dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 542 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Retkińska

Retkinia,Łódź

420 689 zł43 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie w stanie deweloperskim - 2 pokoje, 43,37 m z balkonem 9 m brak podatku pcc! Oferuje 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 43,37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

400 000 zł105 m² 3 794,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Ta oferta to wyjątkowa okazja do zakupu nieruchomości o wysokim potencjale inwestycyjnym. Nie przegap tej szansy na zyskowną inwestycję w sercu Łodzi! Zysk w okolicach 10%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Przestronne 2 pokoje z balkonem - 46,52 m , widok na zieleń, świetna lokalizacja!" Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,52 m , usytuowane na 3. piętrze bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

459 000 zł65 m² 7 061,54 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie w Łodzi! Lokalizacja: łódź, ul. Lutomierska 129 Powierzchnia: 65m2 Piętro: 1/11 Spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej Cena: 459 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podrzeczna

Bałuty,Łódź

562 288 zł47 m² 11 963,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam, prosze O niekontaktowanie sie biur nieruchomosci ws oferty Mam do sprzedania 2 pokojowe, 47- metrowe bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Źródłowa

Śródmieście,Łódź

701 365 zł69 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Mieszkanie w stanie deweloperskim - 3 pokoje, 69,10 m z 2 balkonami o łącznej powierzchni 9 m brak podatku pcc! Oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. 1 Maja

Stare Polesie,Łódź

471 033 zł50 m² 9 381,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w super lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,21 m2 z dużym - 9m2 balkonem, lokal usytuowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chóralna

Górna,Łódź

530 000 zł62 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne mieszkanie z osobną kuchnią i praktycznym rozkładem przy ul. Chóralnej w Łodzi - dzielnica Górna - Kurczaki. Mieszkanie o powierzchni 62 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mokra

Żubardź,Łódź

579 990 zł59 m² 9 882 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2010 r. przy ul. Mokrej. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada powierzchnię 58,69 mkw w których skład wchodzi duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Bałuty,Łódź

397 000 zł60 m² 6 672,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego (59,5 m ) idealne dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,5 m przy ul. Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny,Łódź

310 000 zł34 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zawsze marzyłem o wielkiej przestrzeni. Lofty, panoramiczne okna, widok na morze. Skończyło się na 33,11 m i wieżowcu z wielkiej płyty, ale, jak mawiała babcia, "z marzeniami to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wiskitno,Łódź

1 100 000 zł167 m² 6 586,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:297 m²

Na sprzedaż przestronna połowa bliźniaka o powierzchni 167 m z garażem i pomieszczeniem gospodarczym/kotłownią, zlokalizowana w spokojnej okolicy Łodzi, wiskitno, przy ul. Bronisin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smudy

Widzew,Łódź

389 000 zł41 m² 9 465 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne 2-pokojowe mieszkanie na Widzewie. Opis lokalizacji: widzew blisko al. marszałka Piłsudskiego oraz stadionu Widzewa Łódź, 2 pokoje w zielonej i spokojnej okolicy. Opiekun oferty: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

418 000 zł47 m² 8 893,62 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Centrum Łodzi Z nieukrywaną przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przepięknego mieszkania o powierzchni około 47 m , zlokalizowanego na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

225 000 zł26 m² 8 693,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz kompaktowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta stylowa kawalerka o powierzchni 25,88 m po kompleksowym remoncie to idealne miejsce do zamieszkania od zaraz. Wystarczy znaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Było Klepisko a jest San Francisco To mieszkanie jest właśnie takim cudem, bo metamorfoza jaką przeszło, jest nie do uwierzenia, od Babcinego do Luksusowego! Nie wierzymy w bajki, ale to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Judyma

Teofilów,Łódź

330 000 zł43 m² 7 651 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w dzielnicy Łódź-Teofilów przy ul. Judyma. Mieszkanie o powierzchni ponad 43 mkw znajduje się na 4 ostatnim piętrze w bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Stare Polesie,Łódź

407 904 zł42 m² 9 721,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,96 m2 z balkonem, lokal usytuowany na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

640 000 zł56 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowy Apartament w Loftach u Scheiblera przy ul. Tymienieckiego! Apartament o powierzchni 55,70 m2, znajduje się na 5 piętrze w budynku Loftowym, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Górna,Łódź

399 000 zł50 m² 7 938,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz wnętrza przestronnego i niebanalnie urządzonego? To mieszkanie jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 50m2 idealne dla singla lub pary!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Bałuty,Łódź

289 000 zł42 m² 6 963,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Zamieszkaj na spokojnym osiedlu, jednocześnie w bliskości do centrum miasta! Mieszkanie na parterze w bloku z cegły w dzielnicy Łódź -bałuty ul. Wawelska 10. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Górna,Łódź

120 000 zł27 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1943

Dawno, dawno temu, a może całkiem niedawno, żył sobie Jaś Wędrowniczek. Przemierzał różne krainy raz mieszkał w akademiku, raz kątem u znajomych, czasem u cioci, a innym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czahary

Górna,Łódź

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam mieszkanie z 2014 roku o łącznym metrażu 57,3 m2. Mieszkanie składa się z dużej sypialni (13,5 m2), salonu z wyodrębnionym aneksem kuchennym otwartym na hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

1 074 517 zł84 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie w stanie deweloperskim - 4 pokoje, 83,62 m z balkonem 14 m oraz tarasem 63 m . Brak podatku pcc! Oferuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Widzew,Łódź

749 000 zł68 m² 11 048,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 67,79 m , położonego w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Łódź

789 000 zł124 m² 6 339,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie w Centrum o powierzchni 124m2 na trzecim piętrze, składające się 5 pokoi w pełnym rozkładzie, gdzie każdy z domowników znajdzie dla siebie swoje cztery kąty, jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

587 000 zł52 m² 11 325,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy na Dzień otwarty 3 marca 16-17! Chciałbyś mieszkać w kameralnym bloku, dzielić przestrzeń wspólną tylko z kilkoma rodzinami? Doskonała oferta dla osób ceniących komfort, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Retkinia,Łódź

695 000 zł82 m² 8 475,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest piękne i przestronne mieszkanie z ogródkiem położone w okolicy łódzkiego osiedla Retkina. Mieszkanie ma powierzchnię 82m2 i składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

359 000 zł45 m² 7 960,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - łódź, aleksandrowska 12 Powierzchnia: 45,1 m Lokalizacja: parter Cena: 359 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Struga

Polesie,Łódź

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Opis: zamieszkaj w ścisłym centrum Łodzi, nieopodal ul. Piotrkowskiej! Prezentujemy kawalerkę o powierzchni 40 metrów kwadratowych, zlokalizowaną przy ulicy Andrzeja Struga 31. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

277 000 zł37 m² 7 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie - idealne do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania, które pozwoli Ci stworzyć przestrzeń zgodnie z Twoimi marzeniami? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Babickiego

Hufcowa,Łódź

259 000 zł31 m² 8 371 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji: znakomita alternatywa dla osób poszukujących kawalerki blisko parku I ogrodu botanicznego lokalizacja: łódź, okolice ulicy Babickiego, retkinia Przedstawiam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

515 000 zł55 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Rok budowy 2009 Do sprzedania piękny apartament z windą na ostatnim piętrze, co daje pełen spokój od lokatorów. Własne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasień

Górna,Łódź

386 736 zł46 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (43,44 mkw) w stanie deweloperskim w inwestycji Duo Park w Łodzi. Atuty mieszkania: metraż:43,44 mkw Liczba pokoi: 2 Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

487 000 zł70 m² 6 907,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Oto oferta sprzedaży mieszkania inwestycyjnego przy ul. Kopernika Metraż: 70,5 m Liczba pokoi: 5 (wszystkie zajęte, wynajęte) Piętro: 2 Dodatkowe atuty: komórka/piwnica Stan techniczny: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

300 000 zł38 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Raz razu, w samym sercu tętniącej życiem dzielnicy Bałuty, było sobie mieszkanie ale nie byle jakie! To nie było zwykłe M3 - 37,5 m2, to była symfonia codziennego życia, gdzie każdy pokój gra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Szmaragdowa

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

1 300 000 zł230 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Pactum Nieruchomości poleca: dom o powierzchni użytkowej ok 150 m ( cała powierzchnia ok 230 m) dodatkowo suterena ok 80 m . Dom budowany w technologii tradycyjnej w latach 80 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

445 000 zł45 m² 9 852 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 niezależne pokoje przy parku Julianowskim na Bałutach Opis lokalizacji: piękne dwupokojowe mieszkanie blisko parku Julianowskiego. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Śródmieście,Łódź

455 240 zł30 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0 zł prowizji podstawowe informacje Słoneczny apartament w gustownie zrewitalizowanej, zabytkowej kamienicy w samym centrum Łodzi, naprzeciwko Teatru Wielkiego. Eleganckie wnętrza idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzezińska

Widzew,Łódź

775 558 zł125 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:131 m²

Na sprzedaż Dom (zabudowa szeregowa) w stanie deweloperskim - 5 pokoje, 125,09 m z ogródkiem 135 m brak podatku pcc! Oferuje na sprzedaż 5-pokojowy dom w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Bałuty,Łódź

279 900 zł46 m² 6 036 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Doskonała alternatywa dla osób, które szukają mieszkania do własnej aranżacji w bardzo bliskiej odległości od parku oraz z doskonałą infrastrukturą, a dodatkowym atutem jest.