Mieszkanie, ul. Bracka
Bracka, Doły, Łódź, łódzkie
- 383 000 zł
- 50 m²
- 7 660 zł/m²
Magdalena Biniek
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Bracka
Bracka, Doły, Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Bracka
Zaktualizowane: 12 maja 2026
383 000 zł 50 m² 7 660 zł/m²
2/3
2
1960
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1960Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 383 000 zł (7 660 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 590 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Happy Home Maciej Iracki, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 953440
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Atrakcyjna lokalizacja: zielone osiedle Doły ul. Bracka.
Mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.
Lokalizacja stanowi jeden z największych atutów tej oferty.
Możliwości inwestycyjne:
* opcja zaaranżowania na 3 pokoje
* Akademia Sztuk Pięknych - 3 min - 1,2 km
* Uniwersytet, uczelnie wyższe Lumumby - 2,9 km
W najbliższym sąsiedztwie punkty handlowo-usługowe, tereny zielone, doskonała komunikacja. (...)