Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://lodz.nieruchomosci-online.pl/nowa-strycharska-str-6.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i44550.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://lodz.nieruchomosci-online.pl/nowa-strycharska-str-6.html
https://lodz.nieruchomosci-online.pl/nowa-strycharska-str-6.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i44550.html

Udostępnij

Zdjęcie

Nowa Strycharska | STR 6

Łódź, Kurak, Strycharska 6

Kacper Andrzejcz...

Skontaktuj się

Nowa Strycharska | STR 6

Łódź, Kurak, Strycharska 6

Łódź, Kurak, Strycharska 6

Nowa Strycharska | STR 6

Nowa Strycharska | STR 6

Termin realizacji
II kwartał 2026
Ceny
od 9 749 zł/m²
Metraże
od 28 do 67 m²
Liczba pokoi
od 1 do 3
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

II kwartał 2026

Ceny

od 9 749 zł/m²

Metraże

od 28 do 67 m²

Liczba pokoi

od 1 do 3

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 294 469 zł

2 pokoje

od 387 087 zł

3 pokoje

od 635 018 zł

Inwestycja realizowana przez:

4 Building 1 Sp. z o.o.

Kacper Andrzejczak

Polskiej Organizacji Wojskowej 25 (klatka II)

Łódź 90-248

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieWirtualna wizyta4.3 65,03 m² 10 500 zł/m² 4/4 3 682 815 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
682 815 zł 65,03 m²
10 500 zł/m² 3 pok.
4.3

Mieszkanie1.3 65,03 m² 9 765 zł/m² 1/4 3 635 018 zł
Mieszkanie
635 018 zł 65,03 m²
9 765 zł/m² 3 pok.
1.3

Mieszkanie2.2 67,07 m² 10 300 zł/m² 2/4 3 690 821 zł
Mieszkanie
690 821 zł 67,07 m²
10 300 zł/m² 3 pok.
2.2

Mieszkanie2.3 65,03 m² 10 400 zł/m² 2/4 3 676 312 zł
Mieszkanie
676 312 zł 65,03 m²
10 400 zł/m² 3 pok.
2.3

Mieszkanie3.2 67,07 m² 10 300 zł/m² 3/4 3 690 821 zł
Mieszkanie
690 821 zł 67,07 m²
10 300 zł/m² 3 pok.
3.2

Mieszkanie3.3 65,03 m² 10 400 zł/m² 3/4 3 676 312 zł
Mieszkanie
676 312 zł 65,03 m²
10 400 zł/m² 3 pok.
3.3

Mieszkanie4.2 67,07 m² 10 400 zł/m² 4/4 3 697 528 zł
Mieszkanie
697 528 zł 67,07 m²
10 400 zł/m² 3 pok.
4.2

MieszkanieWirtualna wizyta4.7 42,65 m² 11 396,70 zł/m² 4/4 2 486 069 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
486 069 zł 42,65 m²
11 396,70 zł/m² 2 pok.
4.7

Mieszkanie0.1 27,64 m² 11 722,32 zł/m² parter/4 1 324 005 zł
Mieszkanie
324 005 zł 27,64 m²
11 722,32 zł/m² 1 pok.
0.1

Mieszkanie1.1 27,78 m² 10 600,05 zł/m² 1/4 1 294 469 zł
Mieszkanie
294 469 zł 27,78 m²
10 600,05 zł/m² 1 pok.
1.1

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

4 Building 1 Sp. z o.o.

Kacper Andrzejczak

Polskiej Organizacji Wojskowej 25 (klatka II)

Łódź 90-248

796 560...

796 560 530

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij