kondygnacja I - garaż - 27 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czcibora

Bałuty Zachodnie,Łódź

499 000 zł247 m² 2 020,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Osiedle domów jednorodzinnych Czcibora to kameralna inwestycja zaprojektowana przez nas głównie z myślą o osobach aktywnych zawodowo, pragnących zamieszkać we własnym domu z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Truskawkowa

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

385 000 zł100 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

atrakcyjnie położony dom wolnostojacy, o powierzchni 100 mkw, wzniesiony w technologii tradycyjnej (cegła pełna), oddany do użytku w 1969 roku. Podpiwniczenie (50 mkw): 3 pomieszczenia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Bałuty,Łódź

385 000 zł 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bałuty

Bałuty,Łódź

510 000 zł260 m² 1 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Sześciopokojowy dom o powierzchni 260 m.kw. Pełen możliwości, idealny dla rodziny trzy, czteroosobowej. Dom po remoncie zewnętrznym w 2010 roku. W środku nadaje się do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 295 000 zł198 m² 6 540,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom o powierzchni 198 m2 na działce 1150 m2. Zachęcamy do obejrzenia załączonego filmu celem lepszego zorientowania się w przestrzeni wnętrza i otoczenia: w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Teofilów

Teofilów,Łódź

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Cena do negocjacji!możliwość zakupu w lipcu 2015 r.- do tego czasu dom jest wynajmowany.Proponujemy do sprzedaży segment środkowy,zadbany,trzy kondygnacje.Na pierwszym poziomie salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Olechów-Janów

Olechów-Janów,Łódź

560 000 zł250 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż! Dom w stanie surowym! olechów Proponujemy do sprzedaży dwukondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni 250m2. Dom znajduje się na działce liczącej 1600m2. Działka całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

895 000 zł230 m² 3 891,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 840 m²

Luksusowy dom z bezpośrednim dostępem do jeziora. Całoroczny dom o pow. całkowitej ok. 230 m2 nad jeziorem Długim koło Rypina, na działce 2840 m2, z bezpośrednim dostępem do jeziora na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowosolna

Nowosolna,Łódź

510 000 zł178 m² 2 865,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowy dom W stanie developerskim, zlokalizowany w Nowosolnej. Dom z 2010 r., jest parterowy z użytkowym poddaszem. Dom zbudowany jest z maxa 30 + 12 CM styropianu + siatka + tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Polesie

Polesie,Łódź

535 000 zł230 m² 2 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:707 m²

na działce znajdują się dwa domy. 1) Całkowita pow. 110m2, użytkowa 76m2. Dom częściowo podpiwniczony 30m2, 1,93m wysokości. Dom wybudowany w 1974r. + dobudowana część w 2000r. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stoki

Stoki,Łódź

600 000 zł280 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom na sprzedaż - stoki - cicha i spokojna okolica, dobrze skomunikowana. Segment usytuowany jest na działce o powierzchni bliskiej 300 m2. Nieruchomość wybudowana została w latach 90-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wiskitno

Wiskitno,Łódź

950 000 zł240 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 840 m²

komfortowy dom z przestronnymi pomieszczeniami i funkcjonalnym ich rozkładem,na dużej zagospodarowanej działce,która stanowi wspaniałe miejsce do zabaw dzieci.Świetna lokalizacja z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stoki

Stoki,Łódź

850 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

0 % prowizji! Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną domem trzykondygnacyjnym, wolnostojącym na pięknie zagospodarowanej działce. Dom wybudowany technologia tradycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Teofilów

Teofilów,Łódź

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom posadowiony w środowisku przemysłowym świetna lokalizacja na warsztat samochodowy , wulkanizacja , siedziba firmy , bliskość trasy A1. Dom murowany z lat 50-tych poddany częściowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowosolna

Nowosolna,Łódź

790 000 zł560 m² 1 410,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:702 m²

dochodowa nieruchomość o powierzchni działki 702 m2.,zabudowana dwoma domami.Jeden z nich przystosowany pod wynajem o pow. 320 m2,z miejscami noclegowymi dla min. 20 osób,trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stoki

Stoki,Łódź

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:616 m²

Część domu częściowo po remoncie zew .( ocieplony otynkowany , dach również w połowie wymieniony , okna częściowo wymienione ) Dom ze wspólną klatką schodową dwurodzinny , lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rokicie

Rokicie,Łódź

590 000 zł269 m² 2 193,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

0 % prowizji!cena do negocjacji! Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży dom III-kondygnacyjny o pow. mieszkalnej ok. 150 m2. w bezpiecznej, spokojnej okolicy. Dom wybudowany technologią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Andrzejów

Andrzejów,Łódź

260 000 zł80 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Na sprzedaż dom w Andrzejowie! Dom o powierzchni 80 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni, dwóch przedsionków oraz łazienki. Cześć domu została wybudowana w 1937 r., natomiast dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

1 780 000 zł312 m² 5 705,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 134 m²

Szanowni Państwo, proponujemy do sprzedaży luksusową willę na dużej działce o powierzchni 3134 m2. Na tym projekcie wzorowali się również budowniczowie domu Doroty Rabczewskiej - Dody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łagiewnicka

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

1 690 000 zł513 m² 3 296,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaż luksusową rezydencję znajdującą się na Bałutach Julianowie w okolicy ulicy Łagiewnickiej. Najwyższy standard wykończenia, atutem jest alarm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Górna

Górna,Łódź

4 000 000 zł398 m² 10 050,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Andrzejów

Andrzejów,Łódź

509 000 zł195 m² 2 610,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Proponujemy do sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się w Andrzejowie, w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Dom składa się z trzech kondygnacji: piwnicy, parteru i piętra. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łódź

Łódź,łódzkie

690 000 zł240 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Murowany dom z lat 50-tych rozbudowany w 2001 r. Na 800 metrowej działce znajduje się 5 wiat pod wynajem dzięki czemu nieruchomość jest dochodowa. Obiekt znajduje się na cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

560 000 zł162 m² 3 456,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Uwaga! witam! Oferujemy do sprzedania narożny segment z dużą, ładną działką w bardzo dobrej lokalizacji. Cicha, zielona okolica, niskie zabudowania a zarazem w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

289 000 zł70 m² 4 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki,przedpokoju,wiarolapu ze schowankiem. Posadowiony na pieknie zagospodarowanej,duzej dzialce powierzchnia ok 600m2 z licznymi nasadzeniami .Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łódź

Łódź,łódzkie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom składa się z 4 pokoi,duzej kuchni i duzej łazienki,przedpokoju. Dodatkowo istnieje możliwość zagospodarowania pomieszczeń na poddaszu. Ze względu na usytuowanie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowosolna

Nowosolna,Łódź

398 000 zł104 m² 3 820,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Zapraszamy do oglądania! Środkowy segment na nowym osiedlu w Nowosolnej! Nieruchomość w stanie developerskim do własnej aranżacji. Nieruchomość doskonale skomunikowana - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Smulsko

Smulsko,Łódź

880 000 zł269 m² 3 271,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:404 m²

Dom z ogrzewaniem miejskim! Do wprowadzenia w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko centrum, zielona okolica, zaciszne miejsce. Budynek 2-piętrowy (parter, piętro i poddasze użytkowe), rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Smulsko

Smulsko,Łódź

599 000 zł266 m² 2 247,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:221 m²

Zapraszamy do oglądania! segment środkowy na smulsku! Idealny dla dużej rodziny, również wielopokoleniowej! Możliwość zaadaptowania części powierzchni na cele związane z prowadzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

680 000 zł260 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:260 m²

Zapraszamy do oglądania! nieruchomość na julianowie, idealna dla dużej rodziny! Niedaleko szkoły, przedszkole, punkty handlowo-usługowe! W pobliżu tereny zielone Park Julianowski, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:241 m²

do sprzedania szereg środkowy,zbudowany z cegły ceramicznej,ocieplony,otynkowany.Składa się z pięciu sypialni i salonu połączonego z jadalnią i kuchnią.Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Widzew

Widzew,Łódź

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:909 m²

Parterowy, ocieplony dom z nowymi tynkami, składający się z 2 mieszkań i obszernych piwnic do sprzedaży na Widzewie! rok budowy- ok. 1980 opis budynku piwnice - pow. ok. 100 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lublinek-Pienista

Lublinek-Pienista,Łódź

399 000 zł108 m² 3 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Dom wolno stojący na dużej działce 2341 m2! Prześliczna działka, oddalona od ulicy. Stan techniczno użytkowy: do zamieszkania Rodzaj materiału budowlanego: cegła, częściowo otynkowany R ok

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górna

Górna,Łódź

4 200 000 zł220 m² 19 090,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Nieruchomość usytuowana na granicy dzielnic śródmieście/górna przy bardzo ruchliwej ulicy. Willa z okresu międzywojennego zachowana w tym stylu. Ogrodzenie stalowe, wmurowane, na działce.