Mieszkanie, Aleje Politechniki

Aleje Politechniki, Górniak, Łódź, łódzkie

  • 349 000 zł
  • 50,17 m²
  • 6 956 zł/m²

Zdjęcie

Jarosław Woźniak

Skontaktuj się

Mieszkanie, Aleje Politechniki

Aleje Politechniki, Górniak, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
16 maja 2026

349 000 zł

50,17 m²

6 956 zł/m²

Mieszkanie, Aleje Politechniki

Zaktualizowane: 16 maja 2026

349 000 zł 50,17 m² 6 956 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1963
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1963

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 349 000 zł (6 956 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 50,17 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1963
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 595 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Trójstronne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w świetnej lokalizacji.
Idealna ALTERNATYWA dla osób szukających przestronnego mieszkania z charakterem, wysokimi pomieszczeniami i doskonałym doświetleniem.

+ Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Łódź, Górniak, okolice ul. Pięknej.
+ Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. (...)

Agent

Jarosław Woźniak

500 405...

500 405 738

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

500 405...

500 405 738

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy