Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://lodz.nieruchomosci-online.pl/stacja-lodz.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i36253.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://lodz.nieruchomosci-online.pl/stacja-lodz.html
https://lodz.nieruchomosci-online.pl/stacja-lodz.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i36253.html

Udostępnij

Zdjęcie

Stacja Łódź

Łódź, Rokicie, Henryka Wieniawskiego 5

Biuro Sprzedaży

Skontaktuj się

Stacja Łódź

Łódź, Rokicie, Henryka Wieniawskiego 5

Łódź, Rokicie, Henryka Wieniawskiego 5

Stacja Łódź

Stan inwestycji
częściowo oddana do użytku
Ceny/metr od
od 8 200 zł/m²
Metraże
od 35,26 do 71,50 m²
Liczba pokoi
od 2 do 4
Miejsca postojowe
naziemne

Stan inwestycji

częściowo oddana do użytku

Ceny/metr od

od 8 200 zł/m²

Metraże

od 35,26 do 71,50 m²

Liczba pokoi

od 2 do 4

Miejsca postojowe

naziemne

2 pokoje

od 338 485 zł

3 pokoje

od 448 476 zł

4 pokoje

od 580 440 zł

Inwestycja realizowana przez:

ARTCEM TĘPIŃSKI SP. KOM.

Biuro Sprzedaży

Henryka Wieniawskiego 5

Łódź 93-564

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieB3-M1 69,29 m² 8 400 zł/m² parter/3 4 582 036 zł
Mieszkanie
582 036 zł 69,29 m²
8 400 zł/m² 4 pok.
B3-M1

MieszkanieB3-M2 44,30 m² 9 300 zł/m² parter/3 2 411 990 zł
Mieszkanie
411 990 zł 44,30 m²
9 300 zł/m² 2 pok.
B3-M2

MieszkanieB3-M3 55,78 m² 8 600 zł/m² parter/3 3 479 708 zł
Mieszkanie
479 708 zł 55,78 m²
8 600 zł/m² 3 pok.
B3-M3

MieszkanieB3-M5 42,37 m² 9 300 zł/m² parter/3 2 394 041 zł
Mieszkanie
394 041 zł 42,37 m²
9 300 zł/m² 2 pok.
B3-M5

MieszkanieB3-M6 36,08 m² 9 700 zł/m² parter/3 2 349 976 zł
Mieszkanie
349 976 zł 36,08 m²
9 700 zł/m² 2 pok.
B3-M6

MieszkanieB3-M7 42,37 m² 9 300 zł/m² parter/3 2 394 041 zł
Mieszkanie
394 041 zł 42,37 m²
9 300 zł/m² 2 pok.
B3-M7

MieszkanieB3-M8 53,58 m² 8 600 zł/m² parter/3 3 460 788 zł
Mieszkanie
460 788 zł 53,58 m²
8 600 zł/m² 3 pok.
B3-M8

MieszkanieB3-M9 55,78 m² 8 600 zł/m² parter/3 3 479 708 zł
Mieszkanie
479 708 zł 55,78 m²
8 600 zł/m² 3 pok.
B3-M9

MieszkanieB3-M10 44,30 m² 9 300 zł/m² parter/3 2 411 990 zł
Mieszkanie
411 990 zł 44,30 m²
9 300 zł/m² 2 pok.
B3-M10

MieszkanieB3-M11 69,10 m² 8 400 zł/m² 1/3 4 580 440 zł
Mieszkanie
580 440 zł 69,10 m²
8 400 zł/m² 4 pok.
B3-M11

Inwestycja realizowana przez:

ARTCEM TĘPIŃSKI SP. KOM.

Biuro Sprzedaży

Henryka Wieniawskiego 5

Łódź 93-564

720 801...

720 801 990

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij