Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://lodz.nieruchomosci-online.pl/ochwidzew.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i44252.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://lodz.nieruchomosci-online.pl/ochwidzew.html
https://lodz.nieruchomosci-online.pl/ochwidzew.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i44252.html

Udostępnij

Zdjęcie

Och!Widzew

Łódź, Janów, Przybyszewskiego 292-300

Biuro sprzedaży ...

Skontaktuj się

Och!Widzew

Łódź, Janów, Przybyszewskiego 292-300

Łódź, Janów, Przybyszewskiego 292-300

Och!Widzew

Och!Widzew

Termin realizacji
II kwartał 2027
Ceny
od 8 499 zł/m²
Metraże
od 34,16 do 94,42 m²
Liczba pokoi
od 1 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

II kwartał 2027

Ceny

od 8 499 zł/m²

Metraże

od 34,16 do 94,42 m²

Liczba pokoi

od 1 do 4

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 365 478 zł

2 pokoje

od 343 857 zł

3 pokoje

od 565 476 zł

4 pokoje

od 816 961 zł

Inwestycja realizowana przez:

Optimum Property

Biuro sprzedaży mieszkań

Przybyszewskiego 161

Łódź 93-120

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieWirtualna wizytaC.35 47,31 m² 10 599 zł/m² 4/4 2 501 439 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
501 439 zł 47,31 m²
10 599 zł/m² 2 pok.
C.35

MieszkanieWirtualna wizytaC.22 68,24 m² 9 999 zł/m² 2/4 3 682 332 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
682 332 zł 68,24 m²
9 999 zł/m² 3 pok.
C.22

MieszkanieWirtualna wizytaC.40 38,46 m² 10 399 zł/m² 4/4 2 399 946 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
399 946 zł 38,46 m²
10 399 zł/m² 2 pok.
C.40

MieszkanieE.36 67,87 m² 9 199 zł/m² 4/4 3 624 336 zł
Mieszkanie
624 336 zł 67,87 m²
9 199 zł/m² 3 pok.
E.36

MieszkanieE.8 48,43 m² 10 299,01 zł/m² parter/4 2 498 781 zł
Mieszkanie
498 781 zł 48,43 m²
10 299,01 zł/m² 2 pok.
E.8

MieszkanieD.36 58,99 m² 11 199 zł/m² 4/4 3 660 629 zł
Mieszkanie
660 629 zł 58,99 m²
11 199 zł/m² 3 pok.
D.36

MieszkanieD.21 43,85 m² 9 999 zł/m² 2/4 2 438 456 zł
Mieszkanie
438 456 zł 43,85 m²
9 999 zł/m² 2 pok.
D.21

MieszkanieD.18 59,31 m² 10 699,01 zł/m² 2/4 3 634 558 zł
Mieszkanie
634 558 zł 59,31 m²
10 699,01 zł/m² 3 pok.
D.18

MieszkanieD.17 59,50 m² 10 699,01 zł/m² 2/4 3 636 591 zł
Mieszkanie
636 591 zł 59,50 m²
10 699,01 zł/m² 3 pok.
D.17

MieszkanieD.12 43,90 m² 9 199 zł/m² 1/4 2 403 836 zł
Mieszkanie
403 836 zł 43,90 m²
9 199 zł/m² 2 pok.
D.12

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

Optimum Property

Biuro sprzedaży mieszkań

Przybyszewskiego 161

Łódź 93-120

796 091...

796 091 111

42 620 09 06

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij