dowolna

Budynki użytkowe Łódź Górna

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala, Górna

Górna,Łódź

3 000 000 zł900 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Transakcja : sprzedaż za 3 000 000 do negocjacji lub wynajem za 9000zł/ miesięcznie lokalizacja: ruda Pabianicka. Dane ogólne Typ działki: rzem.-budowlana kształt: trapez Ogrodzenie: siatka metalowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Chojny

Chojny,Łódź

1 500 000 zł360 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Transakcja : sprzedaą niewielkiej kamienicy do remontu cena: 1 500 000 pln lokalizacja: chojny dane ogólne Typ działki: budowlana - pod mieszkalnictwo wielorodzinne i usługi nieuciążliwe Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Górna

Górna,Łódź

11 880 zł540 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Transakcja Wynajem lokalizacja: dąbrowa Przemysłowa Opłaty dodatkowe: media przeznaczenie budynku magazyn, dotychczasowe wykorzystanie: magazyn Środowisko: firmy opis budynku Typ budynku: opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Górna

Górna,Łódź

2 800 000 zł2 900 m² 965,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Transakcja : Sprzedaż lub wynajem obiektu (budynku) o powierzchni magazynowej 2100 m2 , budynek biuro -socjalny 400m2, wiata 350 m2. budynek dwupiętrowy , na działce 3909m2 Cena sprzedaży : 2 800 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Górna

Górna,Łódź

2 990 000 zł1 511 m² 1 978,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 376 m²

Suk-bs-7659 transakcja: sprzedaż obiektu składającego się z budynków biurowych po kapitalnym remoncie mogących być wykorzystywanych np. na na siedzibę firmy, szpital, poradnię, szkołę itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Górna

Górna,Łódź

10 000 100 zł5 497 m² 1 819,15 zł/m²

 

 

 

Górna,Łódź

8 700 000 zł3 986 m² 2 182,75 zł/m²

 

 

 

Górna,Łódź

2 800 000 zł2 900 m² 965,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Transakcja : S przedaż lub wynajem obiektu (budynku) o powierzchni magazynowej 2100 m2 , budynek biuro -socjalny 400m2, wiata 350 m2. budynek dwupiętrowy , na działce 3909m2 Cena sprzedaży : 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Górna

Górna,Łódź

29 000 zł2 900 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Transakcja : Sprzedaż lub wynajem obiektu (budynku) o powierzchni 2600 m2 z wiatą ok. 400 m2. budynek dwupiętrowy niepodpiwniczony. Cena sprzedaży : 5 000 000 pln, cena wynajmu : 10 zł za 1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Górna

Górna,Łódź

13 581 zł1 006 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Powierzchnia do wynajęcia pod produkcję lub magazyn 1006 mkw wraz z powierzchnią biurową i socjalną 141 mkw. Powierzchnia hali - 1006 mkw. Posadzka przemysłowa niepylna, konstrukcja słupowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Górna

Górna,Łódź

29 172 zł2 244 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 2244m2 lub 1122m2 powierzchni produkcyjno magazynowej dostępnej z poziomu zero w budynku przemysłowym. Dwie bramy wjazdowe 300x300 oraz wrota 235x295. Siatka słupów 5,5x5,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Górna

Górna,Łódź

7 800 zł600 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia po drukarni 600 m2 z częścią biurową ok 220 m2, w okolicy skrzyżowania kilińskiego/dąbrowskiego. Teren jest ogrodzony z parkingiem dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Górna

Górna,Łódź

4 771 zł367 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia produkcyjna na drugim piętrze w budynku przemysłowym z dostępem z windy towarowej. Bardzo widna przestrzeń w chwili obecnej podzielona na dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Górna

Górna,Łódź

5 670 zł567 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowa 567 m2 nieogrzewany z dwoma bramami ( jedna 1,8x3,2 druga 1,6x2,2) wjazdowymi na poziomie zero. Podłoga niepyląca, wylewka betonowa, nośność 5t/m2. Siatka słupów 12x12m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Górna

Górna,Łódź

5 200 zł400 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia 400m2 z wydzieloną wyremontowaną powierzchnią biurową idealna pod produkcję jak i hurtownię. Brama wjazdowa na wózek widłowy 220/310 z poziomu zero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Górna

Górna,Łódź

21 543 zł1 147 m² 18,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Górna

Górna,Łódź

15 120 zł1 080 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Samodzielny budynek produkcyjno-magazynowy o powierzchni ok 1080m2. Wymienione okna pcv, nowy dach, na wiosnę ocieplenie i nowa elewacja. Dwa wrota wjazdowe 160/220cm. |Zaplecze socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Górna

Górna,Łódź

4 940 zł380 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o powierzchni około 340 mkw składający się z kilku pomieszczeń. Wysokość 3,75-4,7m. Posadzka betonowa. Brama wjazdowa 180/240 oraz dok rozładunkowy. Dodatkowo ok 40m2 zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Górna

Górna,Łódź

14 586 zł1 122 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 1122m2 lub 2244m2 powierzchni produkcyjno magazynowej dostępnej z poziomu zero w budynku przemysłowym. Brama wjazdowa 300x300 oraz wrota 235x295. Siatka słupów 5,5x5,5m wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Górna

Górna,Łódź

1 200 000 zł1 879 m² 638,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 876 m²

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest zakład produkcyjny rozbioru mięsa wraz z zapleczem socjalnym i częścią administracyjno-biurową oraz kotłownią o powierzchni całkowitej 1 879.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Braterska

Górna,Łódź

2 100 000 zł1 800 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość zabudowana trzema budynkami typu kamienica, pierwszy budynek III kondygnacyjny, drugi II kondygnacyjny, trzeci budynek IV kondygnacyjny, położona na zbiegu ulic Wróblewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Piotrkowska

Górna,Łódź

57 166 zł1 162 m² 49,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 461 m²

Przedmiotem najmu jest budynek odrestaurowany do stanu dewloperskiego dawnej elektrowni w zespole fabryki Ludwika Geyera w Łodzi gratka dla konserów, nie zwlekaj dzwoń. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Piotrkowska

Górna,Łódź

4 000 000 zł1 162 m² 3 442,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 461 m²

Uwaga kupujący nie płaci prowizji, pomagamy we wszelkich sprawach formalno-prawnych, uwaga możliwość wynajmu W kwocie 40zł/m2 netto Przedmiotem sprzedaży jest budynek odrestaurowany do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

4 380 zł365 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowa, łódź Górna Proponujemy powierzchnie magazynowo-produkcyjną w niedalekiej odległości od Centrum. Lokalizacja: łódź Górna Obiekt: cały obiekt posiada powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Górna

Górna,Łódź

2 500 000 zł270 m² 9 252,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Do sprzedania działka zabudowana budynkiem z lat 90-tych wyremontowany, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym. Budynek obecnie jest wykorzystywany jako szwalnia i biuro ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Górna

Górna,Łódź

3 630 zł363 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:363 m²

Magazyn blaszany Proponujemy do wynajęcia powierzchnie magazynową w okolicy portu łódź. Lokalizacja : dzielnica Łódź Górna Obiekt : cały obiekt posiada powierzchnie produkcyjno-magazynowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Dąbrowskiego

Górna,Łódź

15 600 zł780 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

0 % Najemca bez prowizji! Obiekt handlowo usługowy przy osiedlu mieszkaniowym Dzielnica : Łódź Dąbrowa Przedmiot najmu: oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię użytkową w odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

7 140 zł595 m² 12 zł/m²

 

 

 

Górna,Łódź

1 050 zł75 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowa lokalizacja : Nieruchomość położona w południowej części Łodzi, w okolicy portu łódź, ikei, dojazd do drogi krajowej numer 1, e75, obwodnicy S14, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Przędzalniana

Górna,Łódź

30 290 zł949 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia biurowa, własny parking, łódź centrum Pragnę Państwu przedstawić reprezentacyjny, postindustrialny budynek biurowy zlokalizowany w ścisłym centrum, w najstarszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

2 760 zł230 m² 12 zł/m²

 

 

 

Górna,Łódź

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponuję Państwu do wynajęcia budynek wolnostojący 3 kondygnacyjny o pow całkowitej 180 m kw. Zlokalizowany w centrum miasta, na terenie ogrodzonym i monitorowanym. Posiada własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Rzgowska

Górna,Łódź

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

0 % kupujący bez prowizji! lokal handlowy, parter, duże witryny, łódź Górna Proponuję Państwu do zakupu nowo wyremontowany budynek usługowy zlokalizowanym w dzielnicy Łódź-Górna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Górna

Górna,Łódź

2 850 000 zł960 m² 2 968,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do zaoferowania Państwu dwupiętrowy dom z 2005 roku o powierzchni 960 m2. W domu znajdują się 24 pokoje, w tym dwa salony o powierzchni ok. 38 m2. W pokojach parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

106 400 zł7 600 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do zaoferowania Państwu powierzchnię magazynowo-produkcyjną zlokalizowaną w rejonie ulic kilińskiego/milionowa. Powierzchnia całkowita - 7600 m2 - do ewentualnego podziału. Dojazd do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Górna

Górna,Łódź

160 000 zł36 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do zaoferowania Państwu lokal o powierzchni 36 m2, usytuowany w rejonie ulic przybyszewskiego/kilińskiego. Lokal na parterze w 4-piętrowym bloku, składający się z sali, biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Kurak

Kurak,Łódź

2 300 000 zł900 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

| oferujemy do sprzedaży nieruchomość idealną pod siedzibę firmy. Budynek o pow. ok. 900 m 2 zlokalizowany w Łodzi, na działce o pow. ok. 5200 m 2 z utwardzeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Górna

Górna,Łódź

1 880 zł188 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prowizja od najemcy 0%! Oferta wynajmu lokalu magazynowo-handlowego o powierzchni 188 m2.Jedno małe okno, dwa wejścia. Lokal znajduje się na parterze budynku w dzielnicy Górna w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Górna

Górna,Łódź

7 260 zł394 m² 18,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prowizja od najemcy 0%! Całość prowizji pokrywa właściciel nieruchomości! Oferta wynajmu powierzchni produkcyjno-magazynowej-biurowej o wielkości 394m2. Pomieszczenia znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Górna

Górna,Łódź

10 080 zł560 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prowizja od najemcy 0%! Całość prowizji pokrywa właściciel nieruchomości! Oferta wynajmu powierzchni produkcyjno-magazynowej-biurowej o wielkości 560m2. Pomieszczenia znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Górna

Górna,Łódź

8 770 zł577 m² 15,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prowizja od wynajmującego 0%! Oferta wynajmu powierzchni magazynowo-produkcyjno-handlowej o pow. 577 m2 zlokalizowanej na Dąbrowie w okolicy ulic Lodowej / puszkina/dąbrowskiego. Parter.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij