Mieszkanie, ul. Bartoka

Bartoka, Widzew, Łódź, łódzkie

  • 331 614 zł
  • 37,26 m²
  • 8 900 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Cypel

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bartoka

Bartoka, Widzew, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
12 maja 2026

331 614 zł

37,26 m²

8 900 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bartoka

Zaktualizowane: 12 maja 2026

331 614 zł 37,26 m² 8 900 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
2/8
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

2/8

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 331 614 zł (8 900 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Łodzi)
  • Dostępne: listopad 2027
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 37,26 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/8, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2 pokoje | 37,30 m² | Modna część Łodzi | Balkon | Nowoczesna inwestycja | Promocja

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w jednej z najbardziej rozwijających się części Łódź. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Świetna lokalizacja blisko centrum miasta, uczelni oraz ulica Piotrkowskiej sprawia, że to mieszkanie będzie doskonałym wyborem dla singla, pary, studentów lub osób pracujących. (...)

Agent

Ewa Cypel

570 007...

570 007 684

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości