Apartament, ul. Teresy od Dzieciątka Jezus

Teresy od Dzieciątka Jezus, Julianów, Łódź, łódzkie

  • 830 000 zł
  • 71,60 m²
  • 11 592,18 zł/m²

Zdjęcie

Adrian Truchta

Skontaktuj się

Apartament, ul. Teresy od Dzieciątka Jezus

Teresy od Dzieciątka Jezus, Julianów, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
12 maja 2026

830 000 zł

71,60 m²

11 592,18 zł/m²

Apartament, ul. Teresy od Dzieciątka Jezus

Zaktualizowane: 12 maja 2026

830 000 zł 71,60 m² 11 592,18 zł/m²

Piętro:
7/7
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2015
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

7/7

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2015

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 830 000 zł (11 592,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 71,60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2015
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 7/7, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, ochrona
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: TGN Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: S918447

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 71,6 mkw, położone na 7. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku, zlokalizowanego na cenionym osiedlu Sokołówka.

Układ mieszkania:

salon z aneksem kuchennym - 26,4 m²
sypialnia - 17 mkw
pokój - 13,7 mkw
łazienka - 4,7 mkw
przedpokój

Dodatkowym, ogromnym atutem jest przestronny taras o powierzchni ponad 20 mkw z południową ekspozycją, który zapewnia doskonałe (...)

Agent

Adrian Truchta

510 266...

510 266 546

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

510 266...

510 266 546

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl