dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 542 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Widzew,Łódź

558 454 zł66 m² 8 448,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem oraz dużymi ogródkami, usytuowane na parterze w nowym budynku o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

309 000 zł38 m² 8 204,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dokładnie tak, 2-pokojowe mieszkanie 37,6 m2, które pokochasz od razu! Twoje wymarzone lokum? Oto ono! Mam przyjemność przedstawić przepiękne mieszkanie, które zachwyca wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wólczańska

Stare Polesie,Łódź

458 000 zł53 m² 8 698,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie w bloku z cegły przy ul. Wólczańskiej 126. Wysoki parter - okna na wysokości ponad 2m nad ziemią, a z sypialni wychodzą na piękną zieleń na podwórku! Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Retkinia,Łódź

499 000 zł64 m² 7 858,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo ustawne 4 pokojowe mieszkanie dla rodziny o powierzchni niemalże 64m2 usytuowane na łódzkiej Retkini Najważniejsze atuty: świetny układ: wszystkie pomieszczenia rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Konopnickiej

Górna,Łódź

990 000 zł600 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam atrakcyjną działkę inwestycyjną w dobrej lokalizacji, z pozwoleniem na budowę. Pum 650 m. Zapraszam do kontaktu Ogłoszenie dodane do 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Codzienna

Łódź,łódzkie

284 000 zł39 m² 7 282,05 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż dużą kawalerkę usytuowaną na 8. piętrze w bloku z windą, położoną w Łodzi przy ul. Codziennej. Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Polesie,Łódź

440 000 zł36 m² 12 394,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Halo, czy to nowy właściciel mieszkania marzeń? Bo właśnie takie czeka na Ciebie! Sprzedam 2-pokojowy apartament 35 m czystego szczęścia na czwartym piętrze nowoczesnego osiedla przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łączna

Kurak,Łódź

350 000 zł52 m² 6 696 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wprowadzenie Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,27 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły przy ul. Łącznej 7, na osiedlu Piastów-Kurak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Bałuty,Łódź

362 000 zł38 m² 9 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Mieszkania przy Manufakturze - gotowe do odbioru Mieszkanie usytuowane jest na parterze z ogródkiem i tarasem. Ogródek jest zabudowany i intymny gdzie czujemy se komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

! rezerwacja! Uprzejmie informujemy, że prezentowana nieruchomość została objęta rezerwacją. W związku z tym, aktualnie nie prowadzimy dalszych prezentacji. Dziękujemy za okazane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karolewska

Polesie,Łódź

525 000 zł91 m² 5 746,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Oferuję na sprzedaż przestronne i pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 91,36 mkw w kameralnej kamienicy po całkowitej rewitalizacji. Świetna lokalizacja w pobliżu ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łódź

Widzew,Łódź

205 760 zł2 572 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka na sprzedaż o powierzchni 2572 m2, położona w Łodzi, dzielnica Widzew, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) o symbolu 2rn-zn. Według mpzp jest to teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lutomierska

Żubardź,Łódź

349 000 zł45 m² 7 757,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,99m2 usytuowanego na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Lutomierskiej. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Retkinia,Łódź

455 000 zł51 m² 8 921,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się zw świetną ofertą, komfortowego i rozkładowego mieszkania o powierzchni 51m2 położonego na łódzkiej Retkini! [w pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

607 000 zł73 m² 8 315,07 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowe mieszkanie w centrum Łodzi na ul. Kopernika Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w samym sercu Łodzi - apartament o powierzchni 72,9 m na trzecim piętrze bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

690 000 zł109 m² 6 357,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie inwestycyjne znajdujące się przy ul. Narutowicza 24. Lokal podzielony na 3 mieszkania: 1. Mieszkanie dwupokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

388 144 zł41 m² 9 404,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce - nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane w zabytkowej fabryce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czernika

Widzew-Wschód,Łódź

339 000 zł49 m² 6 865,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne, dwupokojowe, w pełni rozkładowe, mieszkanie z dużą loggią, położone na parterze czteropiętrowego ocieplonego bloku przy ul. Czernika. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

399 000 zł41 m² 9 637,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Zamieszkaj w stylowym apartamencie w centrum miasta! Oryginalne wyremontowane balustrady i piękne stylowe drzwi to tylko kilka elementów jakie czekają na przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Teofilów,Łódź

275 000 zł38 m² 7 313,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania do remontu w Łodzi Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w Łodzi? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 200 000 zł121 m² 9 886,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 121,38m2 składa się : poziom 1 - salon z aneksem kuchenny - sypialnia 1 - sypialnia 2 - łazienka - hol poziom 2 - sypialnia 3 - sypialnia 4 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Abramowskiego

Śródmieście,Łódź

668 000 zł79 m² 8 455,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie własnościowe 78,91 m2, w centrum Łodzi, przy ulicy E. Abramowskiego, dzielnica Śródmieście na parterze w 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Łódź

399 250 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe - w pełni umeblowane kompaktowe 2 pokoje - w fuzji! Gotowe do zamieszkania! idealna inwestycja - nie wymaga żadnych dalszych nakładów! Zadzwoń i umów się na oglądanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Śródmieście,Łódź

662 477 zł63 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Pełnia życia w samym centrum! Wyjątkowe mieszkanie! 3 pokoje z balkonem, usytuowane na 1 piętrze w nowo powstającym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Złotno,Łódź

869 000 zł95 m² 9 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Kameralna inwestycja z niezapomnianymi widokami, składa się z 12 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Lokalizacja: łódź Polesie ul Podchorążych osiedle Złotno Widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbaraska

Górna,Łódź

330 000 zł47 m² 6 988,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wychodzisz z bloku niemalże wprost do Parku. Zapraszamy do mieszkania na Dąbrowie w którym znajdą Państwo: - 3 pokoje (salon przechodni oraz dwie sypialnie) - osobną kuchnię - łazienkę - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sacharowa

Widzew,Łódź

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 68m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym Pełna własność Mieszkanie pełen rozkład Mieszkanie składa się z salonu, kuchni z oknem, sypialni, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołębia

Księży Młyn,Łódź

255 000 zł38 m² 6 699,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe do remontu - Łódź, ul. Gołębia Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? To oferta dla Ciebie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Czernika

Widzew,Łódź

279 000 zł32 m² 8 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kawalerka 32 m z balkonem | Umeblowana | Świetna lokalizacja Zadzwoń już teraz: jeśli szukasz przytulnej kawalerki to ta oferta jest dla Ciebie! 1-pokojowe mieszkanie (32 m ) na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

339 000 zł54 m² 6 271,97 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Było w Łodzi kiedyś inaczej. Inaczej pachniały ulice. Inaczej brzmiał bruk. I byli tacy, co nie potrzebowali wzroku, by widzieć więcej niż wszyscy dookoła. Menachem Bornsztajn Ślepy Max.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

499 900 zł57 m² 8 702,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Piękny dwupokojowy apartament wykończony pod klucz w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Może stać się Twój od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dworcowa

Feliksin,Łódź

305 000 zł1 220 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1220 m przy ulicy Dworcowej. Podpisana umowa z Zakładem Energetycznym. Wydane warunki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

345 000 zł44 m² 7 840,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 44 m w odrestaurowanej kamienicy Oferujemy mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane w pięknej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Narutowicza, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

3 600 000 zł220 m² 16 363,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Posiadam w ofercie ostatni lokal usługowy w Kamienicy Siemensa, w samym centrum deptaka ul. Piotrkowskiej: - lokal o łącznej powierzchni 262 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Polesie,Łódź

518 700 zł41 m² 12 651,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję Państwu wykończone mieszkanie 2 pokojowe na wysokim parterze w nowoczesnym 4 piętrowym apartamentowcu na Polesiu. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Polesie,Łódź

550 000 zł61 m² 8 954,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,24 m , położonego w doskonałej lokalizacji na osiedlu Retkinia w Łodzi. To idealny wybór zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Retkinia,Łódź

415 000 zł42 m² 9 783,12 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 42,42 m , położonego w sercu zielonej Retkini [w pigułce] - 3 pokoje (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

357 000 zł55 m² 6 479,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie z potencjałem - 55,10 m | doskonała lokalizacja | idealne dla młodych lub inwestora Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, z duszą i przestrzenią, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Widzew-Wschód,Łódź

549 000 zł53 m² 10 286,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność - bez prowizji dla kupującego! Szukasz mieszkania, które będzie wygodną i bezpieczną przestrzenią dla Twojej rodziny? Takiego, w którym każde z domowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czernika

Widzew,Łódź

273 000 zł32 m² 8 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam Kawalerkę 32m2 na 1 piętrze w Wieżowcu Pełna własność Cena do negocjacji Mieszkanie pełen rozkład z osobna kuchnia Media miejskie Czynsz 500zł Loggia ,komórka Bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

434 991 zł60 m² 7 218,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o miejscu, gdzie puls miasta spotyka się z oazą ciszy? Gdzie masz wszystko pod ręką, a wieczorem wracasz do przytulnej przestrzeni? Apartament M42 w Zielonej Residence to.