Dom, ul. Surowcowa

Surowcowa, Widzew, Łódź, łódzkie

  • 1 130 000 zł
  • 135 m²
  • 8 370,37 zł/m²

Zdjęcie

Wiktor Rataj

Skontaktuj się

Dom, ul. Surowcowa

Surowcowa, Widzew, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 130 000 zł

135 m²

8 370,37 zł/m²

Dom, ul. Surowcowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 130 000 zł 135 m² 8 370,37 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
320 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2027

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

320 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2027

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 130 000 zł (8 370,37 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Łodzi)
  • Dostępny: kwiecień 2027
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 135 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: do wykończenia (dom pod klucz)
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2027
  •   materiał budowy: bloczki
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 320 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: VERO NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 122/14318/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny spokój po transakcji.
Wyobraź sobie ciszę, którą przerywa tylko bicie Twojego serca. Stoisz na progu miejsca, które za chwilę stanie się Twoją prywatną twierdzą. Czas płynie nieubłaganie, a każda sekunda przybliża Cię do wielkiego rozwiązania. To nie jest zwykły budynek, to czysta karta Twojej nowej historii. (...)

Agent

Wiktor Rataj

780 799...

780 799 722

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość