Apartament, ul. Częstochowska

Częstochowska, Widzew, Łódź, łódzkie

  • 539 000 zł
  • 52,91 m²
  • 10 187,11 zł/m²

Zdjęcie

Aneta Sotomska

Skontaktuj się

Apartament, ul. Częstochowska

Częstochowska, Widzew, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
19 maja 2026

539 000 zł

52,91 m²

10 187,11 zł/m²

Apartament, ul. Częstochowska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

539 000 zł 52,91 m² 10 187,11 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/6
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2013
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/6

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2013

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 539 000 zł (10 187,11 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 52,91 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2013
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/6
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 702 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: MUVON Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2460/13397/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz mieszkania o wysokim standardzie, które nie wymaga absolutnie żadnych nakładów finansowych, czasu ani stresu związanego z remontem? Ta oferta przy ul. Częstochowskiej 64 to propozycja idealna dla osób ceniących wygodę.

Mieszkanie wyróżnia się doskonałym stanem technicznym, przemyślaną architekturą wnętrza oraz doskonałym doświetleniem. (...)

Agent

Aneta Sotomska

794 219...

794 219 103

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aneta Sotomska

794 219...

794 219 103

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość