dowolna

Nowe mieszkania Łódź

553 ogłoszenia

553 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

1 471 860 zł113 m² 13 025,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

07 [konkrety] -odbiory kluczy: 1 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -brak pcc I prowizji -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Retkinia,Łódź

535 000 zł67 m² 7 985,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

-realizacja: 1 kwartał 24 -odbiory: zgodnie Z kolejką - obecnie 3 kwartał 24 -brak pcc I prowizji -dostępne M.POSTOJOWE I KOMÓRKI -ZADZWOŃ Powierzchnia mieszkania: 67m2 Ogród: 98m2 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

367 700 zł38 m² 9 676,32 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

06 [konkrety] -odbiory kluczy: 2/3 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -brak pcc I prowizji -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

435 712 zł42 m² 10 374,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

01 - Podaj numer porządkowy inwestycji podczas rozmowy [w pigułce] promocyjna cena -70.188 OD KATALOGOWEJ DO 20.10.2023 - W PULI TYLKO 10 z 409 LOKALI Z TAKIM RABATEM! PODPISZ SPRAWNIE UMOWĘ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Retkinia,Łódź

374 000 zł45 m² 8 311,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

-realizacja: 1 kwartał 24 -odbiory: zgodnie Z kolejką - obecnie 2/3 kwartał 24 -brak pcc I prowizji -dostępne M.POSTOJOWE I KOMÓRKI -ZADZWOŃ Powierzchnia mieszkania: 45 m2 Loggia: 4,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

408 600 zł46 m² 8 882,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

08 Na sprzedaż jasne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni ~46m2. Niewątpliwie, jednym z największych atutów tej nieruchomości jest lokalizacja tzn. nieopodal Górki Rudzkiej i Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Łódź

Polesie,Łódź

339 000 zł29 m² 11 689,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 28,84 m2 + balkon 4,36m2, na 4 piętrze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca w Łodzi na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

450 787 zł38 m² 11 951 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. 65 kompaktowych lokali mieszkalnych w dwóch 4-piętrowych budynkach wraz z miejscami postojowymi w podziemnych halach garażowychosiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łazowskiego

Chojny,Łódź

484 875 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Poznaj szczegółowo Apartamenty Chojny w Łodzi - wprost idealne miejsce do życia. To właśnie tu możesz cieszyć się wszystkimi urokami życia w wielkim mieście, a zarazem spokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

407 500 zł38 m² 10 695,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stefanowskiego

Stare Polesie,Łódź

195 328 zł17 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Znów w ofercie! Inwestycja położona w samym sercu Łodzi tuż przy Politechnice Łódzkiej. Okazja inwestycyjna? Może nowy start dla twojego biznesu lub rozszerzenie działalności? Na pewno to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karwińska

Bałuty,Łódź

433 786 zł49 m² 8 773,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Doskonale rozplanowane mieszkanie dla pary lub singla, zlokalizowane na łódzkich Bałutach bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" 0% prowizji bez podatku pcc Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Milionowa

Widzew,Łódź

435 000 zł40 m² 10 748,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, posiadamy na sprzedaż bardzo doświetlone , dwu-pokojowe mieszkanie na 5tym piętrze w inwestycji fuzja. Na chwilę obecną sprzedaż w formie cesji z umowy deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mielczarskiego

Stare Polesie,Łódź

358 541 zł36 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie 1 -pokojowe ( z możliwością aranżacji na 2 pokojowe )w Łodzi czeka na nowego właściciela. Całkowita powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 35,89 m2 , na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czechosłowacka

Stoki,Łódź

999 000 zł142 m² 7 035,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż "pakietowe" mieszkanie składające się z 4 oddzielnych kawalerek przy Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

463 095 zł60 m² 7 682,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Ci wyjątkową okazję zakupu nowego mieszkania w stanie deweloperskim, które spełni Twoje marzenia. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,28 m2 zapewni Ci przytulną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Polesie,Łódź

326 140 zł35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, chcielibyśmy podzielić się z Państwem niezwykłą okazją - mieszkanie deweloperskie, które jest idealnym rozwiązaniem dla Waszych synów i córek studiujących na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bronisin

Górna,Łódź

489 000 zł60 m² 8 159,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ważna informacja cena podana W ogłoszeniu jest pełną ceną za apartament O powierzchni użytkowej 59,93 m2 oraz za części wspólne działki I za miejsca parkingowe. Dodatkowo płatna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

401 436 zł45 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja położna jest w malowniczej części miasta, w sąsiedztwie Parku 3 Maja oraz Parku Baden-Powella. W zasięgu kilkuminutowego spaceru przyszli lokatorzy do dyspozycji będą mieli:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź

527 625 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ten apartament to odpowiedź na Twoje marzenia o własnym M - komfortowe 50,25 m2 spełniające wymagania zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi. Z myślą o tych ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

271 529 zł25 m² 10 753,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

02 - Podaj numer porządkowy inwestycji podczas rozmowy [w pigułce] promocyjna cena -36.209 OD KATALOGOWEJ DO 20.10.2023 - W PULI TYLKO 10 z 269 LOKALI Z TAKIM RABATEM! PODPISZ SPRAWNIE UMOWĘ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

732 433 zł92 m² 7 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

03 zakup bez prowizji! bez podatku pcc! -kontakt: -gotowa inwestycja! Umów się już teraz na oglądanie mieszkań! -obecnie dostępne 1 i 4te piętro dla tego metrażu! Na sprzedaż świetne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Familijna

Łódź,łódzkie

673 199 zł95 m² 7 074,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Familijnie na Familijnej Potrzebujesz nowej przestrzeni do życia, dostępnej od ręki? Może szukasz przytulnego gniazdka dla swojej rodziny? Mam dla Ciebie miejsce z potencjałem! Wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Polesie,Łódź

271 206 zł25 m² 10 843,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

02 - Podaj numer porządkowy inwestycji podczas rozmowy [w pigułce] promocyjna cena -36.165 OD KATALOGOWEJ DO 20.10.2023 - W PULI TYLKO 10 z 269 LOKALI Z TAKIM RABATEM! PODPISZ SPRAWNIE UMOWĘ.