dowolna

Domy Łódź Bałuty

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, Bałuty

Bałuty,Łódź

979 000 zł292 m² 3 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Dziś prezentuję Państwu klimatyczną willę z 1938 roku. Od momentu wbicia pierwszego szpadla do dnia dzisiejszego nieruchomość we władaniu jednej rodziny. Willa nadaje się do remontu, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Julianów

Julianów,Łódź

645 000 zł219 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Marysin

Marysin,Łódź

799 000 zł302 m² 2 645,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom idealny Został zaprojektowany i zbudowany dla wygodnego spokojnego życia rodziny. Zapraszam. Jest to dom dwu kondygnacyjny z użytkową piwnicą w zabudowie bliźniak ( dwa sąsiednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

705 000 zł200 m² 3 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Oferta specjalna Ciepły skrajny segment szeregowy na Złotnie o powierzchni 220 m2 na działce o powierzchni 660 m2. Lokalizacja Cicha spokojna okolica a tak blisko do centrum. Dom 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Świtezianki

Radogoszcz,Łódź

9 500 zł500 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

900 000 zł330 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

biura. Segment Środkowy Radogoszcz Rok budowy 1994 Dojazd asfalt Zbudowany z cegły , dach spadzisty pokryty blachą ocynkowaną pomalowaną. Powierzchnia całkowita 330m2 Powierzchnia użytkowa 270m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:110 m²

Komercyjna nieruchomosc gruntowa polozona pomiedzy droga nr 1 a przyszla S14 w bardzo dobrej lokalizacji w Lodzi. Jest to jedna z glownych ulic wylotowych z miasta. Dzialka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

1 800 000 zł800 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom o charakterze rezydencji / pałacyku- 800m2, działka 3500m2 - bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż piękny budynek o charakterze rezydencji, usytuowany na zielonej dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

4 000 zł240 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta specjalna szukasz oazy spokoju po pracy ? Znajdziesz ją w ciepłym środkowym segmencie. Pijąc poranną kawę na tarasie z widokiem na las. Jest to dom z garażem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Inflancka

Marysin,Łódź

850 000 zł400 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

Na sprzedaż do mieszkalnych z częścią usługową, bałuty ok. Inflanckiej! bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom mieszkalny z częścią usługową w parterze, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jagoszewskiego

Bałuty,Łódź

820 000 zł300 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment). Powierzchnia 300 m2, działka 400 m2. Okolice ulic Liściasta / Jagoszewskiego. 4 kondygnacje: parter, dwa piętra i poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, al. Włókniarzy

Radogoszcz,Łódź

2 500 000 zł1 200 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:28

 

Powierzchnia działki:-

W sprzedaży trzykondygnacyjny dom o powierzchni 1200 m2 położony na Radogoszczu Zachodzie, w pobliżu ulic Włókniarzy i Zgierskiej. Doskonała inwestycja na hotel/ hostel, dom na kwatery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

770 000 zł280 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Dwa domy na jednej działce 280m2 działka 1190m2 bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dwa domy na jednej działce, usytuowane w okolicy lasu Łagiewnickiego na pięknym zielonym osiedlu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zgierska

Radogoszcz,Łódź

14 000 zł500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie do wynajęcia jednopiętrowy dom położony na Radogoszczu Zachodzie, w pobliżu ulic Włókniarzy i Zgierskiej. Doskonała inwestycja na kwatery pracownicze lub lokale użytkowe - np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

485 000 zł210 m² 2 313,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Apartament w stenie surowym zamkniętym obejmujący połowę budynku tylu "bliźniak".Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Bałuty,Łódź

990 000 zł480 m² 2 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:772 m²

Przedwojenny, solidny i piękny dom w spokojnej okolicy Parku Julianowskiego.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

800 000 zł222 m² 3 596,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:384 m²

Dom z możliwością wykorzystania na lokale użytkowe np. gabinety lekarskiegłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonychnieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

425 000 zł167 m² 2 538,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Zapraszam do zakupu domu wolnostojącego, 5 pokojowego położonego w dzielnicy Bałuty w Łodzi (rogi), - budynek: wybudowany w 1980 r z szeroką klatką schodową posadowiony na środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

2 800 000 zł489 m² 5 723,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 549 m²

Rezydencja Łagiewniki 435m2, działka 3549m2 bez prowizji od kupującego! Dom mieszkalny rezydencjonalny o powierzchni całkowitej 489,22m2, użytkowej 435,3m2. Dom został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Teofilów

Teofilów,Łódź

580 000 zł162 m² 3 580,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Do sprzedania funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej w bezpiecznej okolicy. Nieruchomość znajduje się w kameralnej dzielnicy Teofilowa - na osiedlu domów jednorodzinnychi została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łagiewnicka

Julianów,Łódź

7 000 zł300 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:758 m²

Polecamy do wynajęcia, chętnie na kwatery pracownicze trzykondygnacyjny dom o łącznej powierzchni ok. 300 m2 wolnostojący, położony na Julianowie przy ul. Łagiewnickiej. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bałuty

Bałuty,Łódź

599 000 zł210 m² 3 328,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Pobieramy minimalną prowizję od sprzedającego więc gwarantujemy iż przy naszej obecności właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 590 000 zł550 m² 2 890,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 999 m²

Wolnostojący dom mieszkalny w Łodzi, w dzielnicy Bałuty.Nieruchomość złożona z: hall 20 m.kw jadalnia 15 m.kw kuchnia otwarta z oknem 30 m.kw pokój biurowy 15 m.kw pokój gościnny 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Teofilów

Teofilów,Łódź

200 000 zł170 m² 1 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Oferujemy parterowy budynek usługowy z możliwością przerobienia na budynek mieszkalny. Budynek składa się z części murowanej o powierzchni ok. 170 m2 oraz z przybudówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

610 000 zł132 m² 4 621 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferuję Państwu bardzo ładny dom z czterema sypialniami i bardzo dużym salonem. Całość po remoncie w 2005 roku. Na parterze bardzo duży salon z kuchnią. Dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jasne Błonia

Teofilów,Łódź

690 000 zł260 m² 2 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:227 m²

Sprzedam bezpośrednio duży segment, który świetnie się sprawdził dla naszej rodziny 2+2 (ew. więcej ;) ). Jest w nim dużo miejsca, zapewnia prywatność każdemu domownikowi oraz przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rojna

Bałuty,Łódź

884 000 zł395 m² 2 237,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż duży dom jednorodzinny na Teofilowie (rejon rojna/traktorowa). Powierzchnia całkowita 395 m2, użytkowa 260 m2. Możliwość wydzielenia dwóch niezależnych lokali mieszkalnych. Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Teofilów

Teofilów,Łódź

570 000 zł230 m² 2 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Uwaga! Dom zarezerwowany! Przedstawiamy Państwu wygodny, funkcjonalny segment położony na Teofilowie. Dom zbudowany w 1991 r. w technologii tradycyjnej, murowanej, dach w konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Teofilów

Teofilów,Łódź

389 000 zł230 m² 1 694 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Duży, trzykondygnacyjny dom usytuowany na działce budowlanej o powierzchni ok. 1300 m2. Na parterze i pierwszym piętrze łącznie 6 pokoi (obie kondygnacje stanowią oddzielne mieszkania). Drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Marysin

Marysin,Łódź

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Uwaga: bez prowizji dla kupującego! W sprzedaży ciekawy dom położony w jedynym takim miejscu w Łodzi - okolice Lasu Łagiewnickiego. Idealne rozwiązanie dla młodego małżeństwa, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kotarbińskiego

Teofilów,Łódź

499 000 zł164 m² 3 043 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

Oferuję do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 164 m2 plus 27m2 dwustanowiskowy garaż. Nieruchomość położona jest w Łodzi na osiedlu Teofilów wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 080 000 zł270 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Komfortowy dom wolno stojący zlokalizowany w prestiżowej części Osiedla Julianów, w pobliżu parku oraz w małej odległości od miejskiej komunikacji i szkoły na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bałuty

Bałuty,Łódź

660 000 zł190 m² 3 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Oferuję do sprzedania bardzo ciekawy dom w zabudowie bliźniaczej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Łodzi. Wspaniały dojazd do centrum i bliskość parków to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Bałuty

Bałuty,Łódź

360 000 zł98 m² 3 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:514 m²

Jeśli marzysz o domu z widokiem na park Julianowski (im. A. Mickiewicza) to doskonale trafiłeś. Park Julianowski to 50 ha parku ze stawami, muszlą koncertową , uroczymi alejkami. Powstały tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bałuty

Bałuty,Łódź

499 000 zł292 m² 1 708,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:298 m²

Zarezerwowane! Przedstawiamy Państwu do sprzedaży atrakcyjny i funkcjonalny segment położony w atrakcyjnej lokalizacji - osiedle Liściasta. Budynek z lat 90-tych, zgłoszony do.