Apartament, ul. Tuwima
Tuwima, Śródmieście, Łódź, łódzkie
- 2 500 zł
- 34,63 m²
- 72 zł/m²
Adam Jakubczak
Skontaktuj się
Apartament, ul. Tuwima
Tuwima, Śródmieście, Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Apartament, ul. Tuwima
Zaktualizowane: 14 maja 2026
2 500 zł 34,63 m² 72 zł/m²
1/3
2
tak
bardzo dobry
3 300 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
3 300 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 500 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 34,63 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2022
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 300 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
- Źródło: biuro nieruchomości: AJ PROMOTION, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 61302
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Tuwima, Śródmieście, Łódź, łódzkie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Juliana Tuwima 48 w Łodzi, w prestiżowej inwestycji Wiszące Ogrody.
Mieszkanie o powierzchni 34,63 m2 znajduje się na I piętrze zrewitalizowanej kamienicy w 2022 roku. Lokal wykończony w wysokim standardzie, jest w pełni umeblowany i wyposażony.
Gotowy do zamieszkania od zaraz.
Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. (...)
732 850...
732 850 500