Mieszkanie Stare Polesie, ul. Wołowa 4A
Wołowa 4A, Stare Polesie, Łódź, łódzkie
- 796 365 zł
- 58,99 m²
- 13 500 zł/m²
Inhome Biuro Sprzedaży Mieszkań
Skontaktuj się
Mieszkanie Stare Polesie, ul. Wołowa 4A
Wołowa 4A, Stare Polesie, Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
30 grudnia 2025
Mieszkanie Stare Polesie, ul. Wołowa 4A
Inwestycja: Osiedle ArtPark
Zaktualizowane: 30 grudnia 2025
796 365 zł 58,99 m² 13 500 zł/m²
I kwartał 2027
8/8
3
-
deweloperski
Zobacz na mapie
Termin realizacji:
I kwartał 2027Piętro:
8/8Liczba pokoi:
3Miejsce postojowe:
-Stan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 796 365 zł (13 500 zł/m²)
- Termin realizacji: I kwartał 2027
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka mieszkania: 58,99 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
- Budynek: blok mieszkalny
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 8/8, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras (28,8 m²)
- Kuchnia: oddzielna kuchnia
- Bezpieczeństwo: monitoring
- Źródło: oferta dewelopera: InHome Wołowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 30.12.2025
- sygnatura ogłoszenia: B2-A804
Lokalizacja
- Inwestycja: Osiedle ArtPark
- Adres: Wołowa 4A, Stare Polesie, Łódź, łódzkie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
- Na terenie inwestycji: plac zabaw, paczkomat, lokale usługowe
- W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, kino, restauracja, siłownia, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, stacja benzynowa, poczta, park, plac zabaw, pasaż łódzki, nowa sukcesja
Opis nieruchomości
3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką, WC oraz tarasem, zlokalizowane w nowej inwestycji Osiedle ArtPark w Łodzi. (...)

Inwestycja realizowana przez:
InHome Wołowa Sp. z o.o.
Inhome Biuro Sprzedaży Mieszkań
Łąkowa 29 (parter)
Łódź 90-554
| MieszkanieB2-A203 | 55,04 m² | 10 300 zł/m² | 2/8 | 3 | 566 912 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B2-A203 |
| MieszkanieB2-A311 | 58,65 m² | 9 500 zł/m² | 3/8 | 3 | 557 175 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B2-A311 |
| MieszkanieB3-A105 | 60,84 m² | 9 800 zł/m² | 1/8 | 3 | 596 232 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3-A105 |
| MieszkanieB3-B102 | 42,61 m² | 10 200 zł/m² | 1/8 | 2 | 434 622 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3-B102 |
| MieszkanieB3-B206 | 54,32 m² | 10 100 zł/m² | 2/8 | 3 | 548 632 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3-B206 |
| MieszkanieB3-B804 | 137,77 m² | 14 500 zł/m² | 8/8 | 5 | 1 997 665 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3-B804 |
| MieszkanieB3-B204 | 42,02 m² | 10 300 zł/m² | 2/8 | 2 | 432 806 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3-B204 |
| MieszkanieB3-A501 | 41,01 m² | 10 700 zł/m² | 5/8 | 2 | 438 807 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B3-A501 |
| MieszkanieB2-A303 | 55,04 m² | 10 400 zł/m² | 3/8 | 3 | 572 416 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B2-A303 |
| MieszkanieB2-A209 | 29,11 m² | 10 800 zł/m² | 2/8 | 1 | 314 388 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| B2-A209 |
Inhome Biuro Sprzedaży Mieszkań
695 500...
695 500 400