Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://lodz.nieruchomosci-online.pl/parkove-love.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i39955.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://lodz.nieruchomosci-online.pl/parkove-love.html
https://lodz.nieruchomosci-online.pl/parkove-love.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i39955.html

Udostępnij

Zdjęcie

Parkove Love

Łódź, Doły, Górnicza 12/14

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

Parkove Love

Łódź, Doły, Górnicza 12/14

Łódź, Doły, Górnicza 12/14

Parkove Love

Stan inwestycji
oddana do użytku
Ceny/metr od
od 8 999 zł/m²
Metraże
od 27 do 98,29 m²
Liczba pokoi
od 1 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Stan inwestycji

oddana do użytku

Ceny/metr od

od 8 999 zł/m²

Metraże

od 27 do 98,29 m²

Liczba pokoi

od 1 do 4

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 300 513 zł

2 pokoje

od 323 568 zł

3 pokoje

od 532 741 zł

4 pokoje

od 844 286 zł

Inwestycja realizowana przez:

Optimum Property

Biuro sprzedaży

Przybyszewskiego 161

Łódź 93-120

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieB.52 49,06 m² 9 299 zł/m² 2/5 2 456 209 zł
Mieszkanie
456 209 zł 49,06 m²
9 299 zł/m² 2 pok.
B.52

MieszkanieB.43 40,03 m² 9 299 zł/m² 1/5 2 372 239 zł
Mieszkanie
372 239 zł 40,03 m²
9 299 zł/m² 2 pok.
B.43

MieszkanieAL.9 inw. 27,57 m² 10 900 zł/m² 1/5 1 300 513 zł
Mieszkanie
300 513 zł 27,57 m²
10 900 zł/m² 1 pok.
AL.9 inw.

MieszkanieA.13 93,82 m² 8 999 zł/m² 1/5 4 844 286 zł
Mieszkanie
844 286 zł 93,82 m²
8 999 zł/m² 4 pok.
A.13

MieszkanieA.12 32,36 m² 9 999 zł/m² 1/5 2 323 568 zł
Mieszkanie
323 568 zł 32,36 m²
9 999 zł/m² 2 pok.
A.12

MieszkanieB.42 63,68 m² 9 299 zł/m² 1/5 3 592 160 zł
Mieszkanie
592 160 zł 63,68 m²
9 299 zł/m² 3 pok.
B.42

MieszkanieA.2 59,20 m² 8 999 zł/m² parter/5 3 532 741 zł
Mieszkanie
532 741 zł 59,20 m²
8 999 zł/m² 3 pok.
A.2

MieszkanieBL.16 inw. 29,22 m² 12 049,01 zł/m² 3/5 1 352 072 zł
Mieszkanie
352 072 zł 29,22 m²
12 049,01 zł/m² 1 pok.
BL.16 inw.

MieszkanieBL.53 inw. 29,63 m² 12 049 zł/m² 2/5 1 357 012 zł
Mieszkanie
357 012 zł 29,63 m²
12 049 zł/m² 1 pok.
BL.53 inw.

MieszkanieAL.18 inw. 27,57 m² 12 049 zł/m² 2/5 1 332 191 zł
Mieszkanie
332 191 zł 27,57 m²
12 049 zł/m² 1 pok.
AL.18 inw.

Inwestycja realizowana przez:

Optimum Property

Biuro sprzedaży

Przybyszewskiego 161

Łódź 93-120

42 620 09...

42 620 09 06

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij