dowolna

Nowe mieszkania Łódź

555 ogłoszeń

555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

445 838 zł45 m² 9 974 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta z rynku pierwotnego Bezpośrednio od dewelopera Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Atuty: doskonała lokalizacja - spokojne osiedle, łatwy dojazd do innych części miasta Architektonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

399 000 zł26 m² 15 585,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną. Te mieszkania znikają w ekspresowym tempie! Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępny również wieczorami i w weekendy - chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

298 452 zł29 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,26 m2 z dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

407 875 zł38 m² 10 602,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Polesie,Łódź

432 500 zł42 m² 10 327,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,88 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

427 285 zł40 m² 10 682,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie z potencjałem! Przestronny, bardzo dobrze doświetlony salon z dużym balkonem, usytuowany na 3 piętrze. Możliwość wydzielenia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Łódź

Retkinia,Łódź

259 000 zł28 m² 9 299,82 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Promocja! tylko 259 000 zł Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,85 m , zlokalizowana na 1 piętrze nowoczesnego budynku na łódzkiej Retkini. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wolności

Śródmieście,Łódź

997 000 zł67 m² 14 818,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną. Przy Placu Wolności luksusowe metraże znikają najszybciej! Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępny również wieczorami i w weekendy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

464 025 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 40,35 metrowe mieszkanie w Łodzi. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem lokal znajduje się w świetnie skomunikowanej części Widzewa, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem