Dom, ul. Beskidzka

Beskidzka, Wzniesień Łódzkich, Łódź, łódzkie

  • 950 684 zł
  • 125,09 m²
  • 7 600 zł/m²

Zdjęcie

Justyna Bartczak

Skontaktuj się

Dom, ul. Beskidzka

Beskidzka, Wzniesień Łódzkich, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
15 maja 2026

950 684 zł

125,09 m²

7 600 zł/m²

Dom, ul. Beskidzka

Zaktualizowane: 15 maja 2026

950 684 zł 125,09 m² 7 600 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
188 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

188 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 950 684 zł (7 600 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 125,09 m², 5 pokoi
  • Działka: 188 m²

Lokalizacja

Opis nieruchomości

To kameralne, ogrodzone osiedle składające się z 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, o metrażu 125m², z tarasami wychodzącymi na własne ogródki, położone w otulinie Wzniesień Łódzkich.

Każdy z budynków jest wyposażony w pompę ciepła oraz ogrzewanie podłogowe. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań domy zapewnią bezobsługowy komfort użytkowania przyszłym właścicielom. W cenie domu wliczony jest garaż oraz miejsce postojowe. (...)

Agent

Justyna Bartczak

576 046...

576 046 256

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

576 046...

576 046 256

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: