Loft, ul. Tymienieckiego

Tymienieckiego, Widzew, Łódź, łódzkie

  • 699 000 zł
  • 57 m²
  • 12 263,16 zł/m²

Zdjęcie

Paula

Skontaktuj się

Loft, ul. Tymienieckiego

Tymienieckiego, Widzew, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
21 maja 2026

699 000 zł

57 m²

12 263,16 zł/m²

Loft, ul. Tymienieckiego

Zaktualizowane: 21 maja 2026

699 000 zł 57 m² 12 263,16 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2006
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2006

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 699 000 zł (12 263,16 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 57 m² (80 m² powierzchni użytkowej), 1 pokój
  •   okna: aluminiowe
  • Budynek: loft; rok budowy: 2006
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwupoziomowe
  • Czynsz: 740 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, ochrona
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 21.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajecia stylowy loft zlokalizowany w prestiżowym kompleksie U Scheiblera przy ulicy Tymienieckiego 25C w Łódź. Lokal usytuowany jest w glownej czesci budynku, na pierwszym piętrze.

Laczna powierzchnia z antresolą to 80 m². Sklada sie z andresoli ok 20m2 gdzie znajduje sie sypialna, lazienki z prysznicem, przedpokoju oraz otwartej przestrzeni gdzie znajduje sie pokoj dzienny i kuchnia.

Agent

Paula

501 188...

501 188 177

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości