dowolna

Nowe mieszkania Łódź

555 ogłoszeń

555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

431 689 zł56 m² 7 640,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

08 Na sprzedaż jasne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni ~ 56 m2. Niewątpliwie, jednym z największych atutów tej nieruchomości jest lokalizacja tzn. nieopodal Górki Rudzkiej i Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

376 000 zł47 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w kameralnej, spokojnej i nowoczesnej inwestycji w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Łodzi: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Stare Polesie,Łódź

413 000 zł43 m² 9 604,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. 2 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 43,1 m2 + ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

428 000 zł56 m² 7 642,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

415 175 zł43 m² 9 746 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i umów spotkanie - w sprzedaży 3 osiedla w pobliżu Uniwersytetu Łódzkiego, manufaktury i Parku na Zdrowiu - z nami każdy znajdzie coś dla siebie! specjalna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Łódź

Śródmieście,Łódź

343 825 zł28 m² 12 457 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i umów spotkanie - Szukasz idealnego miejsca pod kątem lokalizacyjnym do zamieszkania w Łodzi? To osiedle jest właśnie dla Ciebie, w sąsiedztwie dworca głównego Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Śródmieście-Wschód,Łódź

587 615 zł55 m² 10 733 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Łódź

Polesie,Łódź

339 000 zł29 m² 11 689,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 28,84 m2 + balkon 4,36m2, na 4 piętrze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca w Łodzi na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

337 735 zł34 m² 10 082 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mega oferty rabatowe jakich nie było! Zamieszkaj wśród zieleni w pobliżu Parku na Zdrowiu, w bliskiej odległości od samego Centrum miasta z rozbudowaną infrastrukturą i dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Śródmieście,Łódź

569 385 zł67 m² 8 460 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Skorzystaj Z oferty noworocznej - Rabaty na mieszkania oraz miejsca postojowe aż do 120tys pln - kilkadziesiąt mieszkań objętych specjalną ofertą! *zarezerwuj mieszkanie wraz Z jego ceną już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

379 000 zł35 m² 10 828,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Dostępne inne metraże, piętra, rozkłady mieszkań. 2 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 34,8 m2 + balkon 5,28 m2, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

586 000 zł65 m² 9 015,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Dostępne różne metraże, rozkłady i piętra mieszkań. 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

497 000 zł59 m² 8 423,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w nowoczesnym 4 piętrowym budynku na Polesiu. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Stare Polesie,Łódź

703 000 zł81 m² 8 679,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. 4 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 80,87 m2 + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

368 000 zł43 m² 8 558,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w nowoczesnym 4 piętrowym budynku na Polesiu. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Teofilów,Łódź

454 000 zł56 m² 8 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 56 m2 + balkon 8,3 m2 na 1 piętrze w 11 piętrowym nowoczesnym apartamentowca w Łodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Łódź

Śródmieście,Łódź

337 000 zł26 m² 12 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Kawalerka o powierzchni 26,01m2 na 2 piętrze w nowoczesnej zmodernizowanej kamienicy z windą w Łodzi na Narutowicza, dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Stare Polesie,Łódź

775 000 zł89 m² 8 707,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. 5 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 89,19 m2 + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

448 000 zł59 m² 7 593,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze w kameralnej, spokojnej i nowoczesnej inwestycji w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Łodzi: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

521 821 zł63 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Witam Państwa, dzisiaj jesteśmy w kameralnym osiedlu miasta 0% prowizji! 0 zł podatku pcc Prezentowany apartament o powierzchni 60,65 m składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Łódź

Stare Polesie,Łódź

299 000 zł28 m² 10 678,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 28,30 m2 + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głucha

Bałuty,Łódź

417 816 zł58 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe mieszkanie dla rodziny, zlokalizowane w Łodzi na Bałutach bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" 0% prowizji bez podatku pcc Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

458 855 zł45 m² 10 163 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

385 400 zł41 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Teofilów,Łódź

531 278 zł65 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych! Świetna oferta! proponuję Państwu piękne mieszkanie składające się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennymi dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Stare Polesie,Łódź

535 000 zł61 m² 8 828 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: wszystkie oferty na stronie: jeśli poszukujesz nowego mieszkania w centrum Łodzi, gotowego do wprowadzenia to ta Alternatywa jest dla Ciebie! Apartament znajduje się na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Widzew-Wschód,Łódź

719 571 zł59 m² 12 114 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jedyne takie Z tarasem! Nie płacisz prowizji ani pcc! Na sprzedaż w stanie deweloperskim trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

479 414 zł57 m² 8 378,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe miejsce dla twojej rodziny! Nie płacisz prowizji ani pcc! Na sprzedaż w stanie deweloperskim trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,22m2 zlokalizowane na pierwszym pietrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urzędnicza

Bałuty,Łódź

551 659 zł60 m² 9 201,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta mieszkania w Łodzi na Starych Bałutach bezpośrednio od dewelopera! Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" to mieszkanie jest dla ciebie jeśli chcesz : mieszkać blisko centrum ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podwodna

Nowosolna,Łódź

799 000 zł126 m² 6 348,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dom/bliźniak w Łodzi niedaleko ul. Grabińskiej! Oferta kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy dom który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urzędnicza

Bałuty,Łódź

521 573 zł58 m² 8 987,99 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe mieszkanie dla rodziny, zlokalizowane w Łodzi na Bałutach bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" 0% prowizji bez podatku pcc w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Widzew-Wschód,Łódź

452 554 zł44 m² 10 262 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Świetne na start dla pary! Nie płacisz prowizji ani pcc! Na sprzedaż w stanie deweloperskim dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1m2 zlokalizowane na parterze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rychlińskiego

Koziny,Łódź

545 000 zł58 m² 9 333,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz prowizji ani pcc! Na sprzedaż w stanie deweloperskim dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,39m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku czterokondygnacyjnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

445 760 zł56 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 55,72m2, położonego na 1 piętrze nowej inwestycji na łódzkim Teofilowie. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karwińska

Łódź,łódzkie

462 984 zł49 m² 9 415,99 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe mieszkanie, zlokalizowane w Łodzi blisko Manufaktury i Rynku Bałuckiego bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" 0% prowizji bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

568 016 zł67 m² 8 487,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe miejsce dla twojej rodziny! Nie płacisz prowizji ani pcc! Na sprzedaż w stanie deweloperskim trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,92m2 zlokalizowane na parterze. Mieszkanie naroże na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Koziny,Łódź

595 000 zł63 m² 9 414,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz prowizji ani pcc! Na sprzedaż w stanie deweloperskim dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w budynku czterokondygnacyjnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Łódź

Łódź,łódzkie

335 000 zł31 m² 10 744,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Witam Sprzedam mieszkanie z II etapu inwestycji Diasfera Lodzka, przy ul. płk. Jana Kilińskiego 138 W Łodzi. Budynek jest juz gotowe. Mieszkanie położone jest na I pietrze budynku 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Widzew-Wschód,Łódź

622 200 zł60 m² 10 370 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie dla twojej rodziny Nie płacisz prowizji ani pcc! Na sprzedaż w stanie deweloperskim trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane na parterze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

386 896 zł45 m² 8 567,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz prowizji ani pcc! Na sprzedaż w stanie deweloperskim dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,16m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie naroże na które składa się: pokój.