Mieszkanie, ul. Pomorska

Pomorska, Śródmieście-Wschód, Łódź, łódzkie

  • 319 000 zł
  • 44,30 m²
  • 7 200,90 zł/m²

Zdjęcie

Gabriel

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Pomorska

Pomorska, Śródmieście-Wschód, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
14 maja 2026

319 000 zł

44,30 m²

7 200,90 zł/m²

Mieszkanie, ul. Pomorska

Zaktualizowane: 14 maja 2026

319 000 zł 44,30 m² 7 200,90 zł/m²

Piętro:
4/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1983
Miejsce parkingowe:
możliwość wykupienia
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

4/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1983

Miejsce parkingowe:

możliwość wykupienia

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 319 000 zł (7 200,90 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 44,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1983
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/5, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4 m²), piwnica 1,90 m²
  • Czynsz: 600 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm
  • Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia, parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 14.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Rozkładowe 44 m² | Balkon | Śródmieście | Pełna własność z KW

Sprzedam mieszkanie 44 m² przy ul. Pomorskiej 93/95 w Łodzi rozkładowe, z balkonem, w spokojnej części Śródmieścia-Wschód. Lokal do generalnego remontu, co odzwierciedla cena.
Układ prawdziwy rozkład:
Z przedpokoju oddzielne wejścia do każdego pomieszczenia: salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. Żadnych przechodnich pokoi, pełna prywatność, swoboda aranżacji. (...)

Agent

Gabriel

514 470...

514 470 574

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Gabriel

514 470...

514 470 574

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl