Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://lodz.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,artpark/25927104.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://lodz.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,artpark/25927104.html
https://lodz.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,artpark/25927104.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie Stare Polesie, ul. Wołowa 4A

Wołowa 4A, Stare Polesie, Łódź, łódzkie

  • 472 749 zł
  • 42,59 m²
  • 11 100 zł/m²

Inhome Biuro Sprzedaży Mieszkań

Skontaktuj się

Mieszkanie Stare Polesie, ul. Wołowa 4A

Wołowa 4A, Stare Polesie, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
30 grudnia 2025

472 749 zł

42,59 m²

11 100 zł/m²

Mieszkanie Stare Polesie, ul. Wołowa 4A

Inwestycja: Osiedle ArtPark

Zaktualizowane: 30 grudnia 2025

472 749 zł 42,59 m² 11 100 zł/m²

Termin realizacji:
I kwartał 2027
Piętro:
8/8
Liczba pokoi:
2
Miejsce postojowe:
-
Stan mieszkania:
deweloperski

Termin realizacji:

I kwartał 2027

Piętro:

8/8

Liczba pokoi:

2

Miejsce postojowe:

-

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 472 749 zł (11 100 zł/m²)
  • Termin realizacji: I kwartał 2027
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 42,59 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/8, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,5 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Bezpieczeństwo: monitoring
  • Źródło: oferta dewelopera: InHome Wołowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 30.12.2025
  •   sygnatura ogłoszenia: B3-A806

Lokalizacja

  • Inwestycja: Osiedle ArtPark
  • Adres: Wołowa 4A, Stare Polesie, Łódź, łódzkie
  • Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
  • Na terenie inwestycji: plac zabaw, paczkomat, lokale usługowe
  • W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, kino, restauracja, siłownia, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, stacja benzynowa, poczta, park, plac zabaw, pasaż łódzki, nowa sukcesja

Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Osiedle ArtPark w Łodzi. (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Osiedle ArtPark

Inwestycja realizowana przez:

InHome Wołowa Sp. z o.o.

Inhome Biuro Sprzedaży Mieszkań

Łąkowa 29 (parter)

Łódź 90-554

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieB2-A203 55,04 m² 10 300 zł/m² 2/8 3 566 912 zł
Mieszkanie
566 912 zł 55,04 m²
10 300 zł/m² 3 pok.
B2-A203

MieszkanieB2-A311 58,65 m² 9 500 zł/m² 3/8 3 557 175 zł
Mieszkanie
557 175 zł 58,65 m²
9 500 zł/m² 3 pok.
B2-A311

MieszkanieB3-A105 60,84 m² 9 800 zł/m² 1/8 3 596 232 zł
Mieszkanie
596 232 zł 60,84 m²
9 800 zł/m² 3 pok.
B3-A105

MieszkanieB3-B102 42,61 m² 10 200 zł/m² 1/8 2 434 622 zł
Mieszkanie
434 622 zł 42,61 m²
10 200 zł/m² 2 pok.
B3-B102

MieszkanieB3-B206 54,32 m² 10 100 zł/m² 2/8 3 548 632 zł
Mieszkanie
548 632 zł 54,32 m²
10 100 zł/m² 3 pok.
B3-B206

MieszkanieB3-B804 137,77 m² 14 500 zł/m² 8/8 5 1 997 665 zł
Mieszkanie
1 997 665 zł 137,77 m²
14 500 zł/m² 5 pok.
B3-B804

MieszkanieB3-B204 42,02 m² 10 300 zł/m² 2/8 2 432 806 zł
Mieszkanie
432 806 zł 42,02 m²
10 300 zł/m² 2 pok.
B3-B204

MieszkanieB3-A501 41,01 m² 10 700 zł/m² 5/8 2 438 807 zł
Mieszkanie
438 807 zł 41,01 m²
10 700 zł/m² 2 pok.
B3-A501

MieszkanieB2-A303 55,04 m² 10 400 zł/m² 3/8 3 572 416 zł
Mieszkanie
572 416 zł 55,04 m²
10 400 zł/m² 3 pok.
B2-A303

MieszkanieB2-A209 29,11 m² 10 800 zł/m² 2/8 1 314 388 zł
Mieszkanie
314 388 zł 29,11 m²
10 800 zł/m² 1 pok.
B2-A209

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Osiedle ArtPark

Zdjęcie

566 912 zł

55,04 m²

10 300 zł/m²

2/8

3

Zdjęcie

557 175 zł

58,65 m²

9 500 zł/m²

3/8

3

Zdjęcie

596 232 zł

60,84 m²

9 800 zł/m²

1/8

3

Zdjęcie

434 622 zł

42,61 m²

10 200 zł/m²

1/8

2

Zdjęcie

548 632 zł

54,32 m²

10 100 zł/m²

2/8

3

Zdjęcie

1 997 665 zł

137,77 m²

14 500 zł/m²

8/8

5

Zdjęcie

432 806 zł

42,02 m²

10 300 zł/m²

2/8

2

Zdjęcie

438 807 zł

41,01 m²

10 700 zł/m²

5/8

2

Zdjęcie

572 416 zł

55,04 m²

10 400 zł/m²

3/8

3

Zdjęcie

314 388 zł

29,11 m²

10 800 zł/m²

2/8

1

Inhome Biuro Sprzedaży Mieszkań

695 500...

695 500 400

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Inhome Biuro Sprzedaży Mieszkań

695 500...

695 500 400

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Inhome Biuro Sprzedaży Mieszkań

695 500...

695 500 400

Zostaw telefon, oddzwonimy

Zostaw telefon, oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została