Mieszkanie, ul. Pstrągowa

Pstrągowa, Radogoszcz, Łódź, łódzkie

  • 480 480 zł
  • 57,20 m²
  • 8 400 zł/m²

Zdjęcie

Adam Jakubczak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Pstrągowa

Pstrągowa, Radogoszcz, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
12 maja 2026

480 480 zł

57,20 m²

8 400 zł/m²

Mieszkanie, ul. Pstrągowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

480 480 zł 57,20 m² 8 400 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1998
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1998

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 480 480 zł (8 400 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 57,20 m², 2 pokoje; stan: do odświeżenia
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1998
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 465 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: AJ PROMOTION, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 61295

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Pstrągowej 8.

Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki, oddzielnego WC i przedpokoju.

Lokal bardzo przestrzenny z możliwością wydzielenia drugiej sypialni.

Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie oraz garaż naziemny w bryle budynku w cenie 60 000 PLN. (...)

Agent

Adam Jakubczak

732 850...

732 850 500

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Adam Jakubczak

732 850...

732 850 500

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl