Apartament, ul. Lipowa
Lipowa, Polesie, Łódź, łódzkie
- 409 000 zł
- 45,91 m²
- 8 908,73 zł/m²
Ewa Cypel
Skontaktuj się
Apartament, ul. Lipowa
Lipowa, Polesie, Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Apartament, ul. Lipowa
Zaktualizowane: 12 maja 2026
409 000 zł 45,91 m² 8 908,73 zł/m²
2/5
2
2026
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 409 000 zł (8 908,73 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Łodzi)
- Dostępne: wrzesień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 45,91 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Platforma Mieszkaniowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 204173
Opis nieruchomości
2 pokoje | 45,91 m² | Centrum Łodzi | Balkon 5m² | Idealne do życia i pod inwestycję| ciche z widokiem na zieleń| Aktualnie mieszkanie dostępne jest w atrakcyjnej cenie promocyjnej.
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Łódź ok. 800 m od Ulica Piotrkowska oraz blisko przystanku Łódź Śródmieście. (...)