Mieszkanie, ul. 6 Sierpnia
6 Sierpnia, Śródmieście, Łódź, łódzkie
- 315 000 zł
- 32,99 m²
- 9 548,35 zł/m²
Sebastian Gabryś
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. 6 Sierpnia
6 Sierpnia, Śródmieście, Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Mieszkanie, ul. 6 Sierpnia
Zaktualizowane: 5 maja 2026
315 000 zł 32,99 m² 9 548,35 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/5
2
2026
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 315 000 zł (9 548,35 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Łodzi)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 32,99 m², 2 pokoje; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Platforma Mieszkaniowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: 643701
Lokalizacja
- Adres: 6 Sierpnia, Śródmieście, Łódź, łódzkie
Opis nieruchomości
Nowoczesna inwestycja stworzona z myślą o komforcie życia w centrum miasta, ale w spokojnym, kameralnym otoczeniu. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania, jak i dla inwestorów myślących o stabilnym wynajmie i wzroście wartości nieruchomości w czasie.
Przemyślane układy mieszkań pozwalają dopasować przestrzeń do własnych potrzeb. (...)
534 077...
534 077 838