Ogłoszenie archiwalne

Apartament, ul. Spadochroniarzy

Spadochroniarzy, Złotno, Łódź, łódzkie

  • 809 000 zł
  • 72 m²
  • 11 236,11 zł/m²

Apartament, ul. Spadochroniarzy

Spadochroniarzy, Złotno, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
28 listopada 2025

809 000 zł

72 m²

11 236,11 zł/m²

Apartament, ul. Spadochroniarzy

Zaktualizowane: 28 listopada 2025

809 000 zł 72 m² 11 236,11 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 809 000 zł (11 236,11 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: wrzesień 2025
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 72 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 720 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: OCHELSKA INVESTMENT, zaktualizowane: 28.11.2025
  •   numer ogłoszenia: KS300791631

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przestronne, ustawne i gotowe do zamieszkania nowoczesne mieszkanie o powierzchni 72 m2 na łódzkim Złotnie.

Czteropokojowy apartament znajduje się na spokojnym (monitorowanym) otoczonym starodrzewem, zamkniętym osiedlu, które zostało oddane do użytkowania w 2020 roku. W bezpośrednim sąsiedztwie domy jednorodzinne, las, park na Zdrowiu (Orientarium, Fala), sklepy Stokrotka, Biedronka, szkoła na Złotnie, boiska treningowe na ul. Minerskiej etc. (...)

Kontakt

Agent

Magdalena Ochelska

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.