Mieszkanie, ul. Julianowska

Julianowska, Julianów, Łódź, łódzkie

  • 372 000 zł
  • 57 m²
  • 6 526,32 zł/m²

Zdjęcie

Adrian Truchta

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Julianowska

Julianowska, Julianów, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
13 maja 2026

372 000 zł

57 m²

6 526,32 zł/m²

Mieszkanie, ul. Julianowska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

372 000 zł 57 m² 6 526,32 zł/m²

Piętro:
10/11
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1977
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

10/11

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1977

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 372 000 zł (6 526,32 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 57 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1977
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 10/11, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: TGN Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: S326945

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57 mkw z balkonem na osiedlu Jagiełły.

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw, położone na 10. piętrze w 11-piętrowym wieżowcu z lat 70., zlokalizowanym przy ul. Julianowskiej.

Lokal przeznaczony jest do remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu. (...)

Agent

Adrian Truchta

510 266...

510 266 546

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

510 266...

510 266 546

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl