dowolna

Nowe mieszkania Łódź

555 ogłoszeń

555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

453 500 zł58 m² 7 779 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panoramiczne okna! duży taras! osiedle zlokalizowane obok węzła komunikacyjnego! Komunikacja: - 17 linii autobusowych (3 przystanki, w tym pętla autobusowa) - 10 linii tramwajowych (2 przystanki) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

399 000 zł51 m² 7 775 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Inwestycja Deweloperska - zakup bez prowizji Umowa rezerwacyjna tylko 1000zł miejsce postojowe gratis! lokalizacja:Śródmieście to doskonała propozycja dla wszystkich, którym zależy na bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Widzew,Łódź

427 000 zł52 m² 8 291 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

*** 0% prowizji , bez dodatkowych kosztów **** Świetna lokalizacja! Otoczenie parków! Obok węzła komunikacyjnego! Bliskość centrum i ul. Piotrkowskiej! Komunikacja: - 17 linii autobusowych (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

350 000 zł43 m² 8 102 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Widzew

Widzew,Łódź

257 125 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie na łódzkim Widzewie Kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 położone w spokojniej i cichej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

515 000 zł69 m² 7 448,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję Państwu nowoczesny Apartamentowiec zlokalizowany w zielonej części Łodzi, który będzie oddany już na początku 2022r. Inwestycja przeznaczona jest dla osób aktywnych zawodowo, rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

475 275 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

520 000 zł68 m² 7 596,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

518 550 zł69 m² 7 493,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie i odbierz klucze szybko - gotowy budynek. Ostatnie dostępne mieszkania w stanie deweloperskim: 2 pokoje - pow. 39,76m2 3/4 pokoje - pow. 58-69m2 Idealna lokalizacja w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

483 900 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

520 220 zł69 m² 7 593,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

483 900 zł65 m² 7 444,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Widzew

Widzew,Łódź

430 088 zł58 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na łódzkim Widzewie Kompaktowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 położone w spokojniej i cichej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

518 550 zł69 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

478 875 zł64 m² 7 497,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

485 995 zł68 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

478 101 zł69 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia! Oferta ww. nieruchomości nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego. Oferta może być nieaktualna. Wszystkie dane o ofercie sporządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cedry

Polesie,Łódź

366 768 zł45 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Złotno

Złotno,Łódź

384 831 zł48 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

345 912 zł40 m² 8 647,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie i odbierz klucze szybko - gotowy budynek. Powrót do sprzedaży - ostatnie 2-pokojowe mieszkanie. Idealna lokalizacja w samym centrum Łodzi. Możliwość zakupu na kredyt. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Polesie

Polesie,Łódź

691 650 zł92 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023